Aktualnie poszukujemy nowych członków do zespołu satysfakcji klienta.

Zadania

  • Techniczna obsługa klienta
  • Dbanie o jakość realizowanych usług
  • Analizowanie problemów klientów
  • Rozwój poprzez realizowanie zadań

Oczekiwania

  • Znajomość ogólnych technologii internetowych związanych z utrzymaniem stron www
  • Ogólna wiedza na temat domen, hostingu oraz zagadnień pokrewnych
  • Wiedza na temat działania stron internetowych i popularnych CMS
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywne myślenie
  • Umiejętności pracy i komunikacji w zespole

Dodatkowe atuty

  • Znajomość bash lub php
  • Znajomość oprogramowania Linux
  • umiejętność pisania własnych skryptów
  • wiedza na temat działania serwerów www i usług powiązanych
  • Znajomość systemów bazodanowych, usług wirtualizacji

Oferujemy

  • pracę w młodym, przyjaznym i ambitnym zespole, w którym atmosfera daleka jest od korporacyjnej,
  • stały rozwój umiejętności z zakresu obsługi klienta hostingowego i administracji serwerów oraz wzrost wynagrodzenia w miarę zdobywania odpowiedniego doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę lub B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • komfortowe warunki pracy w naszym biurze,
  • możliwość skorzystania z dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • świeże owoce i brazylijska kawę z ekspresu,

na stanowisko: Konsultant BOK