❗❗❗ Ostatni dzień promocji! Kup teraz gotowy sklep od 228 zł / rok! ❗❗❗

Jak zalogować się do bazy danych przez phpMyAdmin?

Jeśli chcesz zalogować się do bazy danych przez phpmyadmin, wykonaj następujące czynności:

1. Zaloguj się do panelu administracyjnego: https://cyberfolks.pl/pomoc/logowanie-sie-do-panelu-administracyjnego/
2. Wybierz z listy dowolną domenę
3. W sekcji „Bazy danych” wybierz „phpMyAdmin” – jest to odnośnik do logowania do phpMyAdmin

Logowanie do phpMyAdmin dostępne jest również po wpisaniu w przeglądarce nazwa_serwera/phpmyadmin, na przykład dla serwera s120.cyber-folks.pl link do logowania to s120.cyber-folks.pl/phpmyadmin. Możesz również wpisać jako adres logowania twojadomena/phpmyadmin pod warunkiem, że rekordy A Twojej domeny kierują na serwer, na którym utrzymywana jest baza.

4. Na stronie logowania podaj nazwę użytkownika i hasło do bazy danych

Uwaga #1! Do logowania do phpMyAdmin możesz użyć również loginu i hasła do panelu direct_admin – w phpMyAdmin będą widoczne wtedy wszystkie bazy danych utworzone na Twojej usłudze.
Uwaga #2! Jeśli dany użytkownik dodany jest do więcej niż jednej bazy danych, w phpMyAdmin będą widoczne wszystkie bazy, do których jest on dodany jako użytkownik.
Uwaga #3! Jeśli nie znasz nazwy użytkownika i hasła do bazy, możesz podejrzeć je w plikach konfiguracyjnych Twojej strony. Możesz też utworzyć nowego użytkownika do danej bazy danych i zalogować się do niej za pomocą jego danych: https://cyberfolks.pl/pomoc/jak-dodac-nowego-uzytkownika-do-bazy-danych/

jak-zalogowac-sie-do-bazy-danych-przez-phpmyadmin
>
Magdalena Pietraszek