Znajdźmy adres dla Twojego projektu, klienta, pomysłu!

.pl od 9,90 zł
.site 9 zł
.online 4,90 zł

Dlaczego deweloperzy
wybierają cyber_Folks

Wydajność do 67x lepsza

W testach obciążeniowych nasz hosting WordPress notuje wyniki do 67x lepsze niż klasyczny hosting, oparty o tę samą wersję PHP. Rozwiązanie bazuje na dyskach NVMe, procesorach z 48 wątkami i takimi technologiami, jak DNS Anycast, HTTP/2,, REDIS oraz LS Cache, dzięki którym szybkość otwierania strony rośnie!

Obsługa w 6 min

Obsesyjnie dbamy o obsługę klienta. To dlatego monitorujemy nieustannie takie parametry jak NPS (Net Promoter Score), badający skłonność do polecania naszej marki oraz FTR (First Time Resolution) – badający średni czas, jaki upływa od kontaktu do rozwiązania. Z dumą dzielimy się informacją, że mediana FTR za ostatni miesiąc to zaledwie 6 min 26 sek!

Informacje techniczne

Zdarzyło Ci się, że klient dzwoni, że serwer nie działa, a Ty nie wiesz, co się dzieje? Aby zapobiegać takim sytuacjom prowadzimy strony statusowe, gdzie szczegółowo opisujemy przebieg każdego incydentu. Mało tego, w razie incydentów możesz zapisać się na powiadomienia SMS albo mailowe, żeby dostawać od razu informacje o usuwaniu ewentualnej usterki.

Zbiorowa ochrona

Żądania kierowane do serwera możesz filtrować przy użyciu autorskiej technologii WAF, stanowiącej kolejną zaporę po mod_security. Podejrzane żądania zostaną zatrzymane, atakujący trafi na czarne listy i nie będzie miał dostępu do żadnej innej strony chronionej tym mechanizmem. Tym samym Twoje strony są chronione od razu w razie wykrycia wrogich działań na jakiejkolwiek innej stronie.

Let’s Encrypt

W standardowym wyposażeniu wszystkich usług znajduje się mechanizm Let’s Encrypt, dzięki któremu szybko i łatwo ochronisz strony tworzone dla Klientów. Twój projekt od razu będzie miał zapewnione szyfrowanie komunikacji między przeglądarką i serwerem.

Hosting WordPress

Pakiet wp_go!

Pojemność 20 GB NVMe
Strony 10
szybki hosting wordpress cyber_BoostTM
Twój WordPress przyspieszony
  • LiteSpeed, Redis
  • Let’s Encrypt
  • Obsługa poczty
  • Kopie zapasowe
  • Autoinstalator
Cena
49 00 / rok 60 27 / rok
szybki hosting

Idealny dla Ciebie
i Twoich klientów

Serwer LiteSpeed

LiteSpeed to najszybszy serwer www. W znaczny sposób poprawia wydajność oraz skalowalność stron internetowych. Dodatkowo posiada wbudowane rozszerzenie anty-DDOS, co zapewnia większe bezpieczeństwo.

LSCache

Specjalne oprogramowanie w warstwie serwerowej: LiteSpeed wzbogacony o specjalny mechanizm cacheujący pod WordPress.

Redis

Redis jest bazą danych typu klucz – wartość, która przechowuje dane w pamięci RAM. Służy do cacheowania danych, co znacznie przyspiesza ich odczyt i ogranicza operacje bazodanowe.

Dostęp SSH

Wygodna praca z plikami bezpośrednio na serwerze, swoboda korzystania z rozwiązań typu git.

Ochrona WAF

Ruch do Twojej strony podlega analizie i filtrowaniu „w locie”. Dzięki temu, w razie wykrycia niepokojącej charakterystyki ruchu, atakujący jest blokowany.

Let’s encrypt

Proste uruchamianie bezpłatnych certyfikatów Let’s Encrypt dla bezpiecznej transmisji danych między przeglądarką użytkownika i serwerem.

Path traversal… zatrzymany!

Jako deweloper z pewnością postępujesz zgodnie z najlepszymi praktykami programowania. Natomiast wszyscy wiemy, że czasem w komponentach lub wtyczkach, z których korzystamy w pracy nad stronami dla klientów – czają się potencjalne zagrożenia.

Dlatego właśnie w cyber_Folks stosujemy metody ochronne, m.in. bazujące na wykrywaniu niebezpiecznych żądań, kierowanych do serwera. Przykładowo, w WordPress wiele ataków i podatności we wtyczkach bazuje na mechanizmie path traversal i próbie wyświetlenia zawartości pliku wp-config.php. Dlatego mechanizmy WAF, które stosujemy, blokują wiele taki prób.

Dzięki temu nasi klienci nie ucierpieli w wypadku popularnych luk np. w Duplicatorze czy Rev Sliderze.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Marcin

prywatnie i służbowo tropi wrogie żądania do stron klientów

Zanim skorzystasz,
zobacz, co mówią inni

4.7 star star star star star 2226 opinii z Google
Dla Dewelopera

Rafał Szkliniarz

https://adcorso.pl
Tworzę strony internetowe i zajmuję się marketingiem internetowym od 2017 roku. Z cyber_Folks współpracuję od początku. Cenię cyber_Folks przede wszystkim za niezwykle przyjazną i sprawną obsługę klienta oraz za kopie zapasowe wykonywane nawet do 28 dni wstecz. Plus również za przyjazny panel administracyjny.
Dla Dewelopera
Po pierwsze: Pomoc techniczna dostępna non stop. Uczucie, że w każdej, nawet najbardziej błahej z punktu widzenia informatyka sprawie, można się do Folksów odezwać i zawsze ktoś czuwa – bezcenne.
Po drugie: Bezawaryjność. Tutaj właściwie nie mam nic do dodania, poza tym, że moje strony są po prostu postawione na stabilnych i nowoczesnych serwerach.
I po trzecie: Podejście do klienta. W relacjach z cyber_Folks czuję się raczej jak partner do biznesu niż klient i to mi się podoba bardzo.
Dla Dewelopera

Magda Czekała

https://webest.pl
Tworzymy przemyślane i piękne strony www. Zapewniamy opiekę. Zainteresowała nas dedykowana oferta hostingu dla WordPressa. Doceniamy support i szybkość reakcji ekipy z cyberfolks.pl

50 tysięcy cyfr spokoju

Rozumiemy, że jako deweloper wolisz skupiać się na pozyskiwaniu klientów i rozwijaniu ich stron oraz aplikacji. Dlatego robimy wszystko, żebyś mógł robić to całkowicie bezstresowo.

Dbamy o niezawodność i ciągłość działania (macierze RAID, redundantne systemy zasilania, klimatyzacji) Monitorujemy 50 tysięcy parametrów jednocześnie, wiemy jak szybko kręcą się wentylatory w każdym punkcie każdej maszyny. W razie prac technicznych – informacje o niej masz na stronie statusowej, gdzie możesz zapisać się na powiadomienia mailowe/sms o każdym postępie w pracach.

Maniakalnie dbamy o bezpieczeństwo. W planach hostingu dla WordPress i PrestaShop bazy backupujemy co 6 godzin. Kopie baz, plików i poczty przechowujemy do 28 dni – to jedna z najlepszych praktyk na świecie. Stosujemy też zbiorowe bezpieczeństwo – jeśli wykryjemy próby wrogich działań u jakiegokolwiek klienta – wszyscy są chronieni przed IP atakującego.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Marek

prywatnie miłośnik psów rasowych

Polecane wpisy dla Ciebie