Uruchom swój sklep internetowy na _Stores w ciągu 14 dni, a otrzymasz w PREZENCIE książkę "Patent na e-commerce" autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego >>>
cyber_Webinar 22-02-2023 11:00

Stwórz swój pierwszy sklep szybko i prosto!

Prelegent: Kacper Skoczylas & Adrian Diemidiuk
Stwórz swój pierwszy sklep szybko i prosto!

Sklep w 15 minut? To możliwe?

Myślisz o swoim pierwszym sklepie internetowym? Wiesz, że setki osób właśnie w tej chwili zakłada swój e-commerce? Dlaczego? Bo to bardzo proste! Bariera wystartowania z własnym sklepem jest coraz niższa. A Ty… dobrze trafiłeś, bo chcemy Ci pokazać jak przybliżyć Cię do osiągnięcia swojego wymarzonego sklepu internetowego dzięki produktowi _Stores!

Ten webinar powstał z myślą o:

  • tych wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w e-commerce bez inwestowania w to dużych środków,
  • osobach planujących uruchomienie własnego sklepu internetowego, które nie mają umiejętności technicznych lub graficznych,
  • właścicielach sklepów internetowych, którzy szukają prostszych rozwiązań,
  • właścicielach sklepów stacjonarnych, którzy chcieliby zacząć sprzedawać online.

W trakcie webinaru Kacper Skoczylas opowie o tym czym jest _Stores, jaka historia stoi za jego powstaniem oraz dla kogo jest to odpowiednie rozwiązanie. Z kolei Adrian Diemidiuk zaprezentuje _Stores w praktyce, opowie o najważniejszych funkcjach i udogodnieniach produktu. Pokaże go od środka.

Webinar będzie zawierał prezentację nowego produktu cyber_Folks – _Stores

Webinar odbędzie się 22.02.2023 r. o godz.11.00 i jest bezpłatny.

WAŻNE! Zapisy trwają do 22.02.2023 r. do godziny 10.30.

Kacper Skoczylas

Kacper Skoczylas

Doświadczony menedżer marketingu z doświadczeniem w pracy dla międzynarodowych firm technologicznych i internetowych. Z niespożytą energią jako Head of Marketing, zarządza marketingiem nowego produktu cyber_Folks – _Stores, usługi stworzonej do szybkiego zakładania i prowadzenia sklepów internetowych. Zwolennik aktywnego trybu życia i podróży. Obecnie przygotowuje się do pełnego Iron Mana.

Adrian Diemidiuk

Szef działu _Stores odpowiedzialnego za wsparcie klientów w drodze do uruchomienia wymarzonego sklepu internetowego. W jego krwiobiegu od zawsze płynie obsługa klienta. Zadowolenie klientów przedkłada nawet nad tabliczkę czekolady. Uwielbia gry planszowe i psy – w szczególności Zetę i Bunię, w kolejności podrabiana pinczerka i maltańczyk.