Zadania

  • obsługa techniczna klientów,
  • dbanie o jakość realizowanych usług,
  • analizowanie problemów klientów,
  • rozwój poprzez realizowanie zadań.

Oczekiwania

  • znajomość oprogramowania Linuxa w stopniu podstawowym,
  • ogólna wiedza na temat domen, hostingu oraz zagadnień pokrewnych,
  • wiedza na temat działania stron internetowych i popularnych CMS,
  • dyspozycyjność,
  • kreatywne myślenie,
  • umiejętności pracy i komunikacji w zespole.

Dodatkowe atuty

  • Znajomość bash lub php,
  • umiejętność pisania własnych skryptów,
  • wiedza na temat działania serwerów www i usług powiązanych,
  • Znajomość systemów bazodanowych, usług wirtualizacji.

Oferujemy

  • pracę w młodym, przyjaznym i ambitnym zespole, w którym atmosfera daleka jest od korporacyjnej,
  • stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę lub B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • komfortowe warunki pracy w naszym biurze,
  • realny wpływ na rzeczywistość,
  • kartę MultiSport, opiekę zdrowotną,
  • świeże owoce i brazylijska kawę z ekspresu,

na stanowisko: Konsultant BOK