Jak wygenerować zakupiony certyfikat SSL?

 • Certyfikaty SSL
 • Dane i płatności
 • Domeny i SSL
 • Panel klienta

Aby wygenerować certyfikat SSL musi być on opłacony, a wpłata zaksięgowana.

 1. W panelu klienta wybierz zakładkę „Certyfikaty”.
 2. Kliknij w „Szczegóły”
 3. Zobaczysz informacje na temat certyfikatu. Wybierz „Wygeneruj certyfikat SSL”
 4. Kolejnym krokiem jest wygenerowanie CSR. Aby wygenerować CSR wybierz „Chcę wygenerować CSR”. Jeśli posiadasz własny CSR to możesz go użyć po kliknięciu „Posiadam własny CSR”.
 5. Wprowadź/popraw dane i przejdź dalej. W przypadku generowania certyfikatu Rapid SSL należy podać nazwę domeny bez „www” ,np. twojadomena.pl zamiast www.twojadomena.pl.
 6. Następnie wybierz metodę walidacji certyfikatu. Większość certyfikatów możesz zweryfikować automatycznie jeśli domena, dla której ma być wygenerowany znajduje się na jednym z naszych serwerów.
  Niektóre certyfikaty (np. RapidSSL) wymagają weryfikacji poprzez adres e-mail – należy wybrać jedną skrzynkę z podanej listy, jeśli nie istnieje to należy ją utworzyć i odebrać na niej wiadomość weryfikacyjną.

 7. Jeśli domena, na której certyfikat ma zostać zainstalowany znajduje się na jednym z naszych serwerów możesz wybrać automatyczną instalację. Następnie wygeneruj certyfikat.
 8. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie otrzymasz komunikat o poprawnym zamówieniu certyfikatu SSL.
 9. Status certyfikatu w zakładce „Certyfikaty” zmieni się na „w trakcie realizacji”.
 10. Po zrealizowaniu zamówienia oraz poprawnym wygenerowaniu się certyfikatu jego status zmieni się na „aktywny”.
 11. Przejdź w „Szczegóły” jeśli chcesz pobrać dane swojego certyfikatu i zainstalować go na serwerze. Instrukcja instalacji znajduje się tutaj: instrukcja.

W razie problemów można skontaktować się z nami mailowo na adres wsparcie@cyberfolks.pl, przez panel klienta, czat lub formularz kontaktowy.

jak-wygenerowac-zakupiony-certyfikat-ssl
>
Krzysztof Przybyła
Szukaj
Generic filters