A gdyby tak naprawdę dopalić PrestaShop?

Jeśli masz sklep na PrestaShop i chcesz cieszyć się lepszymi efektami – postaw na specjalistyczny hosting pod ten system e-commerce! Zadbamy o optymalizację grafik, baz danych i cache, co przyczyni się do lepszego doświadczenia użytkownika i oceny przez Google.

Szybszy sklep to nawet o połowę konwersji więcej!

Do 50% konwersji więcej

Badania pokazują, że wydłużenie czasu ładowania, nawet o 2 sekundy, potrafi pozbawić stronę nawet połowę konwersji.Dlatego właśnie w tym hostingu przygotowaliśmy wszystko dla maksymalnej szybkości.

+400% bezpieczeństwa

Strona www w Polsce jest atakowana średnio 6 tys. razy/rok. Hosting PrestShop to wzmocniony poziom bezpieczeństwa.Dba o to trójstopniowe filtrowanie ruchu. Kopię zapasową bazy sklepu masz wykonaną automatycznie – co 6 gdz.

Wydajność lepsza do 67x

Szybsza i lepiej ochroniona strona to większa szansa na zajęcie wysokich pozycji w Google. Jednak szybkość to nie wszystko, kiedy masz duży ruch – liczy się wydajność (zdolność obsłużenia wielu użytkowników jednocześnie). A ta jest lepsza nawet 67x względem klasycznych rozwiązań!

Jak hosting PrestaShop przyspiesza sklepy?

Hosting klasyczny


2,34

Czas ładowania sklepu testowego (sek) na hostingu klasycznym (DOM ready) mierzony w Google Chrome (F12)

17

Maksymalny czas obsługi w teście obciążeniowym Siege (sek) – długie oczekiwanie na wyświetlenie sklepu, bez stosowania technologii przyspieszających.

7

Średni czas (ms) wykonania 100 operacji dostępu do danych w systemie dyskowym.

0,16

Średni czas obsługi per klient [s] przy jednoczesnym wysyceniu strony maksymalną liczbą jednoczesnych połączeń. Odpowiada 6 jednoczesnym użytkownikom.

24h

Kopia zapasowa bazy danych raz na dobę. Odpowiednia do zastosowań podstawowych i prywatnych.

Hosting PrestaShop


0,72

Czas ładowania sklepu testowego (DOM Ready) na hostingu PrestaShop. Ponad 3-krotna przewaga!

4

Maksymalny czas obsługi w tym samym teście, dla tego samego sklepu, na platformie hostingu PrestaShop z włączonymi technologiami przyspieszającymi. Ponad 4 razy szybciej!

0,6

6 dysków NVMe w macierzy RAID 10 zapewnia ponad 10-krotnie większą wydajność w operacjach dyskowych.

0,0029

Średni czas obsługi [s] przy maksymalnym wysyceniu użytkownikami, odpowiada ok. 330 jednoczesnym użytkownikom To nawet 50x większa wydajność, ważna przy sezonowych wzrostach popytu w sklepie.

6h

Twoje bazy są kopiowane 4x w ciągu dobry dla maksymalnego bezpieczeństwa (zalecany dla sklepów)

Pomagamy poprawić współczynnik odrzuceń

Hosting PrestaShop jest wprost napakowany technologiami, zapewniającymi możliwie szybkie wczytywanie Twojej strony.

Wykres obok przedstawia zależność między czasem wczytywania strony a współczynnikiem odrzuceń. Badanie zostało opublikowane przez Pingdom – podmiot specjalizujący się w pomiarach szybkości ładowania stron.

O odrzuceniu mówimy, kiedy użytkownik otwiera Twoją stronę, a następnie zamyka ją, nie podejmując interakcji. To naturalne, że część odwiedzin wygląda w ten sposób – natomiast jeśli zbyt wielka liczba osób reaguje w ten sposób, to jest to droga do rujnowania konwersji i zniechęcania to Twojej strony www.

Dlatego właśnie – jeśli zależy Ci na maksymalnym przyciągnięciu uwagi – dbaj o szybkie wczytywanie strony.

Wykres - współczynnik odrzuceń vs czas ładowania strony www

Dlaczego warto przejść na hosting PrestaShop?

Posiadacze sklepów opartych o PrestaShop decydują się chętnie na przejście na specjalistyczny hosting.

  • krótki czas wczytywania może nawet o połowę poprawić konwersje,
  • automatyczna kopia zapasowa baz co 6 godzin,
  • łatwiejsze rankowanie w Google,

Jak wygląda przeniesienie?

Niewykorzystany czas z poprzedniego pakietu hostingowego u nas doliczymy Ci do ważności nowego hostingu, więc zachowujesz w pełni czas opłaconego do tej pory hostingu.

Przeniesienie z klasycznego hostingu na pakiet ps_GO! jest bezpłatne, nasz zespół wszystkim się zajmie.

Pakiet ma pojemność 50 GB i kosztuje rocznie 799 zł netto.

Pełna informacja o parametrach hostingu Prestashop

Co mówią podobni do Ciebie?

4.7 star star star star star 2226 opinii z Google
Przejdź na hosting PrestaShop
Po pierwsze: Pomoc techniczna dostępna non stop. Uczucie, że w każdej, nawet najbardziej błahej z punktu widzenia informatyka sprawie, można się do Folksów odezwać i zawsze ktoś czuwa – bezcenne.
Po drugie: Bezawaryjność. Tutaj właściwie nie mam nic do dodania, poza tym, że moje strony są po prostu postawione na stabilnych i nowoczesnych serwerach.
I po trzecie: Podejście do klienta. W relacjach z cyber_Folks czuję się raczej jak partner do biznesu niż klient i to mi się podoba bardzo.
Przejdź na hosting PrestaShop

Justyna Czajkowska

https://ks.pl
Od 12 lat pomagamy klientom w osiąganiu lepszych pozycji w wyszukiwarce. Nigdy dotąd nie spotkałam hostingu, który obok świetnych techniczne usług – tak dobrze ułatwiałby rozwój biznesu. Oglądamy w firmie każdy Wasz webinar!
Przejdź na hosting PrestaShop
Z cyber_Folks związany jestem już wiele lat. Zawsze byłem bardzo zadowolony, a sama obsługa i pomoc online jest po prostu niezawodna. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z żadną firmą tego typu, aby na czacie od razu specjaliści rozwiązywali problemy od ręki, bez czekania kilka dni na odpowiedź mailową. Cały czas uważnie trzymają wysoką jakość, co dla mnie jest najważniejsze. Zawsze polecam i będę polecał.

* Testy obciążeniowe wykonano w oparciu o oprogramowanie Siegie oraz JMETER. Testowane środowisko hostingu klasycznego HDD, bez cache’owania po stronie serwera www. Środowisko hostingu PrestaShop wyposażone jest w 6 dysków NVMe w RAID 10, włączono cache LiteSpeed wraz z protokołem HTTP/2, minifikacją i łączeniem arkusza stylów i javascriptu. Zastosowano kompresję gzip oraz funkcję PUSH. Testowano sklep w oparciu o PrestaShop 1.7.7.1 z 20.000 produktów przykładowych (TTFB) oraz 1.000 produktów (JMETER), PHP 7.4 Dokładne wyniki mogą różnić się zależnie od chwilowych skoków obciążenia, konkretnego obciążenia strony, stosowanych wtyczek, motywów itp.