_Stores_Webinar 06-06-2023 14:00

Autorska marka modowa w świecie e-commerce

Prelegent: Agnieszka Kowalska & Joanna Saniewska
Autorska marka modowa w świecie e-commerce

Interesujesz się modą? Myślisz o stworzeniu własnego sklepu internetowego z produktami fashion? A może już prowadzisz taki sklep?

Odzież i obuwie od lat są najpopularniejszymi produktami sprzedawanymi online. Internet to doskonałe miejsce na zbudowanie własnej marki odzieżowej, a także najlepszy kanał sprzedaży dla produktów o niewielkim wolumenie.

Z drugiej strony prowadzenie biznesu e-commerce w branży modowej to duże wyzwanie, aby przy tak dużej konkurencji zaistnieć w głowach klientów. Z tego webinaru dowiesz się jak z tym wszystkim radzi sobie twórczyni marki Jo.S. – Joanna Saniewska.

Podczas webinaru porozmawiamy o:

  • realiach prowadzenia mniejszej marki modowej w Polsce,
  • budowaniu strategii sprzedażowej,
  • wykorzystywaniu dostępnych narzędzi e-commerce i omnichannelowych,
  • sile społeczności,
  • a także oferowaniu takich produktów, przy których regularnie pojawia się komunikat “brak na stanie”.

Tematyka webinaru będzie szczególnie ciekawa dla osób, które:

  • myślą o założeniu autorskiej marki modowej i szukają odpowiedniej strategii sprzedażowej,
  • chciałyby rozwinąć sprzedaż w swojej marce,
  • chcą lepiej poznać narzędzia e-commerce, które sprawdzają się w przypadku biznesu modowego,
  • są zainteresowane realiami prowadzenia marki modowej w Polsce.

W trakcie webinaru Joanna Saniewska opowie o swojej drodze do stworzenia autorskiej marki modowej JoS. O szczegóły dotyczące budowania biznesu w branży fashion będzie dopytywać ją Agnieszka Kowalska z grupy Polskie Marki Modowe.

Webinar odbędzie się 06.06.2023 r. o godz.14.00 i jest bezpłatny.

WAŻNE! Zapisy trwają do 06.06.2023 r. do godziny 13.00.

Joanna Saniewska

Założycielka autorskiej, młodej marki modowej Jo.S. Jej misją jest oswojenie kimona w dużym mieście i stworzenia łatwej do „ogrania” fuzji Wschodu z Zachodem. Tradycyjne elementy łączy z nowoczesnymi trendami i wyselekcjonowanymi, wysokiej jakości tkaninami ze światowych wybiegów. Jo.S szczyci się używaniem wyłączne tkanin już wyprodukowanych, jednak poddając je rygorystycznej selekcji, pozostawiając w portfolio jedynie prawdziwe perełki pochodzące z kolekcji dużych domów mody. Kimona i produkty pokrewne powstają w warszawskiej rodzinnej szwalni w bardzo ograniczonych liczbach, najczęściej kilkunastu sztuk.

Agnieszka Kowalska

Przedsiębiorczyni, tworzy kreatywne strategie komunikacji dla polskich marek modowych i technologicznych. Współzałożycielka grupy na Facebooku Polskie Marki Modowe zrzeszającej społeczność 64 tys. fanów polskiej mody oraz współzałożycielka startupu o tej samej nazwie.

Kacper Skoczylas

Doświadczony menedżer marketingu z doświadczeniem w pracy dla międzynarodowych firm technologicznych i internetowych. Z niespożytą energią jako Head of Marketing, zarządza marketingiem nowego produktu cyber_Folks – _Stores, usługi stworzonej do szybkiego zakładania i prowadzenia sklepów internetowych. Zwolennik aktywnego trybu życia i podróży. Obecnie przygotowuje się do pełnego Iron Mana.