Serwery dedykowane

Szukasz nowej maszyny?

Wybierz serwer dedykowany, jeśli klasyczny hosting nie jest już wystarczający i ciesz się pełną mocą i przestrzenią!

Procesory
Zarządzanie serwerem
Dysk
Pamięć RAM
Dostępność

Intel Xeon E-2236

CPU: 6x 3.4 GHz
RAM: 64 GB
DYSK: 2x 2 TB SSD
 • Zarządzanie PREMIUM
 • Panel DirectAdmin
 • Rozszerzony antyDDoS
949 1167.27 zł / mc – 21%
74900/ miesiąc 92127/ miesiąc

Serwer zarządzany PREMIUM

Zarządzany serwer dedykowany z zainstalowanym, wygodnym panelem DirectAdmin oraz pakietem 5h prac administracyjnych miesięcznie. Dysk: 2x 2 TB SSD, CPU: Intel Xeon E-2236 6x 3.4 GHz, RAM 64 GB.

Intel Xeon E-2236

CPU: 6x 3.4 GHz
RAM: 32 GB
DYSK: 2x 1 TB SSD
 • Zarządzanie PREMIUM
 • Panel DirectAdmin
 • Rozszerzony antyDDoS
859 1056.57 zł / mc – 19%
69900/ miesiąc 85977/ miesiąc

Serwer zarządzany PREMIUM

Zarządzany serwer dedykowany z zainstalowanym, wygodnym panelem DirectAdmin oraz pakietem 5h prac administracyjnych miesięcznie. Dysk: 2x 1 TB SSD, CPU: Intel Xeon E-2236 6x 3.4 GHz, RAM 32 GB.

Intel Xeon E-2234

CPU: 4x 3.6 GHz
RAM: 16 GB
DYSK: 2x 500 GB SSD
 • Zarządzanie PREMIUM
 • Panel DirectAdmin
 • Rozszerzony antyDDoS
769 945.87 zł / mc – 16%
64900/ miesiąc 79827/ miesiąc

Serwer zarządzany PREMIUM

Zarządzany serwer dedykowany z zainstalowanym, wygodnym panelem DirectAdmin oraz pakietem 5h prac administracyjnych miesięcznie. Dysk: 2x 500 GB SSD, CPU: Intel Xeon E-2234 4x 3.6 GHz, RAM 16 GB.

Intel i3-7100

CPU: 2x 3.9 GHz
RAM: 8 GB
DYSK: 2x 250 GB SSD
 • Zarządzanie PREMIUM
 • Panel DirectAdmin
 • Rozszerzony antyDDoS
679 835.17 zł / mc – 12%
59900/ miesiąc 73677/ miesiąc

Serwer zarządzany PREMIUM

Zarządzany serwer dedykowany z zainstalowanym, wygodnym panelem DirectAdmin oraz pakietem 5h prac administracyjnych miesięcznie. Dysk: 2x 250 GB SSD, CPU: Intel i3-7100 2x 3.9 GHz, RAM 8 GB.

Jeśli na stronie wskazano ceny promocyjne to, jeśli nie wskazano inaczej, obowiązują one w pierwszym wybranym okresie rozliczeniowym. Opcjonalne odnowienia w kolejnych okresach są możliwe w cenach regularnych. Aby skorzystać z promocji w największym stopniu sugerujemy wybranie rocznego okresu rozliczeniowego.

Historia niebieskiej diody

Wiesz, w serwerach dedykowanych chodzi o detale. Jednym z nich jest mała, niebieska dioda z przodu urządzenia. Z tyłu jest identyczna. Ich główne zadanie to świecić się… jednocześnie. Wyobraź sobie, że masz dołożyć pamięć RAM do serwera. Jest ich wiele identycznych w szafie. Namierzasz ten właściwy. Idziesz od drugiej strony, żeby odłączyć od niego kable i… który to był? Siedemnasty z góry… nie… chyba osiemnasty. A może…

Właśnie dlatego maszyny mają taką małą diodę, którą można zapalić jednocześnie z przodu i z tyłu, z każdego miejsca na świecie, poprzez zdalną konsolę. Dzięki niej nasze działania są szybsze i bezbłędne.

Damian
poza pracą z serwerami – uwielbiam czytać kryminały

Komponenty

Serwer dedykowany to – jak sama nazwa mówi – urządzenie przygotowane dla Ciebie. Znajdziesz tu najczęściej wybierane konfiguracje, ale nasz doradca chętnie porozmawia z Tobą o indywidualnie dobieranych parametrach.

Na tej stronie znajdziesz ofertę serwerów dedykowanych w najczęściej stosowanych konfiguracjach, ale wiedz, że będziemy zachwyceni, jeśli zwrócisz się do nas po poradę, abyśmy mogli dopasować konfigurację idealną dla Ciebie.

Niezawodność

Redundancja

Oznacza, że niezbędne do działania komponenty są zwielokrotnione. Czyli serwery mają przykładowo dwa zasilacze, podczas, gdy do pracy wystarczy jeden. Centrum danych jest wyposażone w dwa tory zasilania, dzięki czemu w razie awarii lub prac serwisowych nie dochodzi do przerwy w działaniu.

Chłodzenie

W serwerach stosujemy podwójne chłodzenie, tzn. w razie, gdyby jakiś wentylator się spalił albo zatarł, to pozostałe zwiększają obroty tak, aby zapewnić wystarczający przepływ powietrza. Chłodzenie w centrum danych także jest odporne na awarię układu klimatyzacji.

Serwerowy RAM ECC

Moduły RAM stosowane w serwerach są inne niż te, które znasz z komputera domowego. Przechowują dodatkowe informacje, dotyczące sum kontrolnych. Dzięki nim w razie przypadkowego przestawienia bitu – moduł RAM jest w stanie odtworzyć omyłkowo przekłamaną informację, dla zapewnienia maksymalnej niezawodności.

Dane

Oczywiście to sprawa najważniejsza – dane zapisujemy w RAID 1 dla najczęściej wybieranych opcji dwudyskowych, ale są także możliwości wykorzystania np. 4 dysków w RAID 10, w wypadku serwerów w obudowie rack, oferowanych w drodze indywidualnej rozmowy. Tego typu rozwiązania zapewniają Ci pełne bezpieczeństwo danych na wypadek awarii dowolnego dysku.

Rdzenie czy częstotliwość?

Słyszę to pytanie dość często. Klienci wolą wiedzieć, czy w ich wypadku lepiej sprawdzi się maszyna z wieloma rdzeniami „mocnymi” czy mniejszą liczbą rdzeni o niższym taktowaniu.

W zastosowaniach webowych musisz wiedzieć, że aplikacje PHP wykonują się – co do zasady – na jednym wątku. Kiedy użytkownik zażąda wykonania skryptu PHP, to przetworzy się on tym szybciej, im większa częstotliwość. Oznacza to, że lepiej mieć szybsze rdzenie, ale…

… ale jeśli w trakcie przetwarzania skryptu pojawią się kolejne żądania – to będą one czekać na swoją kolej. Jeśli będzie ich więcej – utworzy się kolejka i nastąpi spowolnienie. Tutaj przydadzą się z kolei liczne rdzenie – ich liczba będzie ważniejsza niż wydajność pojedynczego rdzenia.

Innymi słowy – jeśli masz mało jednoczesnych żądań, ale zależy Ci na czasie wykonania pojedynczego żądania – radzę szybsze zegary, jeśli masz wiele żądań (np. mocno odwiedzaną stronę) – lepiej sprawdzi się wiele wątków.

Masz inne pytania – pisz śmiało, chętnie odpowiemy!

Wiktor

Prywatnie miłośnik szybkich samochodów

Dlaczego serwer dedykowany w c_F?

Data center w Polsce

Serwery utrzymujemy w Centrum Danych w Krakowie. Dzięki temu możesz być spokojny o sprawy związane z RODO oraz o parametry dostępu do danych z Polski i Europy (ping)

3634/min

Z taką prędkością kręci się obecnie wentylator nr 2 w serwerze s1853. Takich parametrów monitorujemy aktualnie ok. 120 tysięcy w każdym momencie. Mocno o to dbamy!
Port 100 Mbps do Twojej dyspozycji.

Znakomity sprzęt

Markowe procesory i efektywne kosztowo kasety pozwalają na uzyskanie znakomitych osiągów przy zachowaniu świetnej ceny rozwiązania. Dzięki technologii kaset zapewniamy atrakcyjne ceny.

Klimatyzacja precyzyjna

Zbyt wilgotno i ryzykujesz skroplenie wilgoci, zbyt sucho – wyładowania elektrostatyczne. Dlatego zapewniamy warunki z zadaną wilgotnością i temperaturą, z dokładnością do 1 st. C!

Bez tlenu

W razie ewentualnego pożaru system gaszenia gazem wypiera tlen z powietrza i zapewnia zachowanie działania elektroniki. To najlepszy znany ludzkości sposób gaszenia serwerów.

Wsparcie po całości!

Nasi eksperci z przyjemnością pomogą i doradzą w zakresie najlepszych rozwiązań serwerowych. W końcu zarządzamy tysiącami fizycznych maszyn. Zapraszamy do kontaktu, chętnie porozmawiamy.