Dzielimy się z Wami zmianami, które właśnie miały miejsce w naszej organizacji. Dnia 31 lipca 2023 roku doszło do połączenia spółek R22 SA z cyber_Folks SA.

Co to oznacza dla Ciebie?

Dzięki temu połączeniu, nasza firma stała się jeszcze bardziej stabilna i silniejsza, gotowa sprostać Waszym potrzebom w jeszcze lepszy sposób. Połączenie zostało zrealizowane w trybie art. 492 §1 pkt 1) Kodeksu spółek handlowych, co oznacza, R22 spółka akcyjna – jako spółka przejmująca, wstąpiła z mocy prawa we wszystkie prawa i obowiązki cyber_Folks spółka akcyjna.

Zmiany, które zaistniały w wyniku połączenia, sprawiają, że R22 spółka akcyjna staje się spółką przejmującą i automatycznie obejmuje wszystkie prawa i obowiązki cyber_Folks spółka akcyjna.

Co to oznacza w praktyce? Wszystkie umowy, które zostały zawarte przez cyber_Folks spółka akcyjna, teraz są kontynuowane z mocy prawa przez R22 spółka akcyjna. To rozwiązanie, które gwarantuje Wam ciągłość świadczonych usług i bezproblemową współpracę.

Wraz z połączeniem nastąpiła również zmiana nazwy z R22 na cyber_Folks spółka akcyjna.

Aktualne dane spółki:
Nazwa: cyber_Folks SA

Co się zmieniło?

  • KRS: 0000685595
  • NIP: 7792467259
  • REGON: 367731587
  • Kapitał zakładowy: 283.600,00 złotych w całości wpłacony
  • Dla wszystkich zawartych umów powierzenia lub podpowierzenia przetwarzania danych osobowych, gdzie cyber_Folks S.A. jest podmiotem przetwarzającym, następuje aktualizacja „Załącznika nr 1. Lista innych podmiotów przetwarzających”. Nowy Załącznik nr 1, należy pobrać z Panelu Klienta, logując się na swoje konto, a następnie dołączyć do swojej dokumentacji RODO.

Bez zmian:

  • Wszystkie umowy zawarte przez cyber_Folks spółka akcyjna będą obecnie kontynuowane z mocy prawa przez R22 spółka akcyjna, jednak ze zmienioną nazwą na cyber_Folks spółka akcyjna. Tym samym, ta spółka powstała po połączeniu, stanie się administratorem danach osobowych oraz podmiotem przetwarzającym w zakresie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych. 
  • dane logowania, numery kont, usługi.

Jeszcze więcej – razem

Jesteśmy przekonani, że nasze połączenie przyniesie wiele korzyści i pozwoli nam jeszcze bardziej się rozwijać, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Oficjalny dokument połączenia znajduje się na stronie.

>
Ela Kornaś
Od 15 lat zajmuję się technologiami hostingowymi, domenowymi oraz związanymi z bezpieczeństwem. Odpowiadam za produkty domenowe oraz certyfikaty SSL. Moja codzienna praca polega na zapewnianiu Ci najciekawszej na rynku oferty nazw domenowych i certyfikatów SSL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?