Istotna informacja o planowanych pracach technicznych

W tym tygodniu szykujemy istotną zmianę – zmieni się Twój Panel Klienta (ten, w którym są faktury, umowy, dane kontaktowe itp). Celem tego działania jest dalsze poprawianie jakości obsługi: wygody Panelu oraz szybkości wykonywania czynności obsługowych. W związku z pracami w najbliższych dniach nastąpią ograniczenia:

30-09-2020 od godziny 0:00 Wstrzymanie generowania proform odnowieniowych na usługi
30-09-2020, od godziny 15:00 Blokada możliwości edycji danych klienta i zmiany hasła panelu
02-10-2020, od godziny 19:00 Blokada zamawiania nowych usług i opłacania odnowień
04-10-2020, od godziny 14:00 Przywrócenie działania w oparciu o nowy panel

Jeżeli w tych dniach wygasają Twoje domeny

Jeśli Twoje domeny wygasają od 2. do 4. października 2020 – odnów je 1-2 dni wcześniej, ponieważ w weekend zaksięgowanie wpłat nie będzie możliwe, a co za tym idzie – usługi, wyjątkowo w ten weekend, nie będą przedłużone.

Historyczne faktury

Warto też już teraz pobrać historyczne faktury, jeśli są Ci potrzebne. Po niedzieli nie będą one dostępne w panelu – zostaną udostępnione w perspektywie kilku tygodni.

Proformy wystawione w związku z odnowieniami usług, które nie zostaną opłacone do piątku, będą wycofane i wygenerowane ponownie już w nowym systemie, z nową numeracją. Wpłat dokonuje się na ten sam numer rachunku, co do tej pory. Przy okazji zmiany wydłużamy też do 21 dni przed odnowieniem moment, w którym wystawiana jest proforma – daje to po prostu więcej czasu na jej opłacenie.

Zmiana nie wpływa na działanie poczty, stron www, panelu DirectAdmin do zarządzania serwerem, a jedynie na systemy rozliczeniowe i operacje wykonywane przez Panel Klienta.

Przepraszamy za niedogodności związane z tą zmianą. Wierzymy, że są one tak naprawdę stosunkowo niewielkie, a przyczynią się istotnie do sprawności naszego działania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące nowej wersji Panelu Klienta – wszyscy jesteśmy do Twojej dyspozycji.

wazne-zmiana-panelu-klienta
>
Damian Pietraszek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?