Generator polityki prywatności

Tworzenie polityki prywatności jest najlepszym sposobem realizacji prawnych obowiązków, ale zazwyczaj nie jest miłe ani dla dewelopera, ani dla właściciela strony. Zbudowaliśmy to bezpłatne narzędzie, żeby ułatwić Ci ten proces. Twoja polityka prywatności gotowa szybko i bezboleśnie!

Generator Polityki Prywatności

Narzędzie jest bezpłatne

Tworzenie polityki prywatności jest najlepszym sposobem realizacji prawnych obowiązków, ale zazwyczaj nie jest miłe ani dla dewelopera, ani dla właściciela strony. Zbudowaliśmy to narzędzie,żeby pomóc Ci w wygenerowaniu polityki uwzględniającej najważniejsze elementy Twojej strony.

Wypełnij formularz poniżej, a otrzymasz przygotowany dokument. W ten sposób łatwiej spełnisz wymogi przepisów, w szczególności prawa telekomunikacyjnego oraz przepisów o ochronie danych osobowych. Uzyskany wzór potraktuj jako inspirację i dopasuj do dokładnej specyfiki Twojej strony.

Dane podstawowe

W tej części podaj główne dane. Warunkiem przejrzystej Polityki Prywatności jest jasne określenie, kto jest właścicielem strony. Nie zapomnij o podaniu danych rejestrowych. Jeśli stronę prowadzisz jako osoba prywatna dane rejestrowe nie będą konieczne. W wypadku firm najlepiej podać NIP, REGON, KRS - można wymienić je w tej rubryce po przecinku.

Czy powołałeś Inspektora Ochrony Danych?

Jeśli strona nie należy do podmiotu publicznego, najczęściej nie jest to wymagane. Staje się konieczne, jeśli Twoja główna działalność polega na operacjach przetwarzania, które ze względu na swój charakter, zakres lub cele wymagają regularnego i systematycznego monitorowania osób, których dane dotyczą, na dużą skalę (np. firma ubezpieczeniowa w celu oceny ryzyka), albo Twoja główna działalność polega na przetwarzaniu na dużą skalę szczególnych kategorii danych osobowych (np. danych ujawniających poglądy polityczne czy też danych dotyczących zdrowia przetwarzanych przez szpitale), oraz danych osobowych dotyczących wyroków skazujących i naruszeń prawa.

Z jakich technik marketingowych korzystasz?

Jakie środki ochronne dla swojej strony www stosujesz?

Do czego wykorzystujesz dane podawane na Twojej stronie?

Komu udostępniasz dane podane na stronie?

W jakiej firmie strona jest utrzymywana?

Czy dane osobowe, które zbierzesz, będą przekazane poza UE?

Jeśli korzystasz np. z hostingu albo takiego systemu przetwarzania danych, który znajduje się poza granicami UE, masz obowiązek uprzedzić o tym użytkownika.

Jeśli korzystasz np. z hostingu albo takiego systemu przetwarzania danych, który znajduje się poza granicami UE, masz obowiązek uprzedzić o tym użytkownika.

nie, wszystko zostaje wewnątrz UE
tak, dane będą przesłane poza UE

Zgoda na przetwarzanie Twoich danych

Poniższe zgody są warunkiem koniecznym skorzystania z bezpłatnego narzędzia. Korzystając z narzędzia zgadzasz się otrzymywać od nas korespondencję mailową, ale możesz z niej swobodnie zrezygnować w każdym momencie.

W związku z przepisami o ochronie danych osobowych informujemy kto i na jakich zasadach będzie administrować Twoimi danymi: rozwiń by przeczytać całość...