Obudzony w środku nocy potrafisz wyrecytować założenia koncepcji 7P, albo omówić model Portera? Uwielbiasz zarządzanie zespołami, czujesz się jak Lindbergh przelatujący po raz pierwszy Atlantyk, kiedy możesz wdrażać kreatywne pomysły i rozwijać nową usługę? Świetnie, jeszcze jedna sprawa. Ręce. Szukamy kogoś, kto potrafi podwinąć rękawy i pobrudzić ręce smarem po łokcie. Naszym smarem są konwersje, adsy, seo i strony www.

Szukamy menedżera, czującego się w cyfrowym marketingu jak ryba w wodzie. Z tym, że co do tej ryby, to jeszcze ważne, żeby to był rekin. Czujesz się rekinem e-marketingu?

Zadania

  • obszar związany ze świadczenia dla firm usług e-marketingowych (budowanie strategii e-marketingowej dla klientów, kreacja www, seo, zarządzanie reputacją w sieci, współtworzenie profili w SM i prowadzenie kampanii Google Ads i Facebook Ads),
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem wytwarzającym usługi e-marketingowe,
  • rozbudowywanie zespołu wraz z rozwojem produktu i portfela klientów,
  • zarządzanie procesem pozyskiwania klientów.

Oczekiwania

Zdolności menedżerskie
Strategia
Seo i Ads
Social
Kreatywność

Oferujemy

  • pracę w młodym, przyjaznym i ambitnym zespole, w którym atmosfera daleka jest od korporacyjnej,
  • stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę lub B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • komfortowe warunki pracy w naszym biurze w Bałtyku,
  • realny wpływ na rzeczywistość,
  • kartę MultiSport, opiekę zdrowotną,
  • świeże owoce i brazylijska kawę z ekspresu,

na stanowisko: E-marketing Director