Poszukujemy energicznych i entuzjastycznie nastawionych osób, pragnących doskonalić swoje umiejętności w kontaktach z klientem. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prezentacje oferty w celu przedłużenia umowy, wspieranie klientów w sprawach rozliczeniowych umów oraz zarządzanie domenami internetowymi, certyfikatami SSL jak również usługami hostingowymi.

Twoje zadania

  • Obsługa klienta poprzez chat, telefon i e-mail
  • Prezentacja oferty przedłużenia umowy
  • Obsługa rozliczeń i płatności, w tym wystawianie faktur, proform, not korygujących oraz wyjaśnianie sald
  • Realizacja zadań związanych z obsługą domen internetowych, certyfikatów SSL, usług hostingowych
  • Bieżąca obsługa zamówień
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zadbania o najwyższą efektywność i jakość procesów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez zapewnianie wysokiej jakości obsługi i dbałość o satysfakcję klienta

Wymagania

  • Biegłość obsługi komputera wraz z umiejętnością sprawnego pisania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Lekkość w kontakcie z Klientem i umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach z zachowaniem profesjonalizmu i empatii
  • Skrupulatność i dokładność
  • Gotowość na pracę w trybie zmianowym i chęć do nauki
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na cel

Mile widziane

  • Doświadczenie w rozmowach handlowych lub w procesach utrzymania klienta.
  • Podstawowa wiedza z zakresu usług hostingowych, domen, certyfikatów SSL
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • Znajomość różnych rodzajów form prawnych działalności gospodarczej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia kwartalna uzależniona od wyników
  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju w grupie innowacyjnych spółek
  • Kartę Benefit Systems - Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny
  • Kurs języka obcego
  • Dzień wolny z okazji Twoich urodzin