Poszukujemy energicznych i entuzjastycznie nastawionych osób, pragnących budować swoją karierę w jednej z największych firm z branży IT. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zdalne wsparcie techniczne użytkowników w obszarze usług hostingowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z serwerami

  • Doświadczenie w branży IT

  • Znajomość języków skryptowych/programowania (bash, python, perl)

  • Umiejętność nieszablonowego podejścia do klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu linux na poziomie użytkownika i administratora

  • Podstawowa znajomość sposobu konfiguracji DNS, Apache, qmail, MySQL

  • Elastyczność, otwartość na nowe wyzwania oraz chęć zdobywania wiedzy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Lekkość w kontakcie z klientem oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Minimum średnie wykształcenie

Oferujemy

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • System premiowy

  • Bezpłatny parking

  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju w grupie innowacyjnych spółek

  • Kartę Benefit Systems – MultiSport

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • W każdą środę dostaniesz od nas zastrzyk witamin - mamy dostawę świeżych owoców

  • Pyszną kawę z ekspresu

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów przez telefon, e-mail, chat

  • Praca zmianowa

  • Konfiguracja i zarządzanie usługami internetowymi w ramach gotowych rozwiązań

  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem