Bezpłatny program
do wystawiania
faktur – na zawsze

Intuicyjny program dla osób wystawiających faktury.
Idealny dla freelancerów, programistów, budowlańców i tych wszystkich, którzy mają działalność gospodarczą!

Bezpłatny

Twoje faktury na zawsze za darmo z _Billz. Nie płacisz nic!

Prosty w użyciu

Z _Billz wystawisz fakturę w mniej niż minutę. Tak, to możliwe!

Automatyzacja fakturowania

Z pomocą naszego narzędzia łatwo ustawisz automatyczne, comiesięczne fakturowanie stałych odbiorców. To ogromna ulga, kiedy nie trzeba ręcznie wystawiać tych wszystkich dokumentów!

Kiedy pozyskasz nowego klienta, albo potrzebujesz wystawić jednorazowo fakturę… cóż, pracowaliśmy wiele miesięcy nad tym, żeby dla Ciebie – trwało to dosłownie kilka sekund!

  • Dodanie nowego klienta w okamgnieniu,
  • Tworzenie cyklicznych faktur łatwe jak wciśnięcie Enter,
  • Aplikacje uruchomisz na komputerze i telefonie z poziomu przeglądarki.

Mobilny interface

Błyskawiczne wystawianie faktur zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i stacjonarnym. Szybko pobieraj dane kontrahenta z GUS i oszczędzaj czas.

W tym programie do fakturowania nie ma konieczności ręcznego podawania danych Twojego kontrahenta, więc maleje ryzyko ewentualnych pomyłek.

Zapomnij o skomplikowanych formularzach
i traceniu czasu.

Automatyczna windykacja

Program sam przypomni Ci o zaległych fakturach!

Automatyczne pobieranie danych z GUS

Bez błędów! Wpisujesz numer NIP i dane Twojego kontrahenta automatycznie wpisywane są do faktury!

Przechowywanie faktur kosztowych

Przechowuj wszystko online, bezpiecznie i wygodnie

Sprawdź, jak łatwo to działa!

Zanim skorzystasz,
zobacz, co mówią podobni do
Ciebie

Koniec z Google Drive (…)
Testuję od około miesiąca program do faktur. Dzięki temu, że produkt jest we wczesnej fazie rozwoju, moje sugestie są wprowadzane na bieżąco. Moduł do kosztów kapitalnie sprawdza się przy moich potrzebach. Migracja była szybka dzięki importowi dokumentów z poprzedniego programu.
PIOTR PEŁECHATY
Programista B2B
Faktury automatyczne (…)
Korzystałem do tej pory z państwowego programu do faktur. Przeszedłem do Billz z racji ceny i funkcjonalności. Prostota narzędzia w moim wypadku działa na plus. Automatycznie wystawiam jedną fakturę miesięcznie. Pełna wygoda.
PIOTR SZATKOWSKI
Changelog.pl
Intuicyjny interfejs (…)
Miałam okazję być jednym z pierwszych użytkowników. Co chwilę dochodzą nowe funkcje, z których korzystam. Dział wsparcia szybko rozwiązuje problemy. Już od pierwszych chwil nie miałam problemu się odnaleźć w przeciwieństwie do innych tego typu programów.
MARTYNA WIERNICKA
Pracownik B2B
Polecamy usługi cyber_Folks wszystkim naszym klientom (…)
W SEMPIRE zwiększamy widoczność stron naszych klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie reklamy w wyszukiwarce Google i Internecie. Dostarczane przez cyber_Folks usługi hostingowe w znacznym stopniu przekładają się na osiągane przez nas wyniki w zakresie SEO. Doceniamy jakość, szybkość reakcji i doskonały support techniczny.
MICHAŁ TOMCZAK
https://www.sempire.pl

Dołącz do społeczności _Billz i nie płać za wystawianie faktur.

Często zadawane pytania

Nie, jest to usługa w pełni samodzielna, jednak rejestrując się w programie, będziesz mógł z poziomu panelu CyberFolks z łatwością dodać inne usługi naszej firmy.

Tak! Wystarczy Ci nip kontrahenta, a reszta uzupełni się automatycznie!

Tak! W zamian chcemy tylko mieć możliwość przesyłania ci, co jakiś czas, naszych ofert i przydatnych informacji.

Oczywiście. Wystawiając dokument, możesz oznaczyć aby był powtarzany automatycznie, zgodnie z wybranym przez Ciebie interwałem czasowym.

Przez pierwsze 3 miesiące z funkcji dostępu dla księgowego możesz korzystać w każdym pakiecie, natomiast po upłynięciu 3 miesięcy we wszystkich pakietach poza bezpłatnym.

Obecnie skupiamy się na firmach usługowych, korzystających z usług biur rachunkowych. Dla nich przygotowaliśmy specjalne eksporty, na podstawie których księgowy może wygenerować odpowiednie dane.

Obecnie korzystanie z platformy KSeF jest dobrowolne, jednak już prowadzimy prace nad wprowadzeniem wymaganych integracji z ich systemem.

Tak! Możesz zdefiniować adres mailowy (na przykład do księgowego) i wszystkie faktury sprzedażowe będą wysyłane automatycznie.

Nasz program obsługuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje dokumentów i obrazy o rozmiarze do 10 MB.