Poszukujemy energicznych i entuzjastycznie nastawionych osób, pragnących doskonalić swoje umiejętności w kontaktach z klientem. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wspieranie aktualnych Klientów w doborze oferty, negocjowanie warunków współpracy, utrzymywanie relacji z Klientami oraz pozyskiwaniu nowych klientów.

Twoje zadania

  • Kontakt z Klientami (telefoniczny, e-mailowy oraz przez czat)
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i rozwijanie relacji z pozyskanymi Klientami
  • Aktywna sprzedaż rozwiązań i usług (infolinia przychodząca)
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami
  • Obsługa zapytań ofertowych
  • Analiza potrzeb i rozszerzanie zakresu współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami
  • Bieżąca obsługa zamówień
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagane umiejętności

  • Lekkość w kontakcie z Klientem i umiejętności komunikacyjne
  • Orientacja na realizacje celów
  • Gotowość na pracę w trybie zmianowym i chęć do nauki
  • Dobra organizacja pracy
  • Biegłość obsługi komputera wraz z umiejętnością sprawnego pisania
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z zakresu hostingu, domen, certyfikatów SSL
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym lub hybrydowym
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia kwartalna uzależniona od wyników
  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju w grupie innowacyjnych spółek
  • Kartę Benefit Systems - Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny
  • Kurs języka obcego