Istotna informacja o planowanych pracach technicznych

W tym tygodniu planujemy prace techniczne, w związku z czym nie będzie możliwe logowanie się do Panelu Klienta oraz wykonywanie zmian na usługach, w tym ich odnawiania. W związku z pracami w najbliższych dniach nastąpią ograniczenia:

23-06-2023 od godziny 18:00 Blokada logowania do Panelu Klienta.
24-06-2023 od godziny 12:00 Wznowienie możliwości logowania do Panelu Klienta.

Klienci marki Domeny.pl, Certyfikatyssl.pl – informacja o przerwie tutaj.

Jeżeli w tych dniach wygasają Twoje domeny

Jeśli Twoje domeny wygasają od 22. do 24. czerwca 2023 – odnów je 1-2 dni wcześniej, ponieważ w weekend zaksięgowanie wpłat nie będzie możliwe, a co za tym idzie – usługi, wyjątkowo w ten weekend, nie będą przedłużone.

Logowanie do DirectAdmin i server_Panel

Prace nie wpływają na działanie poczty, stron www, panelu DirectAdmin do zarządzania serwerem, a jedynie na operacje wykonywane przez Panel Klienta.

Przepraszamy za niedogodności związane z tą zmianą. Wierzymy, że są one tak naprawdę stosunkowo niewielkie, a przyczynią się istotnie do sprawności naszego działania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące nowej wersji Panelu Klienta – wszyscy jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Logowanie do sklepu internetowego _Stores

Prace nie wpływają na działanie sklepu internetowego oraz panelu sklepu. Do sklepu będzie można się logować, natomiast nie będzie można dokonywać zmian i edytować danych w tym okresie. Rekomendujemy aby dokonać wszystkich niezbędnych zmian, takich jak np. ustawienie promocyjnych cen przed tym okresem.

Przepraszamy za niedogodności związane z tą zmianą. Wierzymy, że są one tak naprawdę stosunkowo niewielkie, a przyczynią się istotnie do sprawności naszego działania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania wszyscy jesteśmy do Twojej dyspozycji.

>
Daniel Drożdż
Marketer z wykształcenia i pasji. Certyfikowany specjalista Google Ads. Fan Automatyzacji Marketingu. Związany z rynkiem hostingowym od 2016 r. Prywatnie zrobił ponad 1200 km górskimi szlakami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?