Kim jesteśmy?

Częścią społeczności, do której wspólnie należymy.

Przedsiębiorców. Ekomersiaków. Deweloperów. Blogerów. Fanów WordPress’a i ewangelistów Presty, niestrudzonych poszukiwaczy konwersji i tych, którzy po prostu chcą mieć swoją stronę, bloga lub sklep. Kochamy Cię wspierać w wykorzystaniu potencjału internetu.

Bity

Jesteśmy bitami. Jesteśmy serwerem, PHP’em, SQL’em. Jesteśmy kodem Twojej strony, ustawieniami Twojej kampanii i plikami konfiguracyjnymi na serwerze. Jesteśmy strażnikiem zatrzymującym spam w skrzynce mailowej. Procesorem. Wydajnością. Wykresem. Liczbą. Antywirusem i zaporą ogniową przed wrogimi żądaniami, kierowanymi do Twojej strony. Bitami na łączach. Podwójnym zasilaniem. Jesteśmy wynikiem w PageSpeedzie i współczynnikiem konwersji na Twojej stronie. Wysoką pozycją w wynikach Google i kliknięciem w Twoją reklamę.

Jesteśmy technologią.
Jesteśmy CYBER.

Ludzie

Jesteśmy częścią społeczności. Pasjonatem, który z wypiekami na twarzy opowie Ci, jak najszybciej zainstalować WordPress’a, a potem pomoże Ci go skonfigurować tak, żeby otwierał się zanim zdążysz mrugnąć okiem. Kumplem, który wysłucha Cię, doradzi, pomoże i ogarnie tak, żebyś mógł skupić się na Tym, co sam kochasz. Uśmiechem na webinarze, piwem na konferencji, dobrą radą na czacie, troską o Twoją obecność w sieci. Jesteśmy wsparciem każdej strony. Z każdej strony. Ludźmi, którzy pomagają.

Jesteśmy wsparciem.
Jesteśmy FOLKS.

FTR 6 min 26 sek

Jesteśmy maniakami wsparcia. Ale tak wiesz, po całości. Mediana czasu odpowiedzi na maila to u nas 6 min 26 sek. Ale od samego czasu nie mniej ważna, a często ważniejsza, jest też jakość odpowiedzi. Jesteśmy absolutnym liderem branży w Polsce, jeśli chodzi o liczbę pozytywnych opinii w Google Moja Firma. W chwili tworzenia tej strony jest ich grubo ponad dwa tysiące.

NPS >60

Mierzymy nieustannie Twoje zadowolenie. Za każdym razem, kiedy napiszesz nam maila, pytamy Cię o opinię, zgodnie z metodyką Net Promoter Score. To ogólnoświatowy standard w pomiarze satysfakcji. Nasze wyniki są zbliżone do dużych producentów sprzętu elektronicznego, jak Apple czy Samsung.

Obsługa klienta w cyber_Folks to sporo luzu

Nowoczesna infrastruktura

O pewnych rzeczach się nie pisze, bo są zrozumiałe „same przez się”, ale mimo to jesteśmy zdania, że dobrze, abyś wiedział, że Twoje dane u nas są przechowywane do 28 dni wstecz – to jeden z najlepszych w Polsce czasów przechowywania kopii zapasowych. Serwery DNS są chronione mechanizmem DNS Anycast.

Pomysły, które ułatwiają Ci życie

Dostarczamy Ci zestaw technologiczny cyber_Boost, który powoduje, że strony otwierają się po prostu szybciej. Ale nie tylko techniczne cechy stron są ciekawe – poza nimi znajdziesz u nas mnóstwo narzędzi – także bezpłatnych, jak generator polityki prywatności czy audyt stron www, które od zaraz pozwolą Ci funkcjonować po prostu lepiej. Dział rozwoju codziennie dowozi coś nowego!

Czasem jak w rodzinie…

Spieramy się, kłócimy i rzucamy… nazwami technologii. Ale to tylko po to, żeby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie z obsługi na świecie, żebyś wiedział, że tu prawdziwi fani zagadnień hostingowych zrobią wszystko, żeby najlepiej obsłużyć Twoją stronę.

A czasem jak w sklepie z gadżetami…

Wszystkie te nasze technologie i podejście ludzi – wszystko to ma zapewnić Ci większą łatwość w realizacji Twoich marzeń. Lepszy biznes. Więcej konwersji. Więcej odwiedzin bloga. I przy okazji napędzać biznes komputerowych akcesoriów.