Strona dla gastronomii

Podkreśl smak sukcesu w sieci

Wyszukaj swój adres

Brakuje Ci pomysłów –asystentAI pomoże 

Jaką domenę zarejestrować…

Nie musisz być ekspertem, aby wybrać idealny adres dla swojej strony! Jeśli zastanawiasz się, czym kierować się przy rejestracji domeny, dobrze trafiłeś. Choć na pierwszy rzut oka może się to wydawać prostym zadaniem, istnieje kilka kluczowych aspektów, które warto przemyśleć.

Spraw, aby Twoja strona była widoczna

Widoczność Twojej strony mówi jak duży ma ona zasięg. To znaczy jak łatwo jest na nią przejść korzystając z wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Wszystko to wiąże się z pozycjami Twojej witryny na słowa związane z branżą gastronomiczną.

Domena to początek, aby działać na 100%

Domena to początek Twojej podróży w biznesie online, strona potrzebuje dobrego i wydajnego hostingu oraz certyfikatu SSL.

1

Domena

Domena to Twój unikalny adres w Internecie

To od niej wszystko się zaczyna – bez dobrej domeny Twoja strona nie zaistnieje w sieci. Wybierz krótką, łatwą do zapamiętania i dopasowaną do Twojej marki nazwę, aby zwiększyć swoją rozpoznawalność online.

2

Hosting

Hosting to fundament Twojej strony

Dobrej jakości serwer zapewnia płynne działanie strony, szybkie ładowanie i wysoką dostępność. Wybierz hosting dostosowany do Twoich potrzeb, aby zapewnić użytkownikom najlepsze doświadczenie.

3

Certyfikat SSL

SSL to bezpieczeństwo użytkowników

SSL szyfruje dane przesyłane między komputerem a serwerem, chroniąc je przed cyberzagrożeniami. Strony z SSL są lepiej oceniane przez Google i cieszą się większym zaufaniem klientów.

Sukcesy naszych Klientów


Strona internetowa pozwoliła nam zautomatyzować obsługę zapytań
W Bio-line wiemy, jak ważne jest zaufanie i zrozumienie potrzeb każdej klientki. Strona internetowa pozwoliła nam zautomatyzować obsługę zapytań. Teraz nie tylko jesteśmy w stanie szczegółowo przedstawić ofertę zabiegów pielęgnacyjnych, pokazać efekty codziennej pracy, ale również opowiedzieć o naszej pasji i filozofii pracy, która nas napędza.



Strona została uruchomiona błyskawicznie, a nasze usługi są już dostępne online!
Strona została uruchomiona błyskawicznie, a nasze usługi są już dostępne online! Możemy teraz jeszcze sprawniej przedstawiać bogatą ofertę usług czystości na wielu obszarach dla różnych klientów – od biur, poprzez magazyny, na klinikach i obiektach medycznych skończywszy. Teraz kontakt z nami jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej.



Wierzyłam w social media, ale teraz 90% sprzedaży mam ze strony www
Początkowo sądziłam, że fotograf potrzebuje tylko kont w social media, że tam są ludzie, interakcje… Dopiero własna strona pokazała mi, jak bardzo się myliłam. Własna strona to o wiele łatwiejsza obsługa zapytań, a ponad 90% sprzedaży realizuję właśnie przez www!


Ela Kornaś

Razem stworzymy stronę, która wyróżni Twoją markę!

Nie wiesz jaką domenę wybrać?

Cześć, nazywam się Ela Kornaś.
Specjalizuję się w rejestracji domen i pomogę znaleźć idealny adres dla Twojej strony. W naszej ofercie znajdziesz ponad 1000 różnych rozszerzeń domenowych.

Napisz do mnie, a razem znajdziemy domenę, która najlepiej odda charakter Twojej marki, zostanie łatwo zapamiętana i przyciągnie klientów.

Rejestracja domen – częste pytania (FAQ)

Domena to unikalny adres internetowy, pod którym można znaleźć Twoją stronę w sieci, np. mojafirma.pl. Jest kluczowa, ponieważ buduje rozpoznawalność marki, wpływa na wiarygodność i ułatwia klientom dotarcie do Twojej oferty. Dobrze dobrana domena może zwiększyć ruch na stronie i pomóc w pozycjonowaniu w wyszukiwarkach.

1. Domeny najwyższego poziomu (TLD – Top-Level Domains)
Są to końcówki domen, czyli to, co znajduje się po kropce. Możemy je podzielić na kilka typów:
Domeny krajowe (ccTLD – country code TLD)
Przypisane do konkretnych państw. Pomagają w budowaniu lokalnej tożsamości biznesowej.
Przykłady: .pl (Polska), .de (Niemcy), .fr (Francja)

Domeny globalne (gTLD – generic TLD)
Najbardziej popularne i rozpoznawalne na świecie, niezwiązane z żadnym krajem.
Przykłady: .com (komercyjne), .org (organizacje), .net (sieciowe, technologiczne)

Nowe domeny nTLD (new gTLDs)
Wprowadzone, aby zwiększyć dostępność unikalnych nazw i dostosować domenę do branży.
Przykłady:.storę (sklepy internetowe), .blog (blogi i media), .tech (technologie), .app (aplikacje)

Domeny drugiego poziomu (SLD – Second-Level Domains)
To nazwa znajdująca się przed końcówką domeny, np. mojafirma.pl. W niektórych krajach stosuje się też domeny drugiego poziomu w połączeniu z domenami krajowymi, np.: .com.pl (komercyjne w Polsce) .edu.pl (edukacyjne w Polsce)

Tak! Nowe rozszerzenia domenowe (nTLD – new Top-Level Domains) dają większe możliwości personalizacji i mogą lepiej oddawać charakter Twojej działalności. Jeśli Twoja wymarzona nazwa jest zajęta w klasycznych rozszerzeniach, takich jak .com czy .pl, nTLD mogą być świetnym rozwiązaniem. Warto jednak pamiętać, że użytkownicy są bardziej przyzwyczajeni do tradycyjnych końcówek, dlatego zawsze warto dobrze przemyśleć wybór.

Domena to adres Twojej strony, a hosting to serwer, na którym przechowywane są pliki Twojej strony. Aby strona działała, potrzebujesz zarówno domeny, jak i hostingu. Możesz kupić je osobno lub w pakiecie.