Strona gotowa w 60 sek.
Bez kodowania!

Zapomnij o czekaniu na kod, zdjęcia, teksty! Atrakcyjna strona Twojej firmy – uruchomiona od razu. Docieraj do klientów online – zobacz, jakie to proste!

Kreator stron dla branży beauty

Jak zrobić stronę?

Przeanalizowaliśmy 2 mln stron pod kątem dziesiątek kryteriów, aby wytypować najważniejsze elementy i najlepsze wzorce. Po prostu uruchom kreator stron www i w kilku kliknięciach masz firmową stronę gotową, bez kodowania!

Kreator stron

Zapomnij o czekaniu na kod, zdjęcia, teksty. Stronę masz gotową w 60 sek, bo tu robotę robi sztuczna inteligencja – dlatego Ty nie musisz. Choć oczywiście możesz, bo dostaniesz wygodny, mobilny edytor.

Dotarcie do klientów

 • pozyskiwanie klientów z sieci,
 • bez płacenia prowizji za klientów,
 • niezależność od social-media,
 • obecność w wyszukiwarce Google,
 • prezentowanie klientom oferty 24/7,
 • wygodna obsługa Twoich klientów,
 • mapa i dane kontaktowe,
 • komfortowa edycja mobilna.

Łatwiej niż w social media!

Edytuj jak chcesz, gdzie chcesz. W tramwaju, w kolejce, w biegu. Mobilny edytor, dziesiątki tysięcy zdjęć i wsparcie sztucznej inteligencji pozwolą Ci łatwo tworzyć treści nawet wtedy, kiedy chwilowo brakuje Ci pomysłów.

Co tworzy ten kreator stron?

Gotowe

Szablony, teksty
i zdjęcia na start

Blog

Wstępnie przygotowany
blog, ułatwiający start
content-marketingu

Mapa

Dane kontaktowe
i mapa ułatwiająca
klientom dotarcie
do Ciebie

Zdjęcia

Pakiet zdjęć związanych
z Twoją branżą

Responsywność

Dopasowanie strony do
dowolnego urządzenia
stacjonarnego lub mobilnego

Układ

Czytelne, sprawdzone
układy treści

Wierzyłam w social media, ale teraz 90% sprzedaży mam ze strony www. (…)
Początkowo sądziłam, że fotograf potrzebuje tylko kont w social media, że tam są ludzie, interakcje… Dopiero własna strona pokazała mi, jak bardzo się myliłam. Własna strona to o wiele łatwiejsza obsługa zapytań, a ponad 90% sprzedaży realizuję właśnie przez www!
Dagmara Pajkert
fotograf rodzinny
Możliwość zwiększania zasięgów (…) i docierania do nowych klientów
Własna strona, to nie tylko narzędzie do budowania wizerunku. Jest to przede wszystkim możliwość zwiększania zasięgów firmy i docierania do nowych klientów z sieci. Na podstawie zebranych danych analitycznych możesz monitorować efektywność prowadzonych działań i dostosowywać strategię. Z jednej strony budujesz widoczność swojego biznesu online, z drugiej zaś przyciągasz nowych klientów.
Mariusz Jałyński
SEOFLY
Wartościowy ruch użytkowników i budowa autorytetu online…
Posiadając własną stronę internetową, możesz skupiać się na stopniowym zwiększaniu widoczności w wynikach organicznych. W efekcie nie tylko przyciągasz wartościowy ruch użytkowników, ale również budujesz autorytet marki w środowisku online. Sprawiasz, że staje się ona bardziej rozpoznawalna.
Paweł Cengiel
SEO-WWW
Dzięki AI budowa stron internetowych staje się bardziej dostępna
Firmy, które dziś implementują rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, zdobywają przewagę konkurencyjną na rynku. Dzięki AI budowa stron internetowych staje się bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możliwe jest nie tylko tworzenie spersonalizowanych treści i interfejsów, ale także automatyzacja procesów projektowania oraz optymalizacja doświadczeń użytkownika – a to sprzyja konwersji.
Mateusz Mazurek
Przedsiębiorca internetowy
Tworzenie stron internetowych ewoluuje dzięki zastosowaniu AI
Tworzenie stron internetowych ewoluuje dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, umożliwiając automatyzację i personalizację treści w sposób dotąd nieosiągalny.
AI pomaga w optymalizacji UX/UI, analizie zachowań użytkowników i dostosowywaniu interakcji w czasie rzeczywistym, co znacząco podnosi jakość i efektywność stron internetowych.
Wiola Sotomska
Fabryka Marketingu

Włącz swoją stronę, teraz!

1. Podajesz branżę
I podajesz kilka podstawowych informacji o zakresie Twojej oferty. Poprosimy Cię także o wybór kilku słów kluczowych, które opisują Twoją działalność.

2. Twoja strona gotowa w okamgnieniu
Na podstawie podanych informacji w ok. 60 sek. tworzymy dla Ciebie kompletną stronę. Sztuczna inteligencja utworzy dla Ciebie wszystkie treści oraz dobierze obrazy i wygląd strony pasujący do Twojej firmy.

3. Edytuj lub opublikuj stronę*
Jeśli chcesz możesz teraz edytować stronę lub od razu ją opublikować. Po 14 dniach decydujesz, czy chcesz opłacić abonament i ją zachować. To znacznie tańsze i szybsze niż tworzenie strony od zera!

Ile kosztuje strona w kreatorze Now?

Stworzenie strony i pierwsze 30 dni utrzymania są bezpłatne. Aby stronę utrzymywać po 30 dniach wybierz najbardziej dogodny dla siebie plan taryfowy. Wyboru dokonasz w aplikacji, po uruchomieniu i przetestowaniu strony. Usługa nie jest instalowana na Twoim hostingu i nie musisz mieć żadnego hostingu kupionego wcześniej. W ramach wskazanej ceny zapewniamy działanie zbudowanej strony, dostęp do wygodnego edytora, sam serwer i certyfikat SSL. Dzięki temu masz możliwość zapoznania się z usługą i zbudowania strony bez ponoszenia żadnych kosztów.

now_IN!
Generowane treści 10
Prezentowane usługi 1
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
29 35,67 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line
now_UP!
Generowane treści 25
Prezentowane usługi 2
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
49 60,27 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line
Rekomendowany
now_GO!
Generowane treści 100
Prezentowane usługi 10
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
99 121,77 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line
now_FLY!
Generowane treści 250
Prezentowane usługi 20
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
149 183,27 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line

Kreator stron – realizacje

Kreator stron – często zadawane pytania

Samo „zrobienie” strony i utrzymanie w celach testowych przez 30 dni jest bezpłatne i niezobowiązujące. Odpowiadasz na proste pytania naszego kreatora w mobilnym interfejsie i w ciągu kilkudziesięciu sekund masz gotową stronę www. Opłaty abonamentowe pobieramy w związku z jej utrzymaniem – są one stosunkowo niewielkie i obejmują wszystko, co niezbędne – domenę (utrzymanie adresu internetowego), hosting (czyli utrzymanie serwera), certyfikat SSL (zapewnia poufność danych między serwerem i przeglądarką użytkownika). Szczegółowy zakres usług wynika z wybranego planu taryfowego.

Pomyśleliśmy o tym tak, że Ty już nie musisz się o to martwić. Dostajesz w pełni działający produkt z domeną, serwerem, certyfikatem SSL – wszystkim co potrzebne, aby wystartować. Tradycyjne zagadnienia, jak FTP, bazy danych MySql, wersje PHP – nie będą Twoim zmartwieniem, to my odpowiadamy za działanie całości. W tym projekcie informatyk, deweloper czy programista nie będzie Ci potrzebny.
Usługa nie jest instalowana na Twoim hostingu, nie musisz wręcz posiadać żadnej usługi hostingowej, aby skorzystać z tego rozwiązania.

Oczywiście! Otrzymujesz stronę wstępnie przygotowaną, ale zdjęcia i treści możesz zamienić na własne. Strona jest wyposażona w wygodny edytor, podobny do edycji postów w sieciach społecznościowych. To radykalna różnica względem tego, co znasz z ich mechanizmów stron internetowych. Edycja nie jest tak zaawansowana jak np. w WordPress, ale za to jest o wiele łatwiejsza. Dla wielu małych firm usługowych to lepsze i szybsze rozwiązanie, ponieważ masz też pełną łatwość edycji treści z urządzenia mobilnego. Edycja oznacza też podpowiadanie treści z użyciem sztucznej inteligencji.
Jeśli natomiast zamiast lekkości i wygody – wolisz mieć większą kontrolę nad stroną i jej plikami – zapraszamy do oferty hostingu WordPress.

Tak, jeśli zdecydujesz się opublikować stronę możesz wybrać nową domenę lub podpiąć tą, którą już posiadasz.

Istnieje kilka powodów. Własna strona to większa wiarygodność wśród klientów – podmioty posiadające własne strony www często są oceniane jako bardziej wiarygodne niż te, które nie mają swojej strony. Własna strona to szansa na pozyskanie ruchu i nowe zlecenia.
To także wygoda w obsłudze klienta – czasami o wiele łatwiej wysłać link do podstrony z odpowiednią treścią, np. ofertą usług z danego zakresu, niż każdorazowo pisać ją od nowa.
Wreszcie – własna strona to niezależność od mediów społecznościowych.

Kiedy tworzysz stronę „od zera” w klasyczny sposób – może to trwać nawet wiele miesięcy. Przykładowo strona cyberfolks.pl powstawała w 6-osobowym zespole przez ponad 5 miesięcy. Jednak dzięki naszemu rozwiązaniu Ty masz szansę mieć GOTOWĄ, DZIAŁAJĄCĄ stronę w kilkadziesiąt sekund! Nasze rozwiązanie, napędzane sztuczną inteligencją, tworzy gotową stronę, wraz z treściami i obrazami, a także momentalnie instaluje ją na serwerze. W zasadzie wystarczy, że odpowiesz na 2-3 proste pytania i gotowe!
Jeśli zaczniesz tworzyć stronę w tym momencie, w swoim telefonie, a akurat wsiadasz do tramwaju – będzie gotowa przed kolejnym przystankiem.

Radykalna większość naszych klientów radzi sobie bez pomocy informatyków, czy deweloperów, ponieważ stworzenie strony jest łatwiejsze niż obsługa popularnych sieci społecznościowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dodawanie wpisów na bloga czy edycja podstron wygląda podobnie, jak publikowanie kolejnych postów – zatem z pewnością sobie poradzisz!