Więcej konwersji, wyżej w Google!

Jeśli masz stronę na WordPress i chcesz, aby przynosiła Ci lepsze efekty – postaw na specjalistyczny hosting pod ten CMS. Podniesiony poziom bezpieczeństwa i wydajności sprzyjają lepszej ocenie przez wyszukiwarkę, większej liczbie konwersji i niższemu współczynnikowi odrzuceń.

Szybsza strona to nawet o połowę konwersji więcej

Do 50% konwersji więcej

Badania pokazują, że wydłużenie czasu ładowania nawet o 2 sekundy potrafi pozbawić stronę nawet połowę konwersji. Dlatego właśnie w tym hostingu przygotowaliśmy wszystko dla maksymalnej szybkości.

+400% bezpieczeństwa

Strona www w Polsce jest atakowana średnio 6 tys. razy miesięcznie. Hosting WordPress ma wzmocniony poziom bezpieczeństwa, zapewniając m.in. specjalne reguły WAF, kopię baz danych co 6 godzin oraz specjalistyczny audyt bezpieczeństwa.

Wydajność lepsza do 67x

Szybsza i lepiej ochroniona strona to większa szansa na zajęcie wysokich pozycji w Google. Jednak szybkość to nie wszystko, kiedy masz duży ruch – liczy się wydajność, czyli zdolność obsłużenia wielu użytkowników jednocześnie. A ta jest lepsza nawet 67x względem klasycznych rozwiązań!

Wybrane przewagi hostingu WordPress

Hosting klasyczny


24

Zapytania do bazy danych, żeby wygenerować jedną stronę*.

305

TTFB – czas do pierwszego bajtu odpowiedzi serwera [ms] – dłuższy czas wczytywania strony. To mniej więcej* tyle, co mrugnięcie ludzkiego oka… ale można szybciej!

14 000

Operacji dyskowych na sekundę dla całego serwera. Sporo, jednak strona to czasem setki plików, pomnóż to przez liczbę użytkowników oraz przez stron na serwerze….i nagle okazuje się, że warto mieć więcej!

31

Jednocześnie obsługiwanych użytkowników strony w teście symulującym realnego użytkownika JMETER. Wartość odpowiednia dla obsługi niewielkiego ruchu: mikrosklepów, prywatnych blogów, nauki programowania i tworzenia stron www.*

24h

Kopia zapasowa bazy danych raz na dobę. Odpowiednia do zastosowań podstawowych i prywatnych.

Hosting WordPress


5

Tak zmniejsza się liczba zapytań do bazy po włączeniu technologii REDIS. Wydajność poprawiona!

30

Czas odpowiedzi serwera 10x krótszy. Nie zdążysz mrugnąć okiem, a strona zaczyna się wczytywać – a to lepsze doświadczenie użytkownika i lepsza ocena w Google.

156 000

Operacji dyskowych na sekundę – 6 dysków NVMe w macierzy RAID 10. Ten typ macierzy chroni dane i jednocześnie przyspiesza pracę. Zapewnia też szybszą odbudowę w razie awarii. No i ta wydajność…

335

Jednocześnie obsługiwanych użytkowników strony w teście symulującym realnego użytkownika JMETER. Wartość odpowiednia nawet dla dużych kampanii reklamowych, kierujących wielu użytkowników do strony w tym samym czasie.

6h

Twoje bazy są kopiowane 4x w ciągu dobry dla maksymalnego bezpieczeństwa. Rekomendowane dla stron biznesowych, a zwłaszcza e-commerce, obsługujących setki codziennych zamówień.

Korzyści z szybkiej strony na WordPress

Hosting WordPress jest wprost napakowany technologiami, zapewniającymi możliwie szybkie wczytywanie Twojej strony. Oczywiście, ta zależy w znacznym stopniu od kodu samej strony, jednak nawet najlepszy kod nie zastąpi dobrze działającego serwera (i odwrotnie).

Wykres obok przedstawia zależność między czasem wczytywania strony a współczynnikiem odrzuceń. o odrzuceniu mówimy, kiedy użytkownik otwiera Twoją stronę, a następnie zamyka ją, nie podejmując interakcji. To naturalne, że część odwiedzin wygląda w ten sposób – natomiast jeśli zbyt wielka liczba osób reaguje w ten sposób, to jest to droga do rujnowania konwersji i zniechęcania to Twojej strony www.

Dlatego właśnie – jeśli zależy Ci na maksymalnym przyciągnięciu uwagi – dbaj o szybkie wczytywanie strony.

Wykres - współczynnik odrzuceń vs czas ładowania strony www

Dlaczego warto zmienić hosting?

Posiadacze stron na WordPress decydują się chętnie na przejście na pakiety hostingowe WordPress.

  • krótki czas wczytywania może nawet o połowę poprawić konwersje,
  • automatyczna kopia zapasowa baz co 6 godzin,
  • audyt bezpieczeństwa na jedno kliknięcie w panelu,
  • wydajność wyższa nawet 67x (zdolność do obsługi wielu użytkowników jednocześnie)
  • łatwiejsze rankowanie w Google,
  • więcej konwersji,
  • mniejszy współczynnik odrzuceń.

Jak wygląda przeniesienie?

Nowy pakiet ma pojemność 20 GB i kosztuje rocznie 499 zł netto Niewykorzystany czas z poprzedniego pakietu hostingowego u nas doliczymy Ci do ważności nowego hostingu, więc nie stracisz nic na wcześniej kupionej usłudze.

Przeniesienie z klasycznego hostingu na pakiet wp_GO! jest bezpłatne – wszystkim się zajmiemy, tak, że to nasz zespół zajmie się kopiowaniem Twoich danych.

Pełna informacja o parametrach hostingu WordPress – wp_GO

Co mówią podobni do Ciebie?

4.7 star star star star star 2226 opinii z Google
Przejdź na hosting WordPress
Z cyber_Folks związany jestem już wiele lat. Zawsze byłem bardzo zadowolony, a sama obsługa i pomoc online jest po prostu niezawodna. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z żadną firmą tego typu, aby na czacie od razu specjaliści rozwiązywali problemy od ręki, bez czekania kilka dni na odpowiedź mailową. Cały czas uważnie trzymają wysoką jakość, co dla mnie jest najważniejsze. Zawsze polecam i będę polecał.
Przejdź na hosting WordPress
Od 2011 roku zajmuje się zwiększaniem sprzedaży za pomocą wyszukiwarek Internetowych. Korzystałem z usług kilkunastu różnych firm hostingowych jednak tak sprawnego, profesjonalnego i pomocnego supportu jak w cyberfolks.pl nie spotkałem nigdzie indziej.
Przejdź na hosting WordPress

Adrian Pakulski

https://paq-studio.com
Cyberfolks.pl był naszym pierwszym wyborem w 2009 r. i do dziś, po tych 10 latach nadal nieprzerwanie korzystamy z Waszych rozwiązań. Doceniamy Was za kompetentny support i tempo, jakie narzucacie rynkowi!

* Testy obciążeniowe wykonano w oparciu o oprogramowanie Siegie oraz JMETER. Testowane środowisko hostingu klasycznego HDD, bez cache’owania po stronie serwera www. Środowisko hostingu WordPress wyposażone jest w 6 dysków NVMe w RAID 10, włączono cache LiteSpeed wraz z protokołem HTTP/2, minifikacją i łączeniem arkusza stylów i javascriptu. Zastosowano kompresję gzip oraz funkcję PUSH. Liczba zapytań bazodanowych odnosi się do motywu SoreFront w sklepie z demonstracyjnymi produktami na WooCommerce. Parametr TTFB mierzony przy pomocy narzędzi dla deweloperów (Google Chrome), w zakładce Network, z tego samego stanowiska. Dokładne wyniki mogą różnić się zależnie od chwilowych skoków obciążenia, konkretnego obciążenia strony, stosowanych wtyczek, motywów itp.