Uruchom swój sklep internetowy na _Stores w ciągu 14 dni, a otrzymasz w PREZENCIE książkę "Patent na e-commerce" autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego >>>

Znajdźmy adres dla Twojego projektu, klienta, pomysłu!

.pl od 9,90 zł
.site 1 zł
.online 1 zł

Dlaczego deweloperzy
wybierają cyber_Folks

Wydajność do 67x lepsza

W testach obciążeniowych nasz hosting WordPress notuje wyniki do 67x lepsze niż klasyczny hosting, oparty o tę samą wersję PHP. Rozwiązanie bazuje na dyskach NVMe, procesorach z 48 wątkami i takimi technologiami, jak DNS Anycast, HTTP/2,, REDIS oraz LS Cache, dzięki którym szybkość otwierania strony rośnie!

Obsługa w 6 min

Obsesyjnie dbamy o obsługę klienta. To dlatego monitorujemy nieustannie takie parametry jak NPS (Net Promoter Score), badający skłonność do polecania naszej marki oraz FTR (First Time Resolution) – badający średni czas, jaki upływa od kontaktu do rozwiązania. Z dumą dzielimy się informacją, że mediana FTR za ostatni miesiąc to zaledwie 6 min 26 sek!

Informacje techniczne

Zdarzyło Ci się, że klient dzwoni, że serwer nie działa, a Ty nie wiesz, co się dzieje? Aby zapobiegać takim sytuacjom prowadzimy strony statusowe, gdzie szczegółowo opisujemy przebieg każdego incydentu. Mało tego, w razie incydentów możesz zapisać się na powiadomienia SMS albo mailowe, żeby dostawać od razu informacje o usuwaniu ewentualnej usterki.

Zbiorowa ochrona

Żądania kierowane do serwera możesz filtrować przy użyciu autorskiej technologii WAF, stanowiącej kolejną zaporę po mod_security. Podejrzane żądania zostaną zatrzymane, atakujący trafi na czarne listy i nie będzie miał dostępu do żadnej innej strony chronionej tym mechanizmem. Tym samym Twoje strony są chronione od razu w razie wykrycia wrogich działań na jakiejkolwiek innej stronie.

Let’s Encrypt

W standardowym wyposażeniu wszystkich usług znajduje się mechanizm Let’s Encrypt, dzięki któremu szybko i łatwo ochronisz strony tworzone dla Klientów. Twój projekt od razu będzie miał zapewnione szyfrowanie komunikacji między przeglądarką i serwerem.

Hosting WordPress

Pakiet wp_go!

Pojemność 20 GB NVMe
Strony 10
szybki hosting wordpress cyber_BoostTM
Twój WordPress przyspieszony
  • LiteSpeed, Redis
  • Let’s Encrypt
  • Obsługa poczty
  • Kopie zapasowe
  • Autoinstalator
Cena
4900/ rok 6027/ rok
szybki hosting

Idealny dla Ciebie
i Twoich klientów

Serwer LiteSpeed

LiteSpeed to najszybszy serwer www. W znaczny sposób poprawia wydajność oraz skalowalność stron internetowych. Dodatkowo posiada wbudowane rozszerzenie anty-DDOS, co zapewnia większe bezpieczeństwo.

LSCache

Specjalne oprogramowanie w warstwie serwerowej: LiteSpeed wzbogacony o specjalny mechanizm cacheujący pod WordPress.

Redis

Redis jest bazą danych typu klucz – wartość, która przechowuje dane w pamięci RAM. Służy do cacheowania danych, co znacznie przyspiesza ich odczyt i ogranicza operacje bazodanowe.

Dostęp SSH

Wygodna praca z plikami bezpośrednio na serwerze, swoboda korzystania z rozwiązań typu git.

Ochrona WAF

Ruch do Twojej strony podlega analizie i filtrowaniu „w locie”. Dzięki temu, w razie wykrycia niepokojącej charakterystyki ruchu, atakujący jest blokowany.

Let’s encrypt

Proste uruchamianie bezpłatnych certyfikatów Let’s Encrypt dla bezpiecznej transmisji danych między przeglądarką użytkownika i serwerem.

Path traversal… zatrzymany!

Jako deweloper z pewnością postępujesz zgodnie z najlepszymi praktykami programowania. Natomiast wszyscy wiemy, że czasem w komponentach lub wtyczkach, z których korzystamy w pracy nad stronami dla klientów – czają się potencjalne zagrożenia.

Dlatego właśnie w cyber_Folks stosujemy metody ochronne, m.in. bazujące na wykrywaniu niebezpiecznych żądań, kierowanych do serwera. Przykładowo, w WordPress wiele ataków i podatności we wtyczkach bazuje na mechanizmie path traversal i próbie wyświetlenia zawartości pliku wp-config.php. Dlatego mechanizmy WAF, które stosujemy, blokują wiele taki prób.

Dzięki temu nasi klienci nie ucierpieli w wypadku popularnych luk np. w Duplicatorze czy Rev Sliderze.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Marcin

prywatnie i służbowo tropi wrogie żądania do stron klientów

Zanim skorzystasz,
zobacz, co mówią inni

4.6 star star star star star 666 opinii z Google
Dla Dewelopera

Piotr Kantorowski

https://prawodlabiznesu.eu
Na temat Waszego hostingu wiem bardzo niewiele ponieważ ze względu na jego bezawaryjność nigdy większa ilość informacji nie była mi potrzebna. Inną sprawą jest kwestia Waszego podejścia do biznesu. Tę bardzo podziwiam i szanuję, a jako prawnik – podcaster chylę czoła przed ogromem wiedzy dostępnej ogromnej liczbie Waszych webinarów! Trzymajcie tak dalej!
Dla Dewelopera
W Strategiczni.pl zajmujemy się pozycjonowaniem stron. Analizujemy wiele czynników wpływających na osiągane wyniki w wyszukiwarce Google. Jednym z ważnych elementów jest szybkość i stabilność hostingu, dlatego polecamy cyberfolks.pl naszym klientom.
Dla Dewelopera

Michał Tomczak

https://www.sempire.pl
W SEMPIRE zwiększamy widoczność stron naszych klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie reklamy w wyszukiwarce Google i Internecie. Dostarczane przez cyber_Folks usługi hostingowe w znacznym stopniu przekładają się na osiągane przez nas wyniki w zakresie SEO. Doceniamy jakość, szybkość reakcji i doskonały support techniczny. Polecamy usługi cyber_Folks wszystkim naszym klientom.

50 tysięcy cyfr spokoju

Rozumiemy, że jako deweloper wolisz skupiać się na pozyskiwaniu klientów i rozwijaniu ich stron oraz aplikacji. Dlatego robimy wszystko, żebyś mógł robić to całkowicie bezstresowo.

Dbamy o niezawodność i ciągłość działania (macierze RAID, redundantne systemy zasilania, klimatyzacji) Monitorujemy 50 tysięcy parametrów jednocześnie, wiemy jak szybko kręcą się wentylatory w każdym punkcie każdej maszyny. W razie prac technicznych – informacje o niej masz na stronie statusowej, gdzie możesz zapisać się na powiadomienia mailowe/sms o każdym postępie w pracach.

Maniakalnie dbamy o bezpieczeństwo. W planach hostingu dla WordPress i PrestaShop bazy backupujemy co 6 godzin. Kopie baz, plików i poczty przechowujemy do 28 dni – to jedna z najlepszych praktyk na świecie. Stosujemy też zbiorowe bezpieczeństwo – jeśli wykryjemy próby wrogich działań u jakiegokolwiek klienta – wszyscy są chronieni przed IP atakującego.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Marek

prywatnie miłośnik psów rasowych

Polecane wpisy dla Ciebie