Z wielką radością ogłaszamy, że 23 czerwca 2023 roku marki Domeny.pl i CertyfikatySSL.pl zostaną włączone do naszej grupy o nazwie cyber_Folks. Ta ekscytująca operacja przyniesie wiele korzyści, zarówno dla Ciebie – naszego klienta, jak i naszych nowych partnerów. Najważniejsze jest to, że w wyniku połączenia zachowasz wszystkie przywileje i funkcjonalności, które były dotąd związane z Twoimi usługami.

Domeny.pl w grupie cyber_Folks

Nieustannie walczymy o zapewnienie możliwie najlepszych doświadczeń naszym klientom. Nasza pełna determinacja polega na ciągłym poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju i poprawy komfortu użytkowników. Dzięki zintegrowaniu marek Domeny.pl i CertyfikatySSL.pl z grupą cyber_Folks, otwieramy przed sobą nowe perspektywy działania i udoskonalania naszych usług.

Co to oznacza dla Ciebie?

Jako klient cyber_Folks, będziesz mógł przede wszystkim korzystać z szerokiego pakietu dodatkowych korzyści oferowanych przez grupę. Twoje dotychczasowe usługi w Domeny.pl i Certyfikatyssl.pl będą kontynuowane z pełnym wsparciem pod nowym brandem cyber_Folks. Nie zmieni się też jakość obsługi i elastyczność, które były dla Ciebie tak ważne. Twój sukces i satysfakcja pozostają naszym najwyższym priorytetem.

Koniecznie zwróć uwagę na pocztę!
Od 9 lipca całą korespondencję do Ciebie będziemy kierować jako cyberfolks.pl. Koniecznie uwzględnij to w konfiguracji Twojego programu poczty, aby uniknąć ewentualnego przeoczenia ważnej korespondencji!

Co się zmieni?

A co zostanie?

 • obecne usługi zostaną przeniesione do Twojego nowego panelu,
 • dane logowania, numery kont,
 • konfiguracje serwerów
 • platforma hostingowa Webas.

Jeszcze więcej – razem z cyber_Folks

Połączenie naszych marek to szereg pozytywnych zmian, które przekładają się na liczne korzyści dla Ciebie. Teraz zyskujesz łatwiejszy dostęp do nowych produktów oferowanych przez cyberfolks.pl. W szczególności, zapewniamy wyspecjalizowane hostingi o podniesionej wydajności, dedykowane platformom takim jak WordPress i PrestaShop.

Różnice w wydajności są naprawdę imponujące. Wydajność WordPressa może być nawet 67 razy większa, a szybkość PrestaShop może być nawet 5-krotnie lepsza. Ale to nie wszystko! Nasze pakiety hostingowe dla WordPressa i PrestaShop oferują również wzmocnioną ochronę danych – robimy kopie zapasowe baz co 6 godzin, abyś mógł w pełni bezpiecznie rozwijać swój biznes online.

Program Partnerski

To jeszcze nie wszystko. Masz ochotę podzielić się dobrą jakością hostingu? Świetnie! Zostań naszym partnerem i zarabiaj na prowizji. Teraz wraz z marką cyber_Folks możesz skorzystać z naszego Programu Poleceń, dostępnego dla wszystkich. Wystarczy, że wejdziesz do Panelu Klienta i znajdziesz tam specjalny reflink w zakładce Program Partnerski.

A teraz najlepsza część – jeśli osoba, której nas polecisz, zdecyduje się na zakup naszego hostingu w ciągu 30 dni od kliknięcia w Twój reflink, dostaniesz prowizję. Otrzymasz 50 złotych za każde polecenie, a także dodatkowe 10% prowizji przy odnowieniu hostingu. Prowizje z programu partnerskiego są wypłacane gotówkowo. To znaczy, że nie tylko pomożesz innym znaleźć świetne rozwiązanie hostingowe, ale także dostaniesz nagrodę za to. W końcu dzielenie się jest opłacalne!

Kreator nazw i domen i szybki audyt strony

A co więcej? Mamy dla Ciebie nową odsłonę Kreatora nazw i domen. Ta wyjątkowa technologia oparta na sztucznej inteligencji (AI) wyszukuje dziesiątki inspiracji, aby znaleźć pasujące do Twojego pomysłu, inspirujące nazwy domenowe. Wystarczy, że opiszesz swój pomysł w kilku słowach, a my zajmiemy się resztą, proponując Ci kreatywne i atrakcyjne nazwy domenowe.

Połączenie marek daje Ci również wygodny dostęp do różnorodnych dodatkowych narzędzi, takich jak np. audyt strony. Nasz mechanizm przetestował już ponad 800 tysięcy stron, a teraz Ty również możesz sprawdzić stan swojej witryny i poznać wskazówki służące jej optymalizacji zupełnie za darmo, bez zbędnych formalności.

Raport wygenerowany przez narzędzie audytu strony pozwoli Ci poprawić wiele aspektów Twojej strony, takich jak certyfikat SSL, szybkość wczytywania strony.

Poniżej krótki plan migracji i rebrandingu:

 1. Piątek 23.06.2023 18:00
  – wyłączenie systemów, strona Domeny.pl i Certyfikatyssl.pl zostanie przekierowana na cyberfolks.pl.
  Zablokowana zostanie możliwość logowania do panelu klienta, opłacanie usług, zmiany delegacji domen, wystawianie certyfikatów SSL, zarządzanie hostingiem poprzez panel klienta oraz logowanie do poczty poprzez webmail. Twoje strony www i poczta w programie pocztowym przez ten czas bedą działały bez przerw.

 2. Sobota 24.06.2023 21:00
  – zakończenie migracji danych i przywrócenie możliwości logowania już w nowym systemie na cyberfolks.pl. W panelu pojawią się dane podstawowe i usługi inne niż domeny. Pozostałe usługi takie jak domeny, opcje na domeny, strefy DNS, będą w tym czasie domigrowywane, po prostu przeniesienie tych danych wymaga więcej czasu.

 3. Niedziela 25.06.2023 21:00
  – zakończenie migracji, wszystkie dane oraz usługi powinny być widoczne i możliwe do zarządzania.
>
Ela Kornaś
Od 15 lat zajmuję się technologiami hostingowymi, domenowymi oraz związanymi z bezpieczeństwem. Odpowiadam za produkty domenowe oraz certyfikaty SSL. Moja codzienna praca polega na zapewnianiu Ci najciekawszej na rynku oferty nazw domenowych i certyfikatów SSL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?