To już 22. Targi eHandlu! Całość imprezy odbędzie się… 27 października, w godzinach 10-17 na warszawskim EXPO. To dobra okazja dla właścicieli e-sklepów, ecommersiaków i marketerów, żeby zainspirować się na cały następny rok. A to wszystko za sprawą towarzyszącym wystąpieniom, które z pewnością dostarczą wiedzy do prowadzenia e-biznesu! Nas jako żółtej inspiracji, dostawcy hostingów dedykowanych pod WordPress i PrestaShop, oczywiście nie mogło zabraknąć!

Stoisko B2.2, B2.3 i B2.4, czyli żółta przystań inspiracji dla Ciebie!

Właśnie na naszym stoisku czekają Cię same świetne rzeczy! Po pierwsze będziesz miał możliwość porozmawiać o swoim sklepie, w świetnym towarzystwie! Nasza ekipa nie tylko jest sympatyczna, ale posiada sporą wiedzę, którą przekażemy Ci w pigułce i to w mniej niż 5 sekund! Jak?

Zrobimy audyt Twojego sklepu, a dodatkowo omówimy go dla Ciebie na żywo – to po drugie 🙂

Po trzecie możesz wygrać książkę branżową! Myślimy, że warto

Po czwarte, napijesz się super energetycznego soku naturalnego, oczywiście żółtego! W jego skład wchodzi nie tylko pomarańcza, ale również cytryna i imbir, dostaniesz więc energii na cały dzień!

Po piąte nie wypuścimy Cię bez wiedzy dodatkowej, dlatego zaopatrzymy Cię w lekturę naszych wydań o szybkości sklepu oraz o contencie – będzie co czytać w jesienne wieczory!

>
Adrianna Szałańska
Budowanie dobrych relacji to jej codzienność. Od 8 lat zajmuje się e-marketingiem, szczególnie w obszarze mediów społecznościowych, komunikacji oraz contentu. Graficzka z pasji oraz wielbicielka dobrze zaprojektowanych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?