Cześć! Zgodnie z zapowiedziami przyłączyliśmy futurehost.pl i najtanszedomeny.pl w naszej grupie, do marki cyber_Folks. Jako dotychczasowy klient Futurehost i Najtańszych Domen zyskujesz cały pakiet korzyści, zachowując wszystko to, co wiązało się dotąd z Twoimi usługami. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Społeczność cyber_Folks

Poczuj się częścią naszej społeczności! cyber – to serwery, wydajność, technologia, konwersje. Folks – to ludzie, społeczność, wsparcie i inspiracje. To my i Ty! Siły obsługi klienta obu marek zostaną połączone, dzięki czemu możesz liczyć na jeszcze lepszą, niż dotąd, obsługę. Strony futurehost.pl oraz najtanszedomeny.pl zostały przekierowane automatycznie na cyberfolks.pl.

Co się zmieniło?

  • logo i kolor w Panelu Klienta
  • nowy Program Partnerski
  • nowe, specjalistyczne pakiety hostingowe (PrestaShop i WordPress)
  • dłuższe godziny pracy BOK
  • dostęp do innowacyjnych narzędzi (np. audyt strony)

Co zostaje?

  • obecne usługi oraz ich przedłużanie na tych samych warunkach
  • dane logowania
  • numery kont, dane operatora
  • konfiguracja serwerów

Bardzo ważne!

Łącząc ze sobą dwie marki mamy dla Ciebie zmiany, które oferują bogate korzyści. Loginy i hasła zostają bez zmian.

Twoje usługi i ceny są zachowane

Twoje usługi obecne w chwili połączenia marek są zachowane wraz z ich parametrami i cenami. Połączenie marek nic nie zmienia w Twojej obecnej usłudze. Po połączeniu marek, wszelkie nowe zamówienia będą mogły być składane na usługi dostępne za pośrednictwem strony cyberfolks.pl. Oferta na tej stronie dotyczy nowozakładanych usług.

Koniecznie zwróć uwagę na pocztę!

Maile z informacjami od nas oraz fakturami będą od 11. grudnia przychodzić do Ciebie z domeny cyberfolks.pl! Wielu klientów ma w swoich programach poczty automatyczne reguły, sortujące lub filtrujące korespondencję z domen futurehost.pl oraz najtanszedomeny.pl. Koniecznie uwzględnij, że teraz maile dotyczące wygasania usług będą przychodzić od cyberfolks.pl. W przeciwnym wypadku możesz przeoczyć termin odnowienia domeny lub hostingu.

Nowe możliwości hostingowe

Dzięki zmianie, zyskujesz łatwy dostęp do nowych produktów, w ramach marki cyberfolks.pl – przede wszystkim do wyspecjalizowanych hostingów o podniesionej wydajności i mocniejszej konfiguracji dla WordPress oraz dla PrestaShop.

Różnice wydajnościowe względem klasycznych rozwiązań sięgają setek procent (wydajność WordPress do 67x większa, szybkość Presty nawet 5x lepsza). Te pakiety cechują się także wzmocnioną ochroną danych – kopie baz są wykonywane co 6 godzin.

więcej o hostingu dla WordPress

więcej o hostingu dla PrestaShop

Nowy Program Partnerski

Wraz z nową marką zyskujesz również nowy program partnerski! W programie cyberfolks.pl zgarniasz prowizję za polecenie hostingu. Kwota prowizji wynosi 50 zł przy poleceniu + 10% przy odnowieniu. Środki z programu są wypłacane gotówkowo.

Dla kogo jest program poleceń? Dla każdego, kto chce dzielić się dobrym hostingiem! Wystarczy użyć swojego reflinka dostępnego w Panelu Partnera. Jeżeli polecona osoba wchodząc w niego kupi hosting w ciągu 30 dni – otrzymasz prowizję.

więcej o Programie Partnerskim

Audyt strony

Zmiana oznacza też wygodny dostęp do bogatego zestawu narzędzi dodatkowych, jednym z nich jest audyt strony. Nasz mechanizm przetestował już 765.995 stron. Ty możesz wykonać go już teraz, bez zbędnych formalności.

Raport wygenerowany przez to narzędzie pozwoli Ci na poprawę wielu aspektów na stronie – Certyfikat SSL, wczytanie strony, analiza treści, słowa kluczowe, a nawet zapozna Cię z semantyką na Twojej stronie! Możesz również podsyłać go swoim klientom – zyskasz wspaniałą wartość w kontakcie z nimi!

więcej o audycie strony

Lepsza i dłuższa dostępność BOK

Obsługa klienta i czas reakcji jest dla nas niezwykle ważny. Dobry support to ten szybko dostępny, merytoryczny, pomocny oraz… dłużej dostępny dla Ciebie! Dlatego wraz ze zmianą masz dostęp do pomocy cyber_Folks w rozszerzonych godzinach. Z formularza na stronie, maila oraz poprzez czat skontaktujesz się 7 dni w tygodniu w godzinach 8-24, telefonicznie od 8 do 20, w dni powszednie.

Gotowy sklep internetowy

W cyber_Folks tworzymy nowe usługi, aby ułatwić Ci zarabianie w internecie. Jedną z nich jest platforma _Stores.

_Stores to platforma, na której szybko i łatwo postawisz własny sklep internetowy. Poznaj nasze oprogramowanie sklepu internetowego!

Co zostaje bez zmian?

Wszystkie Twoje obecne usługi zostają zachowane. Wszystkie dotąd opłacane pakiety zostały przeniesione do nowej marki w tej samej cenie, co do tej pory. Będziesz mógł je również przedłużać na tych samych warunkach. Dane logowania pozostają identyczne. Płatności, numery kont, dane operatora – to wszystko zachowuje ważność.

Sam Panel Klienta zmienił się kolorystycznie.

Konfiguracja serwerów także zostaje zachowana.

Jeśli masz pytania, dotyczące tego procesu – nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością udzieli odpowiedzi.

A teraz… no dalej – rozejrzyj się po stronie cyber_Folks 😉

>
Adrianna Szałańska
Budowanie dobrych relacji to jej codzienność. Od 8 lat zajmuje się e-marketingiem, szczególnie w obszarze mediów społecznościowych, komunikacji oraz contentu. Graficzka z pasji oraz wielbicielka dobrze zaprojektowanych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?