Bezpieczna marka

Wiemy, jak ciężko pracujesz na swoją markę. Też jesteśmy przedsiębiorcami. Dlatego, jako pierwsi w Polsce, dajemy Ci unikatowe i bezpłatne narzędzie, w 15 sekund sprawdzające zagrożenia dla Twojej nazwy domenowej jako marki.

Ochrona marki

Jedyna taka wyszukiwarka domen w Polsce.

Domena dla większości przedsiębiorców ściśle wiąże się z marką. Na markę pracujemy latami, nic dziwnego, że większości z nas zależy na jej ochronie. To dlatego, w oparciu o badania przeprowadzone na Harvardzie, jako pierwsi hosterzy w Polsce, opracowaliśmy wyszukiwarkę zagrożeń dla Twojej domeny. Wskazujemy łudząco podobne nazwy w Twojej końcówce domenowej, w podziale na zagrożenia fonetyczne, typograficzne i homograficzne.

Typosquatting, cybersquatting, atak homograficzny. To wszystko przykłady działań, o których warto wiedzieć, aby skutecznie im przeciwdziałać. Wpisz swoją domenę, a my sprawdzimy dla Ciebie, jakie nazwy mogą stanowić potencjalne niebezpieczeństwo.

Zagrożenia dla marki

Typosquatting – jak bardzo Cię dotyczy?

Zdarza Ci się wchodzić na popularny portal informacyjny onet.pl? Naszym pracownikom też, podobnie jak milionom Polaków. Niektórzy popełniają jednak drobny błąd, drobną literówkę podczas wpisywania adresu na klawiaturze… Skutki są poważniejsze niż sądzisz. Na tyle poważne, że zajęli się nimi badacze z Harvardu. Obejrzyj i dowiedz się, co to jest #typosquatting.O tym, a także innych zagrożeniach dla domen, dowiesz się z tego obszernego wpisu blogowego: https://bit.ly/2Cz9v6gA teraz bonus: Jeśli w komentarzu podasz nazwę swojej domeny – odpowiemy podając Ci nazwy, które w Twoim wypadku warto wziąć pod lupę i które są łudząco podobne do Twojej. Podaj adres Twojej strony i sprawdźmy, czy jesteś gotowy na tą wiedzę:)To kapitalna sprawa dla agencji marketingowych, brandingowych, twórców stron i marketerów opiekujących się jedną marką – bo łatwiej ją wówczas chronić. Zapraszamy do zabawy. Wrzuć domenę którą chcesz sprawdzić, a przekonasz się, jakie przykładowe zagrożenia dla niej identyfikujemy.#domeny #itsecurity #marketing #digitalmarketing #branding #webdevelopment

Opublikowany przez CyberFolks.pl Środa, 15 lipca 2020