Kim jesteśmy?

Huk braw był niczym start rakiety kosmicznej. Nie spodziewał się pierwszego miejsca! Warto było spędzić te miesiące w garażu i wystawić swojego VW Garbusa na zlocie aut zabytkowych. To wtedy po raz pierwszy pomyślał o sprzedaży części motoryzacyjnych przez internet.

Potrzebował domeny, serwera, aplikacji i kogoś, kto w tym wszystkim pomoże. Technologii i wsparcia. Właśnie dla takich ludzi zbudowaliśmy cyber_Folks!

Dzisiaj na naszych serwerach obsługujemy 250 tys. klientów w Polsce, Rumunii, Chorwacji. Za każdym takim klientem stoi fascynująca historia jego bloga, strony lub sklepu.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby na stanowisko Country Marketing Managera w Rumunii (praca zdalna w Polsce). W obszarze Twoich zadań będzie przeprowadzenie rebrandingu kilku marek i połączenie ich do jednej marki cyber_Folks. W dalszym etapie będzie prowadzenie marketingu dla marki cyber_Folks na rynku rumuńskim.

Zakres obowiązków

  • Jesteśmy właścicielem kilku marek na rynku rumuńskim. Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za ich rebranding i połączenie do jednej marki (cyber_Folks) oraz prowadzenie marketingu cyber_Folks na rynku rumuńskim po połączeniu.
  • Budowa lejka działań marketingowych w oparciu o model See-Think-Do-Care lub podobny.
  • Zarządzanie działaniami reklamowymi (Google Ads, FB Ads) w oparciu o agencję, koordynacja działań ze specjalistami SEO, grafikami, programistami.
  • Prowadzenie strony i bloga firmowego (WordPress);
  • Procesy komunikacji z naciskiem na komunikację zewnętrzną (zarządzanie obecnością w social media);
  • Pozyskiwanie partnerów afiliacyjnych;
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów, badania rynkowe, testy.

Wymagania

  • Swobodna komunikacja po angielsku i po polsku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu marketingiem (min. 3 lata), łącznie w obszarze marketingu cyfrowego (min. 5 lat);
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Technologie: Google Ads, FB Ads, Tag Manager, Google Optimize, narzędzia typu MouseFlow, Hot Jar, Crazy Egg, Jira / Trello, Google Docs, podstawowe umiejętności graficzne i webmasterskie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji zadań (przy czym mamy zespół specjalistów z różnych dziedzin, który pomaga w ich realizacji).

Mile widziane

  • Doświadczenie w marketingu hostingu, usługach IT, aplikacjach SaaS;
  • Język rumuński będzie ogromnym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w zespole otwartych i zmotywowanych ludzi;
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie;
  • Swobodę działania i zaufanie - jesteśmy otwarci i ciekawi nowych rozwiązań;
  • Możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub zdalnej - jak wolisz!
  • Pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie PZU, system kafeteryjny, paczki świąteczne.