Podstawowe zadania

  • bieżąca praca nad rozbudową zaplecza – jakościowo oraz ilościowo
  • linkowanie klientów z zaplecza
  • zdobywanie wartościowych linków do strony klientów

Oczekiwania

  • doświadczenie w branży SEO (wiedza i znajomość aktualnych trendów),
  • umiejętność kreatywnego pozyskiwania linków
  • umiejętność tworzenia zaplecza – budowa oraz zarządzanie istniejącym zapleczem
  • znajomość tworzenia stron – WordPress, html
  • umiejętność optymalizacji tworzonych stron internetowych,
  • znajomość technik link buildingu

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę nad innowacyjnymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • stały rozwój umiejętności z zakresu obsługi klienta hostingowego i pozycjonowania
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania
  • szkolenia rozwojowe
  • świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
  • pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu – biurowiec „Bałtyk”
  • możliwość skorzystania z dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • owoce w biurze

na stanowisko: Specjalista ds. budowy zaplecza SEO