W związku ze stałym rozwojem grupy R22 poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Księgowości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego oraz ich weryfikację, a także przygotowywanie danych finansowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu finansowo-ekonomicznym (preferowana rachunkowość)
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu ksiąg/pracy w zespole księgowym (minimum 1 rok)
  • znajomośc przepisów z zakresu księgowości, podatków, raportowania
  • doświadczenie w pracy z systemami księgowymi ERP (mile widziana znajomość Symfonii)
  • dobra znajomość Microsoft Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dokładnośc, samodzielność i terminowość przy realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres zadań

  • weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • przygotowywanie danych finansowych według wskazanego zapotrzebowania
  • wsparcie pozostałych członków zespołu w wykonywaniu bieżących zadań w zakresu księgowości
  • uzgadnianie kont
  • uzgadnianie rozrachunków oraz przygotowywanie danych do potwierdzeń sald

Oferujemy

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie
  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju w grupie innowacyjnych spółek
  • Kartę Benefit Systems – Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę zdalną lub w modelu hybrydowym
  • Nowoczesne miejsce pracy w prestiżowym biurowcu
  • Owoce i pyszną kawę w biurze
  • Paczki świąteczne