Jak włączyć płatności automatyczne?

Płatności automatyczne to spore ułatwienie. Wystarczy je skonfigurować, a już nie musisz się przejmować, że nie zdążysz zapłacić za usługę. Włączenie płatności automatycznych będzie dotyczyć wszystkich usług na Twoim koncie, niezależnie od rodzaju.

Płatności automatyczne możesz aktywować w panelu klienta w kilku krokach:

1. Zaloguj się do panelu klienta panel.cyberfolks.pl.
2. W menu rozwiń zakładkę „Rozliczenia” a następnie wybierz „Płatności automatyczne”.

3. W celu uruchomienia płatności automatycznych trzeba wskazać kartę, z której będziemy pobierać środki. Jeśli nie posiadasz dodanej karty na koncie – wybierz opcję „Dodaj kartę płatniczą”.

4. Podaj dane karty i ją zapisz. Dodanie karty obciąży ją tymczasowo na 1 zł w celu weryfikacji – kwota ta zostanie automatycznie zwrócona w ciągu kilku dni.

5. Po dodaniu karty płatniczej wróć do zakładki „Płatności automatyczne” i wybierz opcję „Aktywuj płatności automatyczne”:

6. Wybierz kartę, z której będą pobierane środki na opłacanie usług oraz zapoznaj się z regulaminem płatności automatycznych, a następnie kliknij „Zapisz”:

7. Po włączeniu płatności automatycznych w tej zakładce możesz sprawdzić jakie są nadchodzące płatności.

8. Więcej informacji w sprawie automatycznych płatności możesz znaleźć w panelu klienta w zakładce Automatyczne płatności -> Najczęściej zadawane pytania.

Gotowe! Ciesz się sprawnie działającymi usługami – bez konieczności pamiętania terminów ich ważności.

jak-wlaczyc-platnosci-automatyczne
>
Alisa Łaska