Domena .lat

.lat

Domena .lat

teraz tylko
14900zł netto / rok *
Cena rejestracji. Nie zawiera domen Premium.
Ważne! Część domen znajduje się w puli domen Premium, których cena rejestracji jest wyższa od standardowej. Wycena takiej domeny następuje w momencie podjęcia próby jej rejestracji. Gdy rejestr wskaże nam cenę, skontaktujemy się z Tobą. Wtedy dopiero podejmiesz decyzję, czy chcesz dokonać rejestracji.
*Price for the 1st billing period.

Mówisz latino, myślisz Ameryka Łacińska. Latynosami przyjęto określać ludność zamieszkującą ten obszar. Jednak to określenie, które bardziej niż kontekst geograficzny bierze pod uwagę styl życia. Jeżeli jesteś miłośnikiem tanga, rumby – .lat jest dla Ciebie. Kultura Ameryki Łacińskiej zakorzeniona jest w afirmacji życia. Pokaż, jaki wpływ ma na Ciebie latino i zaprezentuj swoją pasję w dedykowanej domenie .lat.
Domena .lat została wprowadzona w 2019 roku, a już zyskała grono kilku tysięcy abonentów.
Według danych za 2019 rok, ponad 453 milionów populacji, zamieszkującej Amerykę Łacińską jest podłączona do sieci internet. Co więcej, jak pokazują badania ponad 120 milionów mieszkańców tego obszaru robi zakupy w sieci, a prognozy przewidują, że do 2021 r. będzie w sumie 163 milionów użytkowników ehandlu, a tym samym będzie to 54% całej populacji Ameryki Południowej.

Domena .lat

Sprawdź więcej nowych domen

Sprawdź