Obecna strona nie działa na klientów?

Przekonaj się bezpłatnie, co to znaczy mieć wygodną, estetyczną i skuteczną biznesowo witrynę. Treści obecne – przeniesiemy automatycznie. Sprawdź, jak by to wyglądało w nowej odsłonie!

Kreator stron dla branży beauty

Przenosimy stronę!

Masz dość obecnej strony lub hostingu? Możemy pomóc! W sposób całkowicie automatyczny przenosimy małe strony usługowe do kreatora _Now. Wystarczy kliknąć, a zaproponujemy całkowicie nową stronę na bazie Twoich treści. Możesz ją później swobodnie edytować.

I wreszcie Ci działa!

Jeśli na Twojej stronie coś się popsuło, bo została np. zawirusowana albo po aktualizacji nie działa ona właściwie – to warto rozważyć przeniesienie na całkiem nowe rozwiązanie, w którym to my w pełni odpowiadamy za ciągłość działania. Koniec z uporczywymi komunikatami błędów i problemami technicznymi!

Wyżej w Google!

Szybkość ładowania to czynnik brany pod uwagę przy ocenie jakości stron przez przeglądarkę. Strona na _Now wczytuje się pięciokrotnie zanim mrugniesz okiem. To solidny argument za przeniesieniem na _Now!

Treści piszą się same tam, gdzie jesteś!

Brak weny? w _Now automatycznie korzystamy ze sztucznej inteligencji, aby tworzyć treści i dobierać zdjęcia z bogatej biblioteki. A do wszystkiego masz dostęp w wygodnym edytorze mobilnym. Nowe wpisy blogowe stworzysz w okamgnieniu!

Przewagi względem zwykłych stron

 • automatyczne generowanie treści,
 • wygodna edycja mobilna,
 • koniec z niekompatybilnościami,
 • to my aktualizujemy całe środowisko,
 • automatyczna optymalizacja seo,
 • codzienna kopia zapasowa,
 • brak podatności na większość ataków,
 • ochrona ruchu przychodzącego.

Bez hostingu!

Kreator pozwoli Ci zaoszczędzić na hostingu, ponieważ w tym rozwiązaniu hostingiem przejmować się już nie musisz. Certyfikat SSL też bierzemy na siebie.

Co tworzy ten kreator stron?

Gotowe

Szablony, teksty
i zdjęcia na start

Blog

Wstępnie przygotowany
blog, ułatwiający start
content-marketingu

Mapa

Dane kontaktowe
i mapa ułatwiająca
klientom dotarcie
do Ciebie

Zdjęcia

Pakiet zdjęć związanych
z Twoją branżą

Responsywność

Dopasowanie strony do
dowolnego urządzenia
stacjonarnego lub mobilnego

Układ

Czytelne, sprawdzone
układy treści

Wierzyłam w social media, ale teraz 90% sprzedaży mam ze strony www. (…)
Początkowo sądziłam, że fotograf potrzebuje tylko kont w social media, że tam są ludzie, interakcje… Dopiero własna strona pokazała mi, jak bardzo się myliłam. Własna strona to o wiele łatwiejsza obsługa zapytań, a ponad 90% sprzedaży realizuję właśnie przez www!
Dagmara Pajkert
fotograf rodzinny
Możliwość zwiększania zasięgów (…) i docierania do nowych klientów
Własna strona, to nie tylko narzędzie do budowania wizerunku. Jest to przede wszystkim możliwość zwiększania zasięgów firmy i docierania do nowych klientów z sieci. Na podstawie zebranych danych analitycznych możesz monitorować efektywność prowadzonych działań i dostosowywać strategię. Z jednej strony budujesz widoczność swojego biznesu online, z drugiej zaś przyciągasz nowych klientów.
Mariusz Jałyński
SEOFLY
Wartościowy ruch użytkowników i budowa autorytetu online…
Posiadając własną stronę internetową, możesz skupiać się na stopniowym zwiększaniu widoczności w wynikach organicznych. W efekcie nie tylko przyciągasz wartościowy ruch użytkowników, ale również budujesz autorytet marki w środowisku online. Sprawiasz, że staje się ona bardziej rozpoznawalna.
Paweł Cengiel
SEO-WWW
Dzięki AI budowa stron internetowych staje się bardziej dostępna
Firmy, które dziś implementują rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, zdobywają przewagę konkurencyjną na rynku. Dzięki AI budowa stron internetowych staje się bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możliwe jest nie tylko tworzenie spersonalizowanych treści i interfejsów, ale także automatyzacja procesów projektowania oraz optymalizacja doświadczeń użytkownika – a to sprzyja konwersji.
Mateusz Mazurek
Przedsiębiorca internetowy
Tworzenie stron internetowych ewoluuje dzięki zastosowaniu AI
Tworzenie stron internetowych ewoluuje dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, umożliwiając automatyzację i personalizację treści w sposób dotąd nieosiągalny.
AI pomaga w optymalizacji UX/UI, analizie zachowań użytkowników i dostosowywaniu interakcji w czasie rzeczywistym, co znacząco podnosi jakość i efektywność stron internetowych.
Wiola Sotomska
Fabryka Marketingu

Włącz swoją stronę, teraz!

1. Podajesz adres swojej strony
Poprosimy Cię o podanie adresu swojej obecnej strony.

2. Twoja strona gotowa w okamgnieniu
Na podstawie podanych informacji w ok. 90 sek. tworzymy dla Ciebie kompletną stronę. Sztuczna inteligencja utworzy dla Ciebie wszystkie treści oraz dobierze obrazy i wygląd strony pasujący do Twojej firmy.

3. Edytuj lub opublikuj stronę*
Jeśli chcesz możesz teraz edytować stronę lub od razu ją opublikować. Po 14 dniach decydujesz, czy chcesz opłacić abonament i ją zachować. To znacznie tańsze i szybsze niż tworzenie strony od zera!

*kreator jest obecnie udostępniony w wersji BETA. Ta faza ma na celu przeprowadzenie testów, sprawdzenie funkcjonalności oraz pozyskanie opinii użytkowników. Zachęcamy Cię do eksploracji narzędzia oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, które pomogą nam doskonalić platformę. W fazie BETA nie możemy zagwarantować przeniesienia zbudowanej strony do fazy produkcyjnej. Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w rozwijanie tego innowacyjnego produktu!

Ile kosztuje strona internetowa?

Stworzenie strony i pierwsze 30 dni utrzymania są bezpłatne. Aby stronę utrzymywać po 30 dniach wybierz najbardziej dogodny dla siebie plan taryfowy. Wyboru dokonasz w aplikacji, po uruchomieniu i przetestowaniu strony (opcja pojawi się wkrótce). Usługa nie jest instalowana na Twoim hostingu i nie musisz mieć żadnego hostingu kupionego wcześniej. W ramach wskazanej ceny zapewniamy działanie zbudowanej strony, dostęp do wygodnego edytora, sam serwer i certyfikat SSL. Dzięki temu masz możliwość zapoznania się z usługą i zbudowania strony bez ponoszenia żadnych kosztów.

now_IN!
Generowane treści 10
Prezentowane usługi 1
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
29 35,67 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line
now_UP!
Generowane treści 25
Prezentowane usługi 2
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
49 60,27 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line
Rekomendowany
now_GO!
Generowane treści 100
Prezentowane usługi 10
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
99 121,77 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line
now_FLY!
Generowane treści 250
Prezentowane usługi 20
 • Bezpłatna domena .idl.pl
 • Obsługa pod własną domeną
 • Formularz kontaktowy z mapą
 • Moduły: blog i portfolio
 • Własne podstrony na dowolny temat
149 183,27 zł / mc – 100%
0 00 / pierwszy miesiąc 0 00 / pierwszy miesiąc line

Kreator stron – realizacje

Kreator stron – często zadawane pytania

Samo „zrobienie” strony i utrzymanie w celach testowych przez 30 dni jest bezpłatne i niezobowiązujące. Odpowiadasz na proste pytania naszego kreatora w mobilnym interfejsie i w ciągu kilkudziesięciu sekund masz gotową stronę www. Opłaty abonamentowe pobieramy w związku z jej utrzymaniem – są one stosunkowo niewielkie i obejmują wszystko, co niezbędne – domenę (utrzymanie adresu internetowego), hosting (czyli utrzymanie serwera), certyfikat SSL (zapewnia poufność danych między serwerem i przeglądarką użytkownika). Szczegółowy zakres usług wynika z wybranego planu taryfowego.

Pomyśleliśmy o tym tak, że Ty już nie musisz się o to martwić. Dostajesz w pełni działający produkt z domeną, serwerem, certyfikatem SSL – wszystkim co potrzebne, aby wystartować. Tradycyjne zagadnienia, jak FTP, bazy danych MySql, wersje PHP – nie będą Twoim zmartwieniem, to my odpowiadamy za działanie całości. W tym projekcie informatyk, deweloper czy programista nie będzie Ci potrzebny.
Usługa nie jest instalowana na Twoim hostingu, nie musisz wręcz posiadać żadnej usługi hostingowej, aby skorzystać z tego rozwiązania.

Oczywiście! Otrzymujesz stronę wstępnie przygotowaną, ale zdjęcia i treści możesz zamienić na własne. Strona jest wyposażona w wygodny edytor, podobny do edycji postów w sieciach społecznościowych. To radykalna różnica względem tego, co znasz z ich mechanizmów stron internetowych. Edycja nie jest tak zaawansowana jak np. w WordPress, ale za to jest o wiele łatwiejsza. Dla wielu małych firm usługowych to lepsze i szybsze rozwiązanie, ponieważ masz też pełną łatwość edycji treści z urządzenia mobilnego. Edycja oznacza też podpowiadanie treści z użyciem sztucznej inteligencji.
Jeśli natomiast zamiast lekkości i wygody – wolisz mieć większą kontrolę nad stroną i jej plikami – zapraszamy do oferty hostingu WordPress.

Tak, jeśli zdecydujesz się opublikować stronę możesz wybrać nową domenę lub podpiąć tą, którą już posiadasz.

Istnieje kilka powodów. Własna strona to większa wiarygodność wśród klientów – podmioty posiadające własne strony www często są oceniane jako bardziej wiarygodne niż te, które nie mają swojej strony. Własna strona to szansa na pozyskanie ruchu i nowe zlecenia.
To także wygoda w obsłudze klienta – czasami o wiele łatwiej wysłać link do podstrony z odpowiednią treścią, np. ofertą usług z danego zakresu, niż każdorazowo pisać ją od nowa.
Wreszcie – własna strona to niezależność od mediów społecznościowych.

Kiedy tworzysz stronę „od zera” w klasyczny sposób – może to trwać nawet wiele miesięcy. Przykładowo strona cyberfolks.pl powstawała w 6-osobowym zespole przez ponad 5 miesięcy. Jednak dzięki naszemu rozwiązaniu Ty masz szansę mieć GOTOWĄ, DZIAŁAJĄCĄ stronę w kilkadziesiąt sekund! Nasze rozwiązanie, napędzane sztuczną inteligencją, tworzy gotową stronę, wraz z treściami i obrazami, a także momentalnie instaluje ją na serwerze. W zasadzie wystarczy, że odpowiesz na 2-3 proste pytania i gotowe!
Jeśli zaczniesz tworzyć stronę w tym momencie, w swoim telefonie, a akurat wsiadasz do tramwaju – będzie gotowa przed kolejnym przystankiem.

Radykalna większość naszych klientów radzi sobie bez pomocy informatyków, czy deweloperów, ponieważ stworzenie strony jest łatwiejsze niż obsługa popularnych sieci społecznościowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dodawanie wpisów na bloga czy edycja podstron wygląda podobnie, jak publikowanie kolejnych postów – zatem z pewnością sobie poradzisz!