Więcej konwersji, wyżej w Google!

Jeśli masz stronę na WordPress i chcesz, aby przynosiła Ci lepsze efekty – postaw na specjalistyczny hosting pod ten CMS. Podniesiony poziom bezpieczeństwa i wydajności sprzyjają lepszej ocenie przez wyszukiwarkę, większej liczbie konwersji i niższemu współczynnikowi odrzuceń.

Szybsza strona to nawet o połowę konwersji więcej

Do 50% konwersji więcej

Badania pokazują, że wydłużenie czasu ładowania nawet o 2 sekundy potrafi pozbawić stronę nawet połowę konwersji. Dlatego właśnie w tym hostingu przygotowaliśmy wszystko dla maksymalnej szybkości.

+400% bezpieczeństwa

Strona www w Polsce jest atakowana średnio 6 tys. razy miesięcznie. Hosting WordPress ma wzmocniony poziom bezpieczeństwa, zapewniając m.in. specjalne reguły WAF, kopię baz danych co 6 godzin oraz specjalistyczny audyt bezpieczeństwa.

Wydajność lepsza do 67x

Szybsza i lepiej ochroniona strona to większa szansa na zajęcie wysokich pozycji w Google. Jednak szybkość to nie wszystko, kiedy masz duży ruch – liczy się wydajność, czyli zdolność obsłużenia wielu użytkowników jednocześnie. A ta jest lepsza nawet 67x względem klasycznych rozwiązań!

Wybrane przewagi hostingu WordPress

Hosting klasyczny


24

Zapytania do bazy danych, żeby wygenerować jedną stronę*.

305

TTFB – czas do pierwszego bajtu odpowiedzi serwera [ms] – dłuższy czas wczytywania strony. To mniej więcej* tyle, co mrugnięcie ludzkiego oka… ale można szybciej!

14 000

Operacji dyskowych na sekundę dla całego serwera. Sporo, jednak strona to czasem setki plików, pomnóż to przez liczbę użytkowników oraz przez stron na serwerze….i nagle okazuje się, że warto mieć więcej!

31

Jednocześnie obsługiwanych użytkowników strony w teście symulującym realnego użytkownika JMETER. Wartość odpowiednia dla obsługi niewielkiego ruchu: mikrosklepów, prywatnych blogów, nauki programowania i tworzenia stron www.*

24h

Kopia zapasowa bazy danych raz na dobę. Odpowiednia do zastosowań podstawowych i prywatnych.

Hosting WordPress


5

Tak zmniejsza się liczba zapytań do bazy po włączeniu technologii REDIS. Wydajność poprawiona!

30

Czas odpowiedzi serwera 10x krótszy. Nie zdążysz mrugnąć okiem, a strona zaczyna się wczytywać – a to lepsze doświadczenie użytkownika i lepsza ocena w Google.

156 000

Operacji dyskowych na sekundę – 6 dysków NVMe w macierzy RAID 10. Ten typ macierzy chroni dane i jednocześnie przyspiesza pracę. Zapewnia też szybszą odbudowę w razie awarii. No i ta wydajność…

335

Jednocześnie obsługiwanych użytkowników strony w teście symulującym realnego użytkownika JMETER. Wartość odpowiednia nawet dla dużych kampanii reklamowych, kierujących wielu użytkowników do strony w tym samym czasie.

6h

Twoje bazy są kopiowane 4x w ciągu dobry dla maksymalnego bezpieczeństwa. Rekomendowane dla stron biznesowych, a zwłaszcza e-commerce, obsługujących setki codziennych zamówień.

Korzyści z szybkiej strony na WordPress

Hosting WordPress jest wprost napakowany technologiami, zapewniającymi możliwie szybkie wczytywanie Twojej strony. Oczywiście, ta zależy w znacznym stopniu od kodu samej strony, jednak nawet najlepszy kod nie zastąpi dobrze działającego serwera (i odwrotnie).

Wykres obok przedstawia zależność między czasem wczytywania strony a współczynnikiem odrzuceń. o odrzuceniu mówimy, kiedy użytkownik otwiera Twoją stronę, a następnie zamyka ją, nie podejmując interakcji. To naturalne, że część odwiedzin wygląda w ten sposób – natomiast jeśli zbyt wielka liczba osób reaguje w ten sposób, to jest to droga do rujnowania konwersji i zniechęcania to Twojej strony www.

Dlatego właśnie – jeśli zależy Ci na maksymalnym przyciągnięciu uwagi – dbaj o szybkie wczytywanie strony.

Wykres - współczynnik odrzuceń vs czas ładowania strony www

Dlaczego warto zmienić hosting?

Posiadacze stron na WordPress decydują się chętnie na przejście na pakiety hostingowe WordPress.

  • krótki czas wczytywania może nawet o połowę poprawić konwersje,
  • automatyczna kopia zapasowa baz co 6 godzin,
  • audyt bezpieczeństwa na jedno kliknięcie w panelu,
  • wydajność wyższa nawet 67x (zdolność do obsługi wielu użytkowników jednocześnie)
  • łatwiejsze rankowanie w Google,
  • więcej konwersji,
  • mniejszy współczynnik odrzuceń.

Jak wygląda przeniesienie?

Nowy pakiet ma pojemność 20 GB i kosztuje rocznie 499 zł netto Niewykorzystany czas z poprzedniego pakietu hostingowego u nas doliczymy Ci do ważności nowego hostingu, więc nie stracisz nic na wcześniej kupionej usłudze.

Przeniesienie z klasycznego hostingu na pakiet wp_GO! jest bezpłatne – wszystkim się zajmiemy, tak, że to nasz zespół zajmie się kopiowaniem Twoich danych.

Pełna informacja o parametrach hostingu WordPress – wp_GO

Prasa o nas

Przejdź na hosting WordPress
Musisz pamiętać o tym, że firmy hostingowe nie trzymają kopii zapasowych w nieskończoność. To byłoby zbyt kosztowne. Przyjęło się, że przechowują dane z ostatnich dwóch dni, jednak to w mojej opinii zdecydowanie za krótko. Im dłużej przechowywane są dane (np. w hostingu cyber_Folks jest to 28 dni wstecz), tym większa szansa na to, że będzie można z nich skorzystać, kiedy faktycznie zauważymy problem.
Przejdź na hosting WordPress
Nie martw się, nie musisz być programistą, żeby przyspieszyć działanie Twojej strony. Wystarczy, że wybierzesz hosting, który będzie miał odpowiednie narzędzia (…) Cyber_Boost to pakiet, który zbiera wszystkie te technologiczne rozwiązania w jednym (…).
Przejdź na hosting WordPress
Bezpieczeństwo i ochrona marki to kolejne narzędzie na cyber_Folks, które pozwoli sprawdzić czy wybrana przez klienta domena może być wykorzystana do różnych form ataków, takich jak typosquatting, cybersquatting czy atak homograficzny. To pozwoli już na etapie doboru domeny wybrać dla klienta taką, która jest najmniej podatna na takie ataki.

Co mówią podobni do Ciebie?

4.6 star star star star star 666 opinii z Google
Przejdź na hosting WordPress
cyber_Folks to nie tylko dobry hosting, ale również dobre źródło wiedzy. Na blogu i webinarach możesz znaleźć bardzo dużo cennej wiedzy i inspiracji, które dadzą Ci przewagę w biznesie. Sam uwielbiam dzielić się wiedzą, więc tym bardziej doceniam!
Przejdź na hosting WordPress

Tomasz Zienkiewicz

https://zieniu.pl
Do Cyber_Folks przeniosłem się wiele lat temu bo szukałem „specjalistów od trudnych przypadków” 🙂 Hosting zdjęć, sklep i platforma kursów online z milionem wtyczek. Trafiłem z polecenia i ani razu się nie zawiodłem: technicznie wszystko gra i do tego wsparcie na najwyższym poziomie oraz pomoc, nawet w drobnych problemach i wyzwaniach. Tak trzymać! Dzięki! 🙂
Przejdź na hosting WordPress

Barnaba Mądrecki

https://positioning.site
Jestem wieloletnim specjalistą e-marketingu. Wielokrotnie przekonałem siebie i klientów jak bardzo ważny jest dobry hosting. Szybkość i stabilność serwera to podstawa dobrego SEO i pozycjonowania, czego efektem jest wzrost przychodów w kanale e-commerce. Rynek hostingów jest dość dynamiczny i tym bardziej godne uznania jest to, że cyber_Folks od początku bezkompromisowo stawia na jakość. Polecam cyber_Folks – warto!

* Testy obciążeniowe wykonano w oparciu o oprogramowanie Siegie oraz JMETER. Testowane środowisko hostingu klasycznego HDD, bez cache’owania po stronie serwera www. Środowisko hostingu WordPress wyposażone jest w 6 dysków NVMe w RAID 10, włączono cache LiteSpeed wraz z protokołem HTTP/2, minifikacją i łączeniem arkusza stylów i javascriptu. Zastosowano kompresję gzip oraz funkcję PUSH. Liczba zapytań bazodanowych odnosi się do motywu SoreFront w sklepie z demonstracyjnymi produktami na WooCommerce. Parametr TTFB mierzony przy pomocy narzędzi dla deweloperów (Google Chrome), w zakładce Network, z tego samego stanowiska. Dokładne wyniki mogą różnić się zależnie od chwilowych skoków obciążenia, konkretnego obciążenia strony, stosowanych wtyczek, motywów itp.