Zdarza się, że migracja sklepu internetowego może poprawić jego funkcjonowanie. Nie zawsze pierwszy wybór platformy do prowadzenia e-handlu jest optymalny. Czasem okazuje się, że nie spełnia ona już oczekiwań. Wówczas warto zastanowić się na migracją sklepu internetowego, czyli przeniesienia go na inne oprogramowanie.

Zastanawiasz się jak wygląda funkcjonowanie sklepu na rozwiązaniu alternatywnym do tego, z którego obecnie korzystasz? Wypróbuj sklep w _Stores!

Sklep założony w _Stores przez 14 dni testujesz bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. W tym czasie przekonujesz się jak intuicyjny w łatwy w zarządzaniu jest panel sklepu. Dodajesz produkty, ich zdjęcia i opisy. Dzięki wbudowanej funkcjonalności od razu możesz je zoptymalizować pod wyszukiwarkę. Poznaj możliwości _Stores.

A jeśli tylko będziesz chcieć o  coś dopytać, czeka na Ciebie nasz Zespół Wsparcia gotowy, aby Ci pomóc.

Jeśli spodoba Ci się korzystanie z platformy sklepu internetowego _Stores i zechcesz przenieść do nas swój obecny sklep, skontaktuj się z nami:

Lista najczęstszych pytań

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które być może już pojawiły się w Twojej głowie. Jeśli chcesz jeszcze o coś zapytać – śmiało! Pisz lub dzwoń.

Dla kogo jest _Stores?

_Stores jest dla osób, które chcą samodzielnie i w łatwy sposób prowadzić sprzedaż w internecie. Do uruchomienia i prowadzenia sklepu w _Stores nie musisz posiadać  kompetencji technicznych ani graficznych.

Usługę możesz bezpłatnie testować przez 14 dni i sprawdzić czy jest dla Ciebie. Więcej informacji nt. _Stores znajdziesz w artykule na naszym blogu.

Z jakich platform możecie przenieść sklep do _Stores?

Twój sklep do _Stores możemy przenieść zarówno z innych platform abonamentowych (SaaS), oprogramowania open source (np. WooCommerce lub PrestaShop) a także z rozwiązań dedykowanych. 

Skontaktuj się z naszym Zespołem Wsparcia, aby poznać szczegóły. 

Ile kosztuje migracja sklepu internetowego do _Stores?

Przeniesienie sklepu do _Stores jest bezpłatne w przypadku zakupu na rok dowolnego pakietu abonamentowego. W pozostałych przypadkach prosimy o kontakt z Zespołem Wsparcia.

Jak długo trwa przeniesienie sklepu do _Stores? Czy w tym czasie mój obecny sklep nie będzie działał?

Przenoszenie sklepu trwa kilka dni w zależności od wielkości sklepu i platformy, na której działa. W tym czasie dane z obecnego sklepu kopiujemy do _Stores. Następnie wykonujemy testy i sprawdzamy czy wszystko działa w nowym środowisku. W tym czasie sklep cały czas działa na dotychczasowej platformie. Kiedy testy zakończą się pozytywnie „przepinamy” sklep do _Stores.

Co z pozycjami mojego sklepu w Google? Czy migracja sklepu internetowego im nie zaszkodzi?

Przy przenoszeniu sklepu dbamy o zachowanie struktury podstron oraz pozostałych elementów, które mogą mieć wpływ na pozycje Twojego sklepu w Google. Wszystko po to, aby nie pogorszyć widoczności sklepu w wyszukiwarce, a nawet ją polepszyć.  

Co się stanie z domeną mojego sklepu oraz skrzynkami mailowymi? Czy też je przeniesiecie?

Zadbamy o Twoją domenę oraz skrzynki mailowe. W zależności od Twojej decyzji, możemy przekierować domenę albo przenieść ją do nas – wówczas zarówno sklep, jak i domenę będziesz miał u jednego dostawcy, czyli w cyber_Folks. 

Czy przeniesiecie też bazę moich klientów?

Tak, przeniesiemy bazę klientów oraz historię zamówień. 

Łukasz Badziak cyber folks
>
Łukasz Badziak
Projektant treści tekstowych i graficznych, marketingowiec, PR-owiec – w zależności od potrzeby. Majsterkowicz oraz entuzjasta odnawiania starych mebli.

6 odpowiedzi do "Migracja sklepu internetowego do _Stores"

  1. Łukasz Badziak pisze:

   Dziękuję 🙂

  1. Łukasz Badziak pisze:

   Dziękuję 🙂

 1. Modlitwy pisze:

  Super artykuł, bardzo pomocny! Cenię sobie przystępny sposób, w jaki wyjaśniono proces migracji sklepu internetowego do _Stores. To świetnie, że można przetestować platformę przez 14 dni za darmo, co daje realną szansę na sprawdzenie, jak wszystko działa, bez żadnego ryzyka. Również informacje o wsparciu technicznym są bardzo zachęcające. Rozważam skorzystanie z tej opcji i przeniesienie mojego sklepu. Dziękuję za udostępnienie tak wartościowych informacji!

  1. Łukasz Badziak pisze:

   Dziękuję! Cieszę się, że artykuł okazał się pomocny. Zachęcam do bliższego poznania platformy _Stores na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?