8. czerwca łączymy dwie marki w naszej grupie: a24.domeny.pl oraz cyber_Folks. Jako dotychczasowy klient A24 zyskujesz cały pakiet korzyści, zachowując wszystko to, co wiązało się dotąd z Twoimi usługami. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Koniecznie zwróć uwagę na pocztę!
Od 8 czerwca całą korespondencję do Ciebie będziemy kierować jako cyberfolks.pl. Koniecznie uwzględnij to w konfiguracji Twojego programu poczty, aby uniknąć ewentualnego przegapienia ważnej korespondencji!

Społeczność cyber_Folks

Poczuj się częścią naszej społeczności! cyber – to serwery, wydajność, technologia, konwersje. Folks – to ludzie, społeczność, wsparcie i inspiracje. To my i Ty! Strona a24.domeny.pl zostanie przekierowana automatycznie na cyberfolks.pl.

Co się zmieni?

  • logo i kolor w Panelu Klienta
  • nowy Program Partnerski
  • nowe, specjalistyczne pakiety hostingowe (PrestaShop i WordPress)
  • dostęp do innowacyjnych narzędzi (np. audyt strony)

Co zostaje?

  • obecne usługi
  • dane logowania
  • numery kont, dane operatora
  • konfiguracja serwerów

Twoje usługi i ceny są zachowane. Co nowego?

Łącząc ze sobą dwie marki mamy dla Ciebie zmiany, które oferują bogate korzyści. Pamiętaj, że loginy i hasła zostają bez zmian. Twoje usługi są zachowane wraz z ich parametrami i cenami. Połączenie nic nie zmienia w Twojej obecnej usłudze. Po połączeniu marek, wszelkie nowe zamówienia na usługi będą mogły być składane za pośrednictwem strony cyberfolks.pl. Oferta na tej stronie dotyczy nowych usług.

Nowe możliwości hostingowe

Dzięki zmianie zyskujesz łatwy dostęp do nowych produktów, w ramach marki cyberfolks.pl. Przede wszystkim do wyspecjalizowanych hostingów o podniesionej wydajności dla WordPress oraz dla PrestaShop.

Te różnice sięgają setek procent, dla przykładu wydajność WordPress do 67x większa, szybkość Presty nawet 5x lepsza. To nie wszystko! Pakiety WordPress oraz PrestaShop cechują się także wzmocnioną ochroną danych – kopie baz są wykonywane co 6 godzin.

więcej o hostingu dla WordPress

więcej o hostingu dla PrestaShop

Nowy Program Partnerski

Wraz z nową marką zyskujesz również nowy program partnerski! W programie cyberfolks.pl zgarniasz prowizję za polecenie hostingu. Kwota prowizji wynosi 50 zł przy poleceniu + 10% przy odnowieniu. Środki z programu są wypłacane gotówkowo.

Dla kogo jest program poleceń? Dla każdego, kto chce dzielić się dobrym hostingiem! Wystarczy użyć swojego reflinka dostępnego w Panelu Klienta (zakładka Program Partnerski). Jeżeli polecona osoba kupi hosting w ciągu 30 dni – otrzymasz prowizję.

więcej o Programie Partnerskim

Audyt strony

Dzięki tej zmianie zyskujesz również wygodny dostęp do bogatego zestawu narzędzi dodatkowych, jednym z nich jest audyt strony. Nasz mechanizm przetestował już ponad 800 tysięcy stron. Ty możesz wykonać go już teraz, bez zbędnych formalności.

Raport wygenerowany przez to narzędzie pozwoli Ci na poprawę wielu aspektów na stronie – Certyfikat SSL, wczytanie strony, analiza treści, słowa kluczowe, a nawet zapozna Cię z semantyką na Twojej stronie! Możesz również podsyłać go swoim klientom – zyskasz wspaniałą wartość w kontakcie z nimi!

więcej o audycie strony

Gotowy sklep internetowy

W cyber_Folks tworzymy nowe usługi, aby ułatwić Ci zarabianie w internecie. Jedną z nich jest platforma _Stores.

_Stores to platforma, na której szybko i łatwo postawisz własny sklep internetowy. Poznaj naszą platformę sklepu internetowego!

Co zostaje bez zmian?

Wszystkie Twoje obecne usługi zostają zachowane. Wszystkie opłacone pakiety zostały przeniesione do nowej marki w tej samej cenie, co do tej pory. Dane logowania pozostają identyczne. Płatności, numery kont, dane operatora – to wszystko zachowuje ważność.

Sam Panel Klienta zmienił się jedynie kolorystycznie – funkcjonalnie jest to identyczne, znane Ci już narzędzie. W marce cyberfolks.pl masz dostęp także do innych usług hostingowych i masz możliwość zamawiania nowych usług hostingowych, działających w oparciu o panel direct_Admin.

Konfiguracja serwerów także zostaje zachowana.

Jeśli masz pytania, dotyczące tego procesu – nasze Biuro Obsługi Klienta z przyjemnością udzieli odpowiedzi.

A teraz… no dalej – rozejrzyj się po stronie cyber_Folks 😉

>
Adrianna Szałańska
Budowanie dobrych relacji to jej codzienność. Od 8 lat zajmuje się e-marketingiem, szczególnie w obszarze mediów społecznościowych, komunikacji oraz contentu. Graficzka z pasji oraz wielbicielka dobrze zaprojektowanych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?