Łatwo pozyskuj
nowe zlecenia

_Partners

Ogromny rynek klientów w jednym miejscu

Zwiększ potencjał swojego biznesu. _Partners daje Ci możliwość znalezienia klientów online w dowolnym regionie Polski.

Oszczędź czas

Nie trać czasu na aktywne poszukiwanie zleceń, platforma dostarczy je wprost do Ciebie.

Bez zobowiązań

Nie opłacasz abonamentu i nie ryzykujesz nieudanej inwestycji – zapłacisz tylko za pozyskane zlecenie. Standardowa prowizja dla _Partners to 10% kwoty zamówienia, ale do lipca 2024 wynosi ona 0%.

Nasza platforma powstała z myślą o agencjach, firmach i freelancerach, którzy świadczą usługi w jednym z następujących obszarów:

  • Strony i sklepy internetowe
  • Treści i marketing
  • Fotografia i multimedia
  • Grafika i projektowanie
  • Programowanie
  • Konfiguracje
  • Usługi biznesowe

Rejestracja

1.
Przejdź do rejestracji, klikając w żółty przycisk poniżej. Wypełnij wszystkie pola potrzebne do utworzenia konta. Otrzymasz maila z linkiem do potwierdzenia rejestracji, kliknij w niego.

2.
Przygotuj profil Partnera i minimum dwie oferty do publikacji na platformie. Następnie zweryfikuj konto w Tpay.

3.
Administrator akceptuje Twoje konto Partnera. Gratulacje! Możesz już sprzedawać swoje usługi.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

FAQ

Na platformie _Partners swoje oferty mogą publikować freelancerzy prowadzący działalność gospodarczą (zwani na platformie Ekspertami) lub firmy zatrudniające więcej pracowników (Agencje). Aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa, weryfikujemy naszych Partnerów zanim opublikują swoje oferty.

Weryfikacja konta Partnera służy sprawdzeniu potencjalnych Sprzedających przed publikacją ich ofert w bazie _Partners. Nasi pracownicy weryfikują poprawność danych osób i firm, by utrzymać wysoki poziom wiarygodności Partnerów na platformie. Dlatego po wypełnieniu formularza rejestracyjnego dla Partnerów użytkownik musi zaczekać na aktywację konta zanim będzie mógł rozpocząć działalność usługową na platformie _Partners.

Po dokonaniu poprawnej rejestracji konta Partnera otrzymasz link prowadzący do weryfikacji u operatora płatności – Tpay. W tym kroku potwierdzisz swoją tożsamość, używając dowodu osobistego lub konta bankowego. W razie niepoprawnych/niepełnych danych Tpay kontaktuje się bezpośrednio z użytkownikiem w celu wyjaśnienia nieścisłości lub uzupełnienia danych weryfikacyjnych.

Platforma _Partners zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa umożliwiające bezpieczne zakupy oraz płatności. Operatorem płatności na _Partners jest Tpay.
 
System Tpay zaprojektowany i administrowany w taki sposób, by spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, m.in. w oparciu o standard PCI-DSS, corocznie audytowany przez niezależnego audytora i potwierdzony certyfikatem na poziomie Level-1. Dodatkowo zgodnie z wytycznymi i zaleceniami nadzorcy, Komisji Nadzoru Finansowego, wszystkie dane (w tym dane osobowe) przechowywane są w Data Center na terenie EOG. Ponadto KIP SA stosuje wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa finansowego narzucone przez ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, weryfikując dokładnie Akceptantów, by pieniądze Płatników były bezpieczne.

Klient ma możliwość wystawienia oceny wraz z opinią tekstową za każde opłacone i zrealizowane zamówienie. Jeśli otrzymałeś ocenę lub opinię za zamówienie, znajdziesz je w zakładce Oceny i opinie znajdującej się w Panelu Partnera.
Skala ocen jest pięciogwiazdkowa, co oznacza, że Sprzedający może uzyskać od 1 do 5 gwiazdek za każdą zrealizowaną usługę. Ocena profilu Partnera jest średnią arytmetyczną ocen wystawianych przez Klientów za pojedyncze zamówienia.