Podstawowe zadania

  • bieżąca praca nad powierzonymi zadaniami
  • optymalizacja stron internetowych
  • zdobywanie linków do stron klientów
  • kontakt z klientem w celu omówienia statusu wykonywanej usługi

Oczekiwania

  • minimalne doświadczenie i wiedza z branży SEO
  • znajomość popularnych CMS: WordPress, Joomla, Prestashop
  • lekkość w kontakcie z klientem i umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w branży SEO (wiedza i znajomość aktualnych trendów)
  • znajomość HTML/CSS oraz podstawy PHP
  • umiejętność skutecznego pozycjonowania
  • umiejętność optymalizacji stron www pod skuteczne pozycjonowanie
  • znajomość narzędzi wspomagających SEO: Google Search Console, Google Analytics, Google PageSpeed, Google Trends, Ahrefs, Semstorm, Screaming Frog

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę nad innowacyjnymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • stały rozwój umiejętności z zakresu obsługi klienta hostingowego i pozycjonowania
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania
  • szkolenia rozwojowe
  • świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
  • pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu – biurowiec „Bałtyk”
  • możliwość skorzystania z dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • owoce w biurze

na stanowisko: Pozycjoner