W dzisiejszym świecie, gdzie internet jest nieodłącznym elementem naszego życia, przeniesienie swojego biznesu do wirtualnej przestrzeni wydaje się być wręcz konieczne, aby pozyskiwać klientów i zarabiać.

Wiele osób jednak uważa ten krok za skomplikowany, pełen technologicznych trudności i niezrozumiałych procesów. Dla wszystkich, którzy myślą, że zakładanie strony internetowej czy sklepu online to „czarna magia” przychodzimy z pomocą, prezentując nowe rozwiązanie – platformę sklepową _Stores.

Czym jest _Stores?

_Stores to narzędzie oferowane w modelu abonamentowym stworzone do szybkiego i łatwego uruchamiania sklepów internetowych. Dzięki prostemu kreatorowi sklepu, od którego zaczyna się tworzenie sklepu, każda osoba może sprawnie i samodzielnie „wyklikać” własny e-commerce. Nie potrzeba przy tym pomocy programisty czy grafika. Estetyczny i nowoczesny wygląd sklepów w _Stores zapewniają wbudowane gotowe szablony graficzne, które można dopasować do firmowych kolorów czy krojów pisma. Sklepy w _Stores wyposażyliśmy w gotowe integracje, w tym te związane z wysyłkami i płatnościami i cały czas rozwijamy i dodajemy nowe funkcje. Na każdym etapie nasz Zespół Wsparcia służy pomocą i radą. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swoich biznesów, a my staramy się dbać o resztę.

To nie tak trudne jak…

Być może myślicie sobie, że sprzedawanie produktów w internecie jest tak skomplikowane jak spacer po komecie. Albo, że uruchomienie sklepu internetowego przypomina amazońskie połowy wśród niezbadanych tajemnic tropikalnej dżungli. A może wydaje się Wam, że stworzenie własnej strony to wyzwanie porównywalne do zgłębiania tajników kwarków i bozonów? W naszej nowej kampanii chcemy obalić te i inne podobne mity, bo nasz nowy produkt _Stores to dowód na to, że przeniesienie biznesu do sieci może być tak proste jak inne codzienne czynności. Klikasz, odpowiadasz na parę pytań, dodajesz produkty, włączasz niezbędne dodatki i masz własny sklep internetowy. Proste prawda?

Absurdalne porównania z przesłaniem

Nasza kampania to nie tylko prezentacja produktu, ale też zastosowanie unikatowej strategii komunikacji. Przez absurdalne, a zarazem rytmiczne i rymowane hasła, kampania ma na celu złamanie stereotypów i pokazanie, że obawy przed przeniesieniem biznesu do internetu są nieuzasadnione.

Każdy ze spotów rozpoczyna scena pozornie daleka od tematów związanych z e-commerce. Przedstawia ona niecodzienne, niezwykle trudne czynności, które wymagają ogromu wysiłku. Szybko jednak okazuje się, że to tylko pozory i gra prowadzona z widzem. Bo tak naprawdę chodzi o sprzedawanie w sklepie internetowym, które dzięki wsparciu specjalistów z cyber_Folks jest łatwe, szybkie i przyjemne. Pokazujemy, że każda osoba może założyć i sprawnie rozwijać swój biznes online.

Kluczowe hasła i spoty kampanii

  • Sprzedawanie w internecie to nie spacer po komecie – pokazuje, że wprowadzenie swoich produktów do sprzedaży online nie jest kosmicznie trudne.
  • Sklep internetowy, to nie amazońskie połowy – obala mit, że uruchomienie sklepu online jest jak ekspedycja w nieznane.
  • Uruchomienie własnej strony, to nie kwarki i bozony – tłumaczy, że stworzenie strony internetowej nie wymaga doktoratu z fizyki cząstek czy też innej zaawansowanej wiedzy technicznej.

Zapraszamy do świata, gdzie rozwój firmy online jest tak prosty, jak nigdy dotąd. Wybierz oprogramowanie sklepu internetowego _Stores od cyber_Folks i zacznij swoją przygodę z e-commerce bez zbędnych komplikacji. cyber_Folks to Twój partner w cyfryzacji biznesu – bo przecież, to nie tak trudne, jak mogłoby się wydawać!

– – –

Za warstwę kreatywną odpowiadała agencja 180heartbeats + JUNG v MATT, natomiast za produkcję video WTK Poznań.

>
Kacper Skoczylas
Pasjonat marketingu, e-commerce oraz aktywnego trybu życia, obecnie przygotowuje się do pełnego IRONMANA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?