Mówią o nas

Specjaliści digitalu, właściciele stron, deweloperzy, blogerzy, pasjonaci. Ci, którzy aktywnie tworzą internet. Zobacz, co mają do powiedzenia o hostingu i inpiracjach z cyber_Folks!
A może chcesz, aby Twoja opinia też się tu znalazła? Odezwij się do nas na relacje@cyberfolks.pl

Rafał Szkliniarz

Rafał Szkliniarz

https://adcorso.pl
Tworzę strony internetowe i zajmuję się marketingiem internetowym od 2017 roku. Z cyber_Folks współpracuję od początku. Cenię cyber_Folks przede wszystkim za niezwykle przyjazną i sprawną obsługę klienta oraz za kopie zapasowe wykonywane nawet do 28 dni wstecz. Plus również za przyjazny panel administracyjny.
Magda Czekała

Magda Czekała

https://webest.pl
Tworzymy przemyślane i piękne strony www. Zapewniamy opiekę. Zainteresowała nas dedykowana oferta hostingu dla WordPressa. Doceniamy support i szybkość reakcji ekipy z cyberfolks.pl
Tomasz Niezgoda

Tomasz Niezgoda

https://surferseo.com
Rozwijamy unikatowy na skalę światową system, służący do kompleksowej analizy czynników budujących pozycje stron w Google. Współpraca z cyberfolks.pl ułatwiła nam dotarcie do tysięcy nowych, potencjalnych klientów.
Adrian Pakulski

Adrian Pakulski

https://paq-studio.com
Cyberfolks.pl był naszym pierwszym wyborem w 2009 r. i do dziś, po tych 10 latach nadal nieprzerwanie korzystamy z Waszych rozwiązań. Doceniamy Was za kompetentny support i tempo, jakie narzucacie rynkowi!
Piotr Kantorowski

Piotr Kantorowski

https://prawodlabiznesu.eu
Na temat Waszego hostingu wiem bardzo niewiele ponieważ ze względu na jego bezawaryjność nigdy większa ilość informacji nie była mi potrzebna. Inną sprawą jest kwestia Waszego podejścia do biznesu. Tę bardzo podziwiam i szanuję, a jako prawnik – podcaster chylę czoła przed ogromem wiedzy dostępnej ogromnej liczbie Waszych webinarów! Trzymajcie tak dalej!
Krzysztof Marzec

Krzysztof Marzec

https://devagroup.pl
Od 13 lat zajmuję się reklamą w wyszukiwarkach i przez większość tego czasu korzystam z usług cyberfolks.pl. Usługa jest niezawodna i stabilna, docenią to Twoi użytkownicy jak i roboty Google.
Mateusz Mazurek
Moim zdaniem: cyber_Folks to jedno z najlepszych miejsc na polskim rynku hostingowym, w którym można ulokować stronę WWW, aplikację internetową, e-sklep czy bloga. Zadowolony powinien być i początkujący webmaster czy właściciel firmy i webdeveloper, czy inny wymagający klient.
Tomasz Zienkiewicz

Tomasz Zienkiewicz

https://zieniu.pl
Do Cyber_Folks przeniosłem się wiele lat temu bo szukałem "specjalistów od trudnych przypadków" :) Hosting zdjęć, sklep i platforma kursów online z milionem wtyczek. Trafiłem z polecenia i ani razu się nie zawiodłem: technicznie wszystko gra i do tego wsparcie na najwyższym poziomie oraz pomoc, nawet w drobnych problemach i wyzwaniach. Tak trzymać! Dzięki! :)
Rafał Pawlak
Pomogliście przenieść sklep jednego z naszych klientów na swój hosting i nie dość, że działa kilka razy szybciej, to miałem okazję przetestować obsługę klienta i jest naprawdę daleko przed konkurencją. Gdy myślę o wyborze hostingu dla klienta z Polski moim pierwszym wyborem jest cyber_Folks. Polecam każdemu!
Łukasz Sienicki
Po pierwsze: Pomoc techniczna dostępna non stop. Uczucie, że w każdej, nawet najbardziej błahej z punktu widzenia informatyka sprawie, można się do Folksów odezwać i zawsze ktoś czuwa - bezcenne.
Po drugie: Bezawaryjność. Tutaj właściwie nie mam nic do dodania, poza tym, że moje strony są po prostu postawione na stabilnych i nowoczesnych serwerach.
I po trzecie: Podejście do klienta. W relacjach z cyber_Folks czuję się raczej jak partner do biznesu niż klient i to mi się podoba bardzo.
Monika Szeliga
Zajmuję się tworzeniem stron oraz sklepów internetowych. Prowadzę także bloga z poradnikami o WordPressie i bezpieczeństwie w sieci. Wybrałam cyber_Folks głównie z uwagi na stabilne i niezawodne serwery. Ogromną zaletą cyber_Folks jest zawsze dostępne wsparcie techniczne. W każdej chwili można liczyć na profesjonalną i szybką pomoc.
Michał Tomczak

Michał Tomczak

https://www.sempire.pl
W SEMPIRE zwiększamy widoczność stron naszych klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie reklamy w wyszukiwarce Google i Internecie. Dostarczane przez cyber_Folks usługi hostingowe w znacznym stopniu przekładają się na osiągane przez nas wyniki w zakresie SEO. Doceniamy jakość, szybkość reakcji i doskonały support techniczny. Polecamy usługi cyber_Folks wszystkim naszym klientom.
Dariusz Pichalski
Tworzeniem stron www zajmuję się od 9 lat i od początku związany jestem z cyber_Folks (wcześniej Hekko). W szczególności cenię sobie pomocną i bardzo szybko działającą obsługę klienta oraz możliwość odtworzenia kopii zapasowej nawet do 28 dni wstecz. Usługi cyber_Folks polecam swoim klientom oraz widzom - prowadzę największy w Polsce kanał o WordPress
Robert Bernaciak
W PerformanceLabs wspieramy sklepy internetowe by codziennie zwiększały sprzedaż i zyskowność. Działamy w bardzo dynamicznym środowisku i zaplecze technologiczne (serwery, hosting, support techniczny) muszą być na najwyższym poziomie. Korzystamy z cyberfolks.pl na codzień i jesteśmy mega zadowoleni z jakości, szybkości i świetnego wsparcia technicznego. Dzięki nim jesteśmy codziennie lepsi dla naszych klientów.
Rafał Kita
Od 2011 roku zajmuje się zwiększaniem sprzedaży za pomocą wyszukiwarek Internetowych. Korzystałem z usług kilkunastu różnych firm hostingowych jednak tak sprawnego, profesjonalnego i pomocnego supportu jak w cyberfolks.pl nie spotkałem nigdzie indziej.
Andrzej Bolewski

Andrzej Bolewski

https://solmedia.pl
Od lat tworzę strony, głównie w oparciu o Joomla! Ludzie z cyberfolks.pl chętnie dzielą się wiedzą i rozumieją twórców stron: na Joomla User Group w Poznaniu Magda Paciorek dała świetny wykład o wycenie pracy freelancera.
Paweł Borowik
Od 13 lat zajmujemy się SEO. Wpływa na nie wiele czynników. Wspieramy Klientów na wielu płaszczyznach pozycjonowania, także w wyborze hostingu. Polecamy cyberfolks.pl. Mamy z tym hostingiem najlepsze doświadczenia.
Dawid Kasprzyk
W Strategiczni.pl zajmujemy się pozycjonowaniem stron. Analizujemy wiele czynników wpływających na osiągane wyniki w wyszukiwarce Google. Jednym z ważnych elementów jest szybkość i stabilność hostingu, dlatego polecamy cyberfolks.pl naszym klientom.
Justyna Czajkowska

Justyna Czajkowska

https://ks.pl
Od 12 lat pomagamy klientom w osiąganiu lepszych pozycji w wyszukiwarce. Nigdy dotąd nie spotkałam hostingu, który obok świetnych techniczne usług - tak dobrze ułatwiałby rozwój biznesu. Oglądamy w firmie każdy Wasz webinar!
Paweł Kosmala
Organizuje konferencje Kolbuszowa 2.0 i wspieram klientów w branży e-commerce.
W cyberfolks.pl cenię serwery dedykowane i VPS, wykorzystywane u moich klientów. Doceniam stabilna pracę i wzorowe wsparcie techniczne.
Maciej Kuchnik
cyber_Folks to nie tylko dobry hosting, ale również dobre źródło wiedzy. Na blogu i webinarach możesz znaleźć bardzo dużo cennej wiedzy i inspiracji, które dadzą Ci przewagę w biznesie. Sam uwielbiam dzielić się wiedzą, więc tym bardziej doceniam!
Barnaba Mądrecki

Barnaba Mądrecki

https://positioning.site
Jestem wieloletnim specjalistą e-marketingu. Wielokrotnie przekonałem siebie i klientów jak bardzo ważny jest dobry hosting. Szybkość i stabilność serwera to podstawa dobrego SEO i pozycjonowania, czego efektem jest wzrost przychodów w kanale e-commerce. Rynek hostingów jest dość dynamiczny i tym bardziej godne uznania jest to, że cyber_Folks od początku bezkompromisowo stawia na jakość. Polecam cyber_Folks - warto!
Adam Suraiya
Od ponad 10 lat pomagamy naszym klientom wspinać się na szczyt wyników wyszukiwania. W naszej codziennej pracy stawiamy na najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Jednym z nich jest cyber_Folks – hosting, na który można liczyć. Na pochwałę zasługuje nie tylko szybkość działania, ale także profesjonalny support, który błyskawicznie reaguje. Z usług cyber_Folks aktywnie korzystamy, polecając je także dalej!
Michał Guzowski
Przez ostatni rok miałem okazję wielokrotnie korzystać z drobnego supportu innego providera jak i cyber_Folks. W międzyczasie napotykałem na różne historie znajomych u jeszcze innych usługodawców.
Śmiem twierdzić, że trudno będzie przebić cyber_Folks  w dostępności i szybkości obsługi klienta!
Stanisław Duda
W branży finansowej bardzo ważnym elementem jest dostęp do witryny, uptime oraz szybki support. Korzystamy z usług hostingowych i jesteśmy zadowoleni. Cyber_Folks oferuje solidną usługę w przystępnej cenie.
Maciej Kędzia

Maciej Kędzia

https://mediaclick.pl
Marketingiem w wyszukiwarkach internetowych zajmuję się od 2004 roku. W tym czasie korzystałem z usług wielu firm hostingowych. Jednak tylko o kilku z nich mogę powiedzieć to samo, co o cyber_Folks – że w 100% spełniły wszelkie moje oczekiwania. Zawsze polecam usługi tej firmy swoim klientom. A tu mogę skorzystać z okazji i polecić je wszystkim zainteresowanym profesjonalnym hostingiem
Sebastian Kardyś

Sebastian Kardyś

https://solv.pl
cyber_Folks to duży, pewny i odpowiedzialny partner. Współpracujemy z nimi nie tylko przy obsłudze hostingu dla naszych klientów, ale sami również korzystamy z ich serwerów na potrzeby naszych serwisów. Cenimy ich za szybki czas reakcji i stabilność działania.
Rafał Szrajnert
Z cyber_Folks związany jestem już wiele lat. Zawsze byłem bardzo zadowolony, a sama obsługa i pomoc online jest po prostu niezawodna. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z żadną firmą tego typu, aby na czacie od razu specjaliści rozwiązywali problemy od ręki, bez czekania kilka dni na odpowiedź mailową. Cały czas uważnie trzymają wysoką jakość, co dla mnie jest najważniejsze. Zawsze polecam i będę polecał.