7 000 – 10 000 pln netto B2B

7 000 – 9 000 pln brutto UoP

Podstawowe zadania:

  • przygotowywanie i weryfikacja rozwiązań mających na celu usprawnienie funkcjonowania, rozwój i automatyzację platformy hostingowej,
  • dbanie o stabilność serwerów oraz ich monitoring,
  • wsparcie II linii pomocy technicznej w realizacji zaawansowanych zadań,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

  • znajomość od strony administracyjnej systemów Linux (Debian, CentOS),
  • doświadczenie w pracy z serwerami: pocztowymi (Postfix/Exim), www (Apache/Nginx), bazodanowymi (MySQL/PostgreSQL),
  • umiejętność tworzenia skryptów w wybranym języku: Bash, Perl, Python, Ruby,
  • doświadczenie w monitorowaniu pracy serwerów (np. Zabbix),
  • znajomości podstaw DevOps,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i kreatywne myślenie,
  • umiejętności pracy i komunikacji w zespole,
  • gotowość do pełnienia dyżurów.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa systemów informatycznych (sieci oraz serwerów),
  • znajomość zagadnień wirtualizacji (LXC/KVM/Docker),
  • umiejętność konfiguracji narzędzi oraz oprogramowania: Haproxy, SolusVM, Chef, Gitlab,
  • doświadczenie z cPanel od strony administracyjnej,
  • znajomość popularnych CMSów typu WordPress, Drupal, PrestaShop itp.

Oferujemy:

  • pracę nad innowacyjnymi projektami i realny wpływ na kształt i rozwój wykorzystywanych technologii,
  • pracę w przyjaznym i ambitnym zespole, w którym atmosfera daleka jest od korporacyjnej,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej wraz z biegiem czasu,
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie na B2B lub umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia (poszukujemy SENIOR lub MID),
  • karta MultiSport,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • owoce i pyszną kawę 🙂.

na stanowisko: Administrator Systemów (Linux)