_Stores to nowa usługa cyber_Folks, to kreator sklepu internetowego, dzięki któremu w kilku szybkich krokach założysz prosty sklep internetowy i zaczniesz sprzedawać w sieci.

Zastanawiasz się czy rozpocząć sprzedaż w internecie? Nie wiesz jak założyć sklep internetowy? Sprawdź _Stores – łatwe w użyciu narzędzie, za pomocą którego szybko tworzysz sklep internetowy i wchodzisz do branży e-commerce. 

Wierzymy, że sprzedaż przez internet może być łatwiejsza i skuteczniejsza. To przekonanie przyświecało nam przy tworzeniu _Stores. Oddajemy w ręce użytkowników przyjazne narzędzie, które pozwoli im szybko i łatwo zrealizować plany prowadzenia sprzedaży w sieci.

Jakub Dwernicki, prezes zarządu cyber_Folks

Poznaj możliwości, jakie daje sklep w _Stores i dowiedz się czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Prosty sklep internetowy w kilku krokach

Założenie sklepu za pomocą oprogramowania sklepu internetowego _Stores trwa nie dłużej niż 15 min. Wszystko dzieje się w intuicyjnym konfiguratorze, gdzie na każdym kroku proste instrukcje wskazują, co należy zrobić.

Kreator prostego sklepu internetowego _Stores.
Kreator sklepu w _Stores. Krok pierwszy – wybór branży.

Podczas konfiguracji wybierasz szablon graficzny dopasowany do Twojej branży, styl, kolorystykę i krój pisma. Nadajesz nazwę Twojemu sklepowi i ewentualny slogan reklamowy. Decydujesz również jakie strony, poza stronami poszczególnych produktów, ma posiadać Twój sklep.

Platformę sklepu internetowego _Stores testujesz bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przez 14 dni, żeby sprawdzić czy jest to usługa dla Ciebie.

W tym czasie masz dostęp do wszystkich funkcjonalności sklepu. W trakcie okresu testowego prześlemy Ci też niezbędne materiały edukacyjne, dzięki którym przygotujesz się do prowadzenia sprzedaży online. Na każdym kroku będziesz mogła lub mógł liczyć na naszych doradców. Krok po kroku wszystko wytłumaczą i odpowiedzą na Twoje pytania.

Przyjazny panel do samodzielnej obsługi

_Stores powstał z myślą o osobach, które szukają rozwiązań intuicyjnych i przyjaznych w obsłudze. Nie musisz posiadać umiejętności technicznych ani graficznych. W panelu sklepu w _Stores łatwo odnajdziesz wszystkie funkcje i odpowiednio je ustawisz.

Prosty sklep internetowy _Stores i jego panel obsługi.
Panel do zarządzania sklepem w _Stores

A nawet jeśli coś nie końca będzie dla Ciebie jasne, to możesz liczyć na nasze wsparcie. W dziale Pomoc _Stores znajdziesz niezbędne informacje i instrukcje, jak korzystać z naszego narzędzia. A jeśli coś nadal nie będzie dla Ciebie jasne, pomocą służy nasz Zespół Wsparcia.

Profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo biznesowe 

Przy zakładaniu i prowadzeniu sklepu jesteśmy razem z Tobą. W naszym zespole czekają na Ciebie osoby, które służą profesjonalnym wsparciem technicznym. Nie musisz szukać odpowiedzi na Twoje pytanie w czeluściach internetu, na forach internetowym czy w grupach dyskusyjnych. Nie musisz wydawać pieniędzy na konsultacje ze specjalistami. W _Stores wsparcie techniczne masz w ramach opłaty abonamentowej.

Pomożemy Ci, abyś mogła lub mógł skupić się na sprzedaży i rozwijaniu Twojego sklepu. Razem zbudujemy Twój prosty sklep online.

Jako naszego klienta będziemy Cię wspierać również merytorycznie w prowadzeniu biznesu. Możesz liczyć na wartościowe treści, które dostarczymy prosto na Twoją skrzynkę mailową. 

Estetyczne i nowoczesne szablony

Żyjemy w czasach, w których dominuje przekaz wizualny, a klienci oczekują produktów, które są estetyczne. Podobne oczekiwania mają w stosunku do sklepów internetowych i prezentowanej w niej oferty. W skrócie: klient chce kupić ładny produkt w ładnym sklepie.

Przykładowe szablony graficzne sklepów na _Stores.

_Stores wychodzi naprzeciw tym wymaganiom. Atrakcyjnie wizualne i nowoczesne szablony graficzne, przygotowane przez specjalistów z branży e-commerce, pozwolą Ci się wyróżnić na rynku.

Sklep, który ładnie wygląda wzbudza zaufanie i postrzegany jest jako bardziej profesjonalny, a to oczywiście przekłada się na sprzedaż

Odbiorcy zwracają dużą uwagę na różne elementy graficzne, z których składa się sklep. Doskonale pokazują to wyniki badań dotyczące wpływu liczby zdjęć produktu w na stronie na wysokość współczynnika konwersji. Okazuje się, że samo zwiększenie liczby zdjęć z jednego do dwóch może zwiększyć współczynnik konwersji prawie dwukrotnie [1]. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule nt. zdjęć w sklepie internetowym. Dobrze podana informacja w formie graficznej potrafi przesądzić o sukcesie sklepu. 

Wszystko w jednym miejscu i w stałej cenie

Dzięki temu, że jesteśmy firmą hostingową możemy zagwarantować Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać przez internet. W ramach _Stores w jednym miejscu i w stałej cenie otrzymujesz:

  • domenę dla Twojego sklepu,
  • hosting, czyli miejsce na serwerze na Twoje pliki, np. zdjęcia do sklepu,
  • skrzynkę pocztową (a nawet kilka skrzynek),
  • i oczywiście samo narzędzie, aplikację do założenia i prowadzenia prostego sklepu internetowego.

W platformie sklepu internetowego _Stores znajdziesz również gotowe do uzupełnienia i dostosowania pod Twój biznes  dokumenty niezbędne do legalnego działania sklepu takie jak: Regulamin sklepu i Polityka prywatności czy Ustawienia plików cookies. Nie musisz zamawiać tych dokumentów u prawników i wydawać dodatkowych środków.

Naszą ambicją jest dostarczenie Ci w jednym miejscu i stałej cenie wszystkiego, co niezbędne do prowadzenia sprzedaży przez internet. Chcemy, abyś miała lub miał jak najwięcej czasu na prowadzenie i rozwój Twojego sklepu. Oprogramowanie sklepu internetowego _Stores to doskonała odpowiedź na pytanie: jak zbudować prosty sklep online i rozpocząć sprzedaż w sieci?

Przyszłość sprzedaży w sieci

Wartość sprzedaży za pośrednictwem internetu rośnie z roku na rok. Coraz większa liczba konsumentów, coraz częściej i coraz więcej kupuje online. Panująca obecnie inflacja wprawdzie powoduje, że konsumenci ograniczają zakupy, ale z drugiej strony coraz częściej zamieniają kupowanie w sklepach stacjonarnych na kupowanie w sieci. Najczęstszym powodem jest chęć zaoszczędzenia. 

Z raportu „Perspektywy rozwoju rynku e-commerce w Polsce 2021-2026” [2], przeprowadzonego przez firmę PwC wynika, że:

  • w 2026 r. wartość brutto polskiego rynku handlu e-commerce będzie na poziomie 162 mld zł,
  • oznacza to średnioroczny wzrost o 12%,
  • najszybciej będzie rosła sprzedaż produktów spożywczych oraz z tych kategorii zdrowie i uroda.

Sprzedaż przez internet będzie się rozwijać, a Ty możesz wykorzystać szansę na zbudowanie w tej branży solidnego i dochodowego biznesu

Również Ty możesz skorzystać z tego trendu. Wykorzystaj szansę uruchom prosty sklep internetowy i zacznij sprzedawać w sieci. Możesz to zrobić wybierając _Stores. To przyjazne w obsłudze narzędzie szybko i bez dużych nakładów finansowych pozwoli Ci uruchomić i prowadzić sklep internetowy.  


[1] „Is a Picture Really Worth a Thousand Words? On the Role of Images in E-commerce”, Wei Di, Neel Sundaresan, Robinson Piramuthu, Anurag Bhardwaj, eBay Research Labs, eBay Inc. (www.citeseerx.ist.psu.edu)
[2] Źródło: W ciągu 5 lat rynek e-commerce w Polsce osiągnie wartość 162 mld zł , PwC.

Łukasz Badziak cyber folks
>
Łukasz Badziak
Projektant treści tekstowych i graficznych, marketingowiec, PR-owiec – w zależności od potrzeby. Majsterkowicz oraz entuzjasta odnawiania starych mebli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

Polecane dla Ciebie

Szukasz dalej?