cyber_Webinar 14-07-2021 11:00

Jak przyspieszyć sklep internetowy o 95%?

Prelegent: Łukasz Bielawski
Jak przyspieszyć sklep internetowy o 95%?
video cover

Spis treści

  • 00:00:00Przedmowa
  • 00:02:42Dlaczego szybkość Twojej strony jest ważna?
  • 00:08:11Szybkość strony a Google
  • 00:20:00Część praktyczna – realny przykład przyspieszenia strony

Jak przyspieszyć sklep internetowy, żeby mieć więcej konwersji, niższy współczynnik odrzuceń i szansę na wyższe pozycje w Google?

Masz już swój sklep internetowy i chcesz z niego wycisnąć jeszcze więcej konwersji? A może mierzysz się z sytuacjami dotyczącymi pozycjonowania lub efektywności reklam? Ten webinar przygotowałem z myślą o:

  • właścicielach sklepów, którzy świadomie podchodzą do biznesu, chcą optymalizować swój sklep w celu poprawienia wyników,
  • specjalistach ds. e-commerce dla których ważna jest szybkość sklepu, jego analityka i doradzenie klientowi najlepszych rozwiązań,
  • wszystkich tych, dla których konwersja w sklepie internetowym jest ważna i szukają sposobów na lepsze wyniki

Webinar odbędzie się 14. lipca 2021 o godz. 11:00

W czasie tego darmowego, godzinnego webinaru opowiemy Ci, m.in. czym jest Core Web Vitals, LS Cache. Pokażemy różnice między hostingami i na przykładowym sklepie, na Twoich oczach zoptymalizujemy elementy sklepu i poprawimy jego czas wczytywania.

Łukasz Bielawski

Od 10 lat zajmuje się digital marketingiem. Kieruje zespołem, wspierającym obecność biznesu naszych Klientów w internecie, od zrobienia strony, przez kampanie, widoczność, aż po social media. Prywatnie lubi… restaurować stare samochody!

Opinie na temat naszych webinarów

cyber_Folks to nie tylko dobry hosting, ale również źródło wiedzy. Na webinarach możesz znaleźć bardzo dużo cennych inspiracji, które dadzą Ci przewagę w biznesie (…)

Maciej Kuchnik, ekspert WordPress, twórca podcastu

(…) chylę czoła przed ogromem wiedzy dostępnej w ogromnej liczbie Waszych webinarów! Trzymajcie tak dalej!

Piotr Kantorowski, prawnik, twórca podcastu

Od lat tworzę strony, głównie w oparciu o Joomla! Ludzie z cyberfolks.pl chętnie dzielą się wiedzą i rozumieją twórców stron (…)

Andrzej Bolewski, ekspert Joomla!