Szukamy doświadczonego Specjalisty SEO/Content/Marketing, który dołączy do naszego nowego, innowacyjnego projektu. Jeśli masz kilkuletnie doświadczenie związane z optymalizacją treści i funkcjonalności pod kątem SEO, to ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy osoby, która nie tylko doskonale radzi sobie w obszarze SEO i content marketingu, ale także ma zdolność do tworzenia strategii i zarządzania nimi w taki sposób, aby wykorzystać pełen potencjał narzędzi AI.

Nasz projekt jest naprawdę wyjątkowy. Skupia się na tworzeniu narzędzi do automatycznej budowy stron internetowych, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji. Co to oznacza? Nasza platforma ma pomóc użytkownikom w łatwym i szybkim tworzeniu nowoczesnych, responsywnych stron internetowych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Co nas wyróżnia? To nie tylko unikalny interfejs, ale również zaawansowane mechanizmy, które wspomagają człowieka na każdym etapie pracy z naszym narzędziem. Chcemy, aby nasz zespół składał się z osób, które mają pasję do tworzenia czegoś nowego i ambitnie podchodzą do każdego wyzwania.

Twoje zadania

  • Optymalizacja wdrażanych szablonów pod kątem SEO, zapewniając ich wysoką jakość i skuteczność
  • Optymalizacja dostarczanych funkcji pod kątem SEO, zapewniając optymalne działanie
  • Tworzenie tekstów wsadowych dla wspieranych branż z wykorzystaniem ChatGPT, dostarczając wysokiej jakości treści zgodnej z wymaganiami SEO
  • Opracowywanie strategii marketingowych dla wspieranych branż
  • Współpraca z zespołem developerskim w celu dostosowania platformy do wymagań SEO

Wymagane umiejętności

  • Zaawansowana znajomość SEO: Głęboka wiedza na temat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, w tym znajomość narzędzi takich jak Google Analytics, SEMrush, Ahrefs, Moz, Google Search Console
  • Doświadczenie w marketingu treści: Umiejętność tworzenia strategii content marketingowych, które zwiększają zaangażowanie i konwersję, oraz doświadczenie w tworzeniu różnorodnych form treści (blogi, artykuły, case studies, video)
  • Znajomość technik copywritingu: Zdolność do pisania przekonujących i SEO-friendly tekstów, które wspierają cele biznesowe
  • Znajomość Social Media Marketing: Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii na platformach social media
  • Znajomość ChatGPT: Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, takich jak ChatGPT, do optymalizacji procesów tworzenia treści, wsparcia strategii SEO i personalizacji komunikacji marketingowej. Zdolność do integracji AI w celu zwiększenia efektywności i innowacyjności kampanii content marketingowych

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość udziału w innowacyjnym projekcie zorientowanym na rozwój i eksperymentowanie z najnowszymi technologiami
  • Kartę Benefit Systems – MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego