Program Korzyści dla Inwestorów

Inwestowanie wiążę się najczęściej z wyzbyciem się obecnych korzyści na rzecz przyszłych zysków… a kto powiedział, że korzyści nie możesz mieć już teraz?

Jesteśmy notowani na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Możesz kupić nasze akcje, wypełnić formularz i uzyskać dostęp do dodatkowych korzyści.

Ty także możesz być cyber_Folks!

Pierwsza spółka technologiczna na GPW z Programem Korzyści dla Inwestorów

Zalety posiadania akcji

Lepsze stawki za usługi

Stawki za odnawianie usług, takich jak domeny, hosting czy certyfikaty SSL do 20% lepsze niż w ofercie regularnej. 

Bezpłatny monitoring strony

Pozycję Twojej strony oraz konkurentów zmierzymy łatwo i przyjemnie dzięki usłudze monitorowania strony w Google. Jako inwestor możesz skorzystać z tej usługi całkowicie bezpłatnie! 

Dostęp do nowych produktów

Nasi inwestorzy, jako pierwsi będą mogli skorzystać z wybranych produktów i usług, które dopiero wejdą do naszej oferty.

Wyjątkowe ceny

od 50 akcji

Inwestorzy posiadający min. 50 akcji naszej Spółki otrzymają do 10% zniżki. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, aby uzyskać specjalny cennik na wybrane produkty.

od 100 akcji

Jeżeli posiadasz min. 100 akcji cyber_Folks – mamy dla Ciebie jeszcze lepszą propozycję. Twoje usługi możesz odnawiać w cenach lepszych do 20% od cennika standardowego.

I jeszcze jedno! Prowadzisz stronę www lub sklep internetowy? To jako inwestor, posiadający min. 100 naszych akcji, możesz bezpłatnie korzystać z usługi monitorowania pozycji Twojej strony w Google.

Dlaczego cyber_Folks?

Szybko rośniemy

Od dwóch dekad nasze przychody rosną w tempie ok. 40% rocznie, od czasu IPO wzrosły 4-krotnie, a nasza kapitalizacja wzrosła 5-krotnie przekraczając 1 mld PLN. 

Działamy globalnie

Oferujemy rozwiązania dla ponad 350 tys. małych, średnich i dużych klientów biznesowych zlokalizowanych w ponad 100 krajach.

Zarabiamy dla akcjonariuszy

Generujemy ponad 120 mln PLN przepływów operacyjnych, które inwestujemy w dalszy wzrost, ale również dzielimy się z akcjonariuszami. Od początku naszej obecności na GPW wypłacamy dywidendę, która co roku wzrasta.

>Mocna pozycja cyber_Folks

Marka cyber_Folks jest bardzo popularna, obsługujemy ponad 350 tys. klientów, którzy mogą stać się także naszymi inwestorami i czerpać benefity wynikające z tej synergii. Przez ostatnie lata pokazaliśmy, że jesteśmy zyskowną firmą, która wynagradza długoterminowe zaangażowanie inwestorów dywidendą. Od teraz dodatkowo zaoferujemy szereg nowych korzyści wynikających z Programu Korzyści dla Inwestorów. Liczymy także, że dodatkowe benefity powiększą grono jej odbiorców i akcjonariuszy.

Jakub Dwernicki,
Prezes Zarządu cyber_Folks

Co myślą o nas nasi Inwestorzy

Jak oceniasz rozwój cyber_Folks?

97%

pozytywnie ocenia rozwój cyber_Folks

Jak oceniasz nasze dynamiki wzrostu?

90%

uznaje dynamiki wzrostu cyber_Folks za atrakcyjne na tle innych spółek technologicznych

Jak traktujesz inwestycję w cyber_Folks?

86%

traktuje inwestycje w cyber_Folks jako inwestycję długoterminową (powyżej 3 lat)

źródło: badanie własne cyber_Folks S.A. w grupie posiadaczy akcji

>Nie masz rachunku maklerskiego?

Partnerem Programu Korzyści dla Inwestorów jest mBank. Możesz inwestować w mBanku na giełdzie w ramach usługi eMakler. eMakler to rachunek maklerski zintegrowany z kontem w mBanku dzięki któremu możesz inwestować w Polsce i za granicą.

Pamiętaj, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Sprawdź, czy inwestowanie jest dla Ciebie odpowiednie.

Co mówią inwestorzy podobni do Ciebie?

Perspektywiczna spółka z ciekawym pomysłem, działa na rozwojowym rynku. Do tej pory pokazuje skuteczność zarządzania i zdrowe podejście do biznesu.

Akcjonariusz

Jestem akcjonariuszem od początku istnienia spółki na giełdzie i głównym powodem dla którego zdecydowałem na dołączenie do grona akcjonariuszy był bardzo przejrzysty i czytelny plan biznesowy oraz sektor w którym działa CYBER_FOLKS.

Akcjonariusz

Kupiłem R22 (obecnie cyber_Folks) bo było alternatywą dla istniejących dostawców domen/hostingu. Poza tym, dużo firm sprzedaje/pośredniczy w hosting a R22 daje klientom wartość dodaną – kompletne rozwiązania dla branż, gdzie cloud, hosting są na dalszym planie. Gratuluje udanych 5 lat, życzę nie mniej udanych następnych lat.

Robert

* Załącznik potwierdzający posiadanie akcji cyber_Folks S.A. Wyciąg z rachunku papierów wartościowych, zaświadczenie wystawione przez podmiot prowadzący rachunek papierów wartościowych, świadectwo depozytowe, lub inny wiarygodny dowód posiadania akcji cyber_Folks S.A.

Często zadawane pytania

Progi akcji uprawniające do określonych rabatów wynikają z Regulaminu Programu Korzyści dla Inwestorów, minimalna liczba akcji uprawniająca do udziału w Programie to 50 akcji.

Nie, korzyści przyznane w programie nie łączą się z innymi promocjami, zniżkami, rabatami, upustami ani z preferencyjnymi ofertami i umowami.

Lista produktów i usług objętych specjalnym cennikiem znajduję się na dole strony w sekcji: Dokumenty do pobrania – Tabela Korzyści. Cennik dotyczy produktów i usług odnawianych.

Aby przystąpić do Programu Korzyści dla Inwestorów wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na poniższej stronie, pamiętając o załączeniu dokumentu potwierdzającego posiadanie odpowiedniej ilości akcji cyber_Folks S.A.

Dokumenty do pobrania