WordPress – jak zacząć przygodę?

Aby zacząć przygodę z WordPress potrzebujesz serwera, na którym uruchomisz ten bezpłatny system. Na szczęście takie serwery z prostą instalacją WordPress mamy w naszej ofercie.

Zanim zaczniesz – przyda Ci się także Twoja własna nazwa domenowa. To Twój własny, niezależny adres w sieci, pod którym Twój sklep, blog czy strona – będą widoczne w sieci. W każdej chwili możesz przenieść swoje dzieło na inny serwer, do innego operatora – domenę możesz skierować na inny serwer.

Sam WordPress jako oprogramowanie jest bezpłatny. Instalować możesz ręcznie lub poprzez automatyczny mechanizm, dostępny na naszych serwerach.

Podając email akceptujesz: Regulamin i Politykę prywatności

Własny sklep na WordPress

To proste! Aby zacząć przygodę z własnym sklepem na WordPress potrzebujesz tylko bezpłatnej wtyczki WooCommerce. To bardzo popularne oprogramowanie. W sieci znajdziesz wiele porad na ten temat, ale śmiało zacznij od naszego kursu video – linki na dole strony.

Dzięki własnemu sklepowi wszystko możesz mieć tak, jak chcesz – bez płacenia prowizji za wystawiane towary. Decyduj o operatorach płatności, dostawcach i ciesz się wolnością własnego biznesu, bez uzależnienia od dużych graczy rynkowych.

W wypadku naszych serwerów Twój sklep zyska wyjątkową szybkość działania i wiele dodatkowych zabezpieczeń przed ewentualnymi atakami, a kopie zapasowe zamówień na będą wykonywane co kilka godzin.

Podając email akceptujesz: Regulamin i Politykę prywatności

Strona firmowa na WordPress

WordPress to nie tylko blogi i sklepy, to przede wszystkim strony setek tysięcy firm usługowych w całej Polsce. Prowadzisz kawiarnię, biuro rachunkowe, jesteś fotografem? WordPress jest idealnym narzędziem, dzięki któremu zyskasz niezależną od mediów społecznościowych stronę, która zawsze będzie tylko Twoja!

Formularze kontaktowe, menu, portofolio, firmowe blogi, cenniki, angażujące Twoich klientów treści – to wszystko możesz mieć na WordPress, nie martwiąc się przy tym o ryzyko nagłej utraty konta w portalu społecznościowym. Twoja strona – jest po prostu Twoja, tu Ty rządzisz!

Prowadzenie bloga na WordPress

Myślisz o blogowaniu? To nie myśl za długo, tylko odpalaj WordPressa i za parę minut ciesz się Twoim własnym blogiem. Tego typu blog, w odróżnieniu od „szybkich” plkatform i mediów społecznościowych jest całkowicie Twój!

Możesz go w każdej chwili przenosić między operatorami serwerów, możesz zmieniać jego wygląd, wygodnie publikować kolejne treści, integrować z mediami społecznościowymi – przekonaj się!