Program partnerski

Odbierz nagrodę 50 zł

Ty też wolisz hosting dobrej jakości? Podaruj znajomemu dodatkowy rabat na hosting i odbierz 50 zł premii. Zadowolenie znajomego dorzucamy w gratisie. Czujesz się już w pełni gotowy, aby poznać nasz program poleceń?

Dla deweloperów

Polecaj hosting w cyber_Folks swoim klientom.

Zajmujesz się tworzeniem stron internetowych, a Twoi klienci polegają na Tobie w kwestii wyboru hostingu? Pomóż im dobrać wydajny hosting i doradź jeden z pakietów w cyber_Folks.

Wszystkie pakiety hostingu współdzielonego oparte są o wydajne serwery LiteSpeed z dodatkiem LSCache i obsługują certyfikaty Let’s Encrypt, HTTP/2 oraz najnowsze wersje PHP. Pakiety WordPress dodatkowo mają wygodny autoinstalator i serwer REDIS, a bazy danych są backupowane co 6 godzin.

Kiedy potrzebujesz, nasz pięciogwiazdkowy zespół wsparcia pomoże Ci przenieść stronę klienta na nasze serwery. Ty po prostu zgarniasz korzyści od nas i podziękowania od klienta, a kopiowanie bierzemy na siebie.

Dla twórców treści

Polecaj hosting w cyber_Folks swojej społeczności .

Masz bloga, stronę internetową lub społeczność w mediach społecznościowych? Pomóż swoim czytelnikom założyć własną stronę lub bloga i zarabiaj pieniądze za polecenia! 

Podziel się swoją wiedzą, jak zaistnieć w internecie. Pisz lub nagrywaj tutoriale i promuj dostępny na hostingu autoinstalator WordPressa, dzięki któremu nawet osoba nietechniczna zainstaluje własną stronę internetową. Jeśli nawet napotkałaby na jakieś trudne sytuacje, to nasz zespół wsparcia niczym kawaleria na białych (żółtych?) koniach – chętnie przyjdzie jej z pomocą.

W programie możesz linkować do dowolnej treści na naszej stronie – bloga, ebooka, webinaru. Jeśli użyjesz reflinka, a polecona osoba kupi hosting w ciągu 30 dni – otrzymasz prowizję.

Brzmi dobrze, a jak mam wycisnąć cytrynkę?

Za każde opłacone zamówienie z tabeli poniżej otrzymasz 50 zł. Dodatkowo, corocznie, otrzymasz 10% wartości odnowienia, za każdy rok, w którym Twój znajomy przedłuża swoje usługi. Zarabiaj, ile chcesz, zarobki są nieograniczone! Żeby wszyscy uczestnicy czuli się świetnie – korzyści ma też ten, komu usługę polecasz. Otrzyma od nas 10% dodatkowego rabatu, jeśli zamawiając polecony hosting użyje Twojego kodu lub linka.

W Panelu Klienta znajdziesz indywidualny kod rabatowy oraz link afiliacyjny.

Sposób 1 – Kod rabatowy

Przekazujesz swój kod rabatowy osobie, którą może interesować hosting. Kodu należy użyć podczas rejestracji usługi.

Sposób 2 – Link afiliacyjny

Możesz także użyć swojego indywidualnego linku i kierować nim w dowolne miejsce na naszej stronie www – oferta produktowa, blog, webinar, ebook. Czyli np. linkujesz do ciekawego wpisu na naszym blogu, polecając nasz artykuł. Prowizję otrzymasz, jeśli skierowana na stronę osoba zakupi usługę objętą programem w ciągu 30 dni.

Program partnerski prosty jak 1…2…3!

1. Prosty, szybki start
 Jeśli jesteś naszym klientem wystarczy, że przystąpisz do programu w zakładce Program Partnerski w Panelu Klienta i już korzystasz. Jeśli jeszcze nie korzystasz z naszych usług, zarejestruj się bezpłatnie w programie partnerskim.

2. Materiały promocyjne
W panelu znajdziesz swój unikalny kod rabatowy, który możesz przekazać swojemu klientowi. Możesz także tworzyć własne linki afiliacyjne kierujące do dowolnych produktów i podstron na cyberfolks.pl i umieszczać je na swojej stronie, blogu czy w mediach społecznościowych.

3. Statystyki i wypłaty
W panelu znajdziesz bieżące statystyki poleceń i sumę uzbieranych punktów. Gdy stan konta przekracza 250 pkt zlecasz wypłatę wg przelicznika 1 pkt = 1 zł. Pieniądze przelewamy na Twoje konto bankowe. Działalność gospodarcza nie jest konieczna.

Zarejestruj się

FAQ

W programie partnerskim możesz zarabiać pieniądze za polecanie usług hostingowych cyber_Folks. Otrzymasz od nas swój unikalny link afiliacyjny oraz specjalny kod zniżkowy, dzięki któremu Twój klient otrzyma dodatkowy rabat na zakup hostingu, a transakcja zostanie przypisana do Twojego konta partnerskiego. Za każdą sprzedaż z Twojego polecenia otrzymasz punkty, które możesz wymienić na pieniądze.

Program partnerski skierowany jest do wszystkich pełnoletnich osób, które chcą polecać usługi hostingowe cyber_Folks. Nie trzeba być klientem firmy. Partnerem może zostać zarówno podmiot gospodarczy (firma), jak i osoba prywatna. 

Każda osoba, która posiada dowolną usługę z cyber_Folks może przystąpić do programu partnerskiego bez żadnych formalności. Wystarczy zalogować się na swoje konto w panelu klienta i w zakładce Program Partnerski zaznaczyć odpowiednie zgody. Następnie można już pobrać swój kod zniżkowy lub link afiliacyjny i promować wybrane produkty. Osoby, które nie są klientami cyber_Folks, powinny się najpierw zarejestrować w programie partnerskim

Nie jest to wymagane. Możesz współpracować z nami jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej. Wystarczy, że złożysz oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej. Raz w roku otrzymasz od nas PIT 8C, na podstawie którego możesz się rozliczyć z Urzędem Skarbowym.

Jeżeli na twoim koncie programu partnerskiego masz jeszcze punkty wystarczy, że zaakceptujesz regulamin nowego programu i zostaną one automatycznie przeniesione.

Prowizje w programie cyber_Profit

Tabela zestawia produkty objęte programem wraz z korzyścią dla kupującego oraz polecającego. Korzyści dla polecającego są przeliczane punktowo na zasadzie 1 pkt = 1 zł.

Warunkiem naliczenia prowizji jest opłacenie usługi przez klienta, któremu nas polecisz.

USŁUGADODATKOWY RABAT
DLA KLIENTA
LICZBA PUNKTÓW ZA REJESTRACJĘLICZBA PUNKTÓW ZA ODNOWIENIE
wp_IN!-10% ceny rejestracji
(9,90 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(19,90 zł)
wp_UP!-10% ceny rejestracji
(12,90 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(34,90 zł)
wp_GO!-10% ceny rejestracji
(15,90 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(49,90 zł)
wp_FLY!-10% ceny rejestracji
(29,90 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(99,90 zł)
ps_IN!-10% ceny rejestracji
(19,95 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(39,90 zł)
ps_UP!-10% ceny rejestracji
(29,95 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(59,90 zł)
ps_GO!-10% ceny rejestracji
(39,95 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(79,90 zł)
ps_FLY!-10% ceny rejestracji
(59,95 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(119,90 zł)
cyber_GO!-10% ceny rejestracji
(8,90 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(34,90 zł)
cyber_FLY!-10% ceny rejestracji
(18,90 zł)
50 pkt
(50,00 zł)
10% ceny odnowienia
(59,90 zł)
TABELA PROWIZJI W PROGRAMIE PARTNERSKIM CYBER_PROFIT. PODSTAWĄ OBLICZEŃ SĄ CENY NETTO.