Podstawowe zadania

  • przygotowywanie i weryfikacja rozwiązań, mających na celu usprawnienie funkcjonowania i automatyzację systemów
  • ciągłe rozwijanie naszej platformy hostingowej
  • dbanie o stabilność serwerów oraz ich monitoring
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • rozwój poprzez realizowanie zadań

Oczekiwania

  • znajomości podstaw DevOps
  • znajomość języka programowania: Python
  • umiejętność tworzenia zaawansowanych skryptów: bash, Perl
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git
  • znajomość od strony administracyjnej systemów Linux (CentOS, mile widziany również Debian)
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • kreatywne myślenie
  • umiejętności pracy i komunikacji w zespole

Mile widziana

  • wiedza oraz umiejętność wykorzystywania narzędzi do konfiguracji i optymalizacji pracy serwerów
  • znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa systemów informatycznych (sieci oraz serwerów)
  • znajomość zagadnień wirtualizacji (KVM/OpenVZ)
  • umiejętność konfiguracji narzędzi oraz oprogramowania: MySQL, PostgreSQL, MariaDB, LiteSpeed, Apache, nginx, DirectAdmin, exim, dovecot
  • znajomość zagadnień związanych z CloudLinux
  • znajomość narzędzi takich jak: Zabbix, SolusVM, GitLab, Chef

Oferujemy

  • pracę nad innowacyjnymi projektami i realny wpływ na kształt i rozwój wykorzystywanych technologii
  • praca w przyjaznym i ambitnym zespole, w którym atmosfera daleka jest od korporacyjnej
  • możliwość ustalenia czasu rozpoczęcia pracy między 8-14
  • możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej wraz z biegiem czasu
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie zależne jest od wiedzy i doświadczenia
  • kawa z ekspresu
  • karta MultiSport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • świeże owoce w biurze w poniedziałki

na stanowisko: Administrator Linux