Jak dodać swój pierwszy projekt na sprawdzdomene.pl?

Jeśli utworzyłeś już swoje konto na naszej stronie sprawdzdomene.pl i chciałbyś uruchomić monitoring pozycji SEO dla swojej witryny, to poniżej znajdziesz krótką instrukcję, która pomoże Ci w tej kwestii.

  • W celu utworzenia swojego pierwszego projektu przejdź na stronę sprawdzdomene.pl, naciśnij przycisk „Logowanie”, a następnie zaloguj się do swojego konta. Jeśli nie pamiętasz hasła, dowiedz się, jak odzyskać hasło: Jak odzyskać hasło na sprawdzdomene.pl?
  • Twoim oczom ukaże się prosty w obsłudze panel. W celu dodania nowego projektu wystarczy, że naciśniesz przycisk „Nowy projekt”, a następnie odpowiednio wypełnisz dane według zamieszczonych wyjaśnień.
  • Po wpisaniu swojej strony oraz jej zatwierdzeniu, na dole uzyskasz propozycje AI w doborze słów kluczowych. Po wybraniu któregoś z nich lub wpisaniu swojej własnej propozycji możesz wszystkie wybory fraz przejrzeć lub usunąć konkretne za pomocą krzyżyka (frazy wyświetlają się w obszarze Wybrane słowa kluczowe)
  • Jeśli nadal nie wiesz, jakie frazy monitorować to koniecznie przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się jak dobrać słowa kluczowe dla strony internetowej.
  • Naciśnij przycisk „Dodaj nowy projekt” i to wszystko! Dodawanie projektu zajmie tylko chwilę i
    będziesz mógł rozpocząć sprawdzanie pozycji SEO dla wybranej przez siebie witryny.
>
Krzysztof Łukasiewicz