cyber_Webinar 07-12-2021 11:00

Czytelność strony www – zrób to dobrze!

Prelegent: Marcin Andrzejewski
Czytelność strony www - zrób to dobrze!

Zobacz nagranie webinaru już teraz!

Jak za pomocą liter zwiększyć sprzedaż i poprawić komunikację na stronie internetowej?

Masz już swoją stronę internetową i szukasz sposobu na poprawę czytelności? A może dopiero myślisz o swojej pierwszej stronie i nie wiesz jak poukładać te wszystkie teksty? Interesują Cię konkretne rozwiązania, a nie teoretyczna wiedza? Dobrze trafiłeś!

Ten webinar powstał z myślą o:

  • specjalistach w działach marketingu, contentu i grafiki, którym zależy na użytecznych układach i czytelnych tekstach na stronach internetowych,
  • właścicielach stron internetowych, którzy cenią wiedzę praktyków i chcą realnie poprawić swoją witrynę, aby zwiększyć sprzedaż,
  • wszystkich tych, którzy uważają, że nie mają poczucia estetyki i „od tego jest grafik” i chcą się przekonać, że za sprawą kilku podstawowych zasad mogą zmienić zdanie :).

Webinar odbędzie się 7.12.2021 roku i jest bezpłatny.

Marcin Andrzejewski

Projektant graficzny skupiający się na projektowaniu opartym na liternictwie i komunikacji wizualnej. Ekspert ds. wizerunku oraz komunikacji specjalizujący się w kampaniach wyborczych i sprzedażowych. Członek polskiej społeczności skupionej wokół WordPressa i organizator WordUp! Kalisz. Prelegent i konsultant w tematyce komunikacji wizualnej, liternictwa oraz WordPressa.